Έκθεση HXOS EIKONA SHOW 2015



papavmax

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.079
Reaction score
1.600
Παλικαρια μου η εισοδος ειναι σιγουρα δωρεαν αν δενεχεις προσκληση? η θα ξεκινησω απο χαλκιδα
3 ατομα βενζινες διοδια τσαμπα!
 


Z

Zdimis

Guest
Μπράβο πάντως στους τόσους εκθέτες που πραγματικά πάνε κόντρα στο ρεύμα κ φέρνουν στην τρίτο κοσμική αγορά μας προϊόντα επιπέδου.
 

Μηνύματα
631
Reaction score
575
Μεγαλη πλακα εχουν κάποιοι...

οτιδηποτε αξιο λογου σε ηχεια που ετυχε να ακουσω περνωντας απ εξω απο τα δωματια ειχε απο 7.500 και πανω.

Ακουσα κατι μετριότητες με 10.000+ !!

Οι Τσακιριδηδες σταθεροι με νεα προϊόντα σε σουπερ τιμη.

Ωραια ενισχυτικα και πηγες σε σχεδιαση και σαν τελικο συμπερασμα:

εκτιμησα ακομη περισσότερο αυτα που εχω ...
 

Μηνύματα
434
Reaction score
211
τα ειδα και εγω. οντως οι τσακιριδιδες εφτιαξαν ολοκληρωμενο με dac λαμπατο και phono λαμπατο μαζι πολυ ομορφο και παιζει πολυ ωραια λιγο κατω απο χιλιαρικο. μπραβο τους
 

Μηνύματα
3.300
Reaction score
1.935
Έχεις guinea pig sitting; :D
Μπαααα.....αν ήταν αυτό θα το έπαιρνα μαζί μου,....το πολύ πολύ να έτρωγε κανα καλώδιο....:p

(έχουμε παρτυ γενεθλίων του κοριτσιού μου αύριο στο σπίτι και έχουμε ετοιμασίες... :party: )
 


platon

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.270
Reaction score
1.352
τα ειδα και εγω. οντως οι τσακιριδιδες εφτιαξαν ολοκληρωμενο με dac λαμπατο και phono λαμπατο μαζι πολυ ομορφο και παιζει πολυ ωραια λιγο κατω απο χιλιαρικο. μπραβο τους

Φωτογραφια παιδια υπαρχει?
 




Μηνύματα
1.750
Reaction score
118
Αύριο τελικά θα πάω εγώ. Το ξενοδοχείο είναι όπως κατεβαίνουμε την Συγγρού, αριστερά μας; Τελικά Atmos έχει γενικά στην έκθεση; Ανδρέας Κ υπάρχει για εμάς τους θαυμαστές του;
 

Μηνύματα
14.869
Reaction score
20.413
Είναι πάντως για γέλια και για κλάματα ότι ορισμένοι εκθέτες δεν είναι ικανοί ούτε τα καλώδια των ηχείων να συνδέσουν σωστά.
Για άλλη μια φορά τουλάχιστον 3 συστήματα είχαν ανάποδη φάση στο ένα ηχείο, έλεος ρε γμτ, έλεος πια...
Εντάξει ρε παιδί μου βάλε βγάλε τα έβαλες μια φορά λάθος, δεν το ακούς; 5 δευτερόλεπτα ένα κομμάτι με φωνή ή μπάσο και ακούγεται αμέσως.
 


Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.739
Για άλλη μια φορά τουλάχιστον 3 συστήματα είχαν ανάποδη φάση στο ένα ηχείο, έλεος ρε γμτ, έλεος πια...
.
Στο ένα ρε φίλε,αν ήταν και στα δύο, θα ήταν ανάποδη?χαχαχαχαχα!!!!
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.739
Αύριο τελικά θα πάω εγώ. Το ξενοδοχείο είναι όπως κατεβαίνουμε την Συγγρού, αριστερά μας;
Ναι βρε επαρχιώτη,:p:p

Τελικά Atmos έχει γενικά στην έκθεση;
Νομίζω έχει ο Βαγγέλης ο Λάμπρου στο ισόγειο.
 

Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
7.788
Reaction score
28.226
Καλησπέρα .
Πήγα και εγώ για "οφθαλμόλουτρο" .
Τιμέs απο άλλη εποχή !

Ξεχώρισα δυό περίπτερα όσον αφορά τον ήχο .


A - Tsakiridis - Devices
B - Geometric Harmony

Μπράβο τουs !
Τά υπόλοιπα " μια χωριάτικη σαλάτα " .
Ο φίλοs
pankrok
έχει δίκιο 100/100 .
 

Μηνύματα
14.869
Reaction score
20.413
Στα θετικά το απόλυτο value for money δωμάτιο με τα goldenear triton.
Θετικό , ξεκούραστο, ευχάριστο χωρίς να ενοχλεί, σε τραβάει να ακούσεις αρκετή ώρα.
Και μετά μαθαίνεις ότι έχει 1800 κατάλογο και αρχίζουν τα γιατί. ( πχ γιατί τα άλλα κοστίζουν 3χ και 4χ κλπ).
Σε περιόδους κρίσης και όχι μόνο μια ενδιαφέρουσα προσέγγιση.
 


Staff online

  • spylab
    Shalom
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.314
Μηνύματα
2.858.234
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top