TOYOTA βλαβη στο σασμαν....συνεργειο ??????

Μηνύματα
2.795
Reaction score
202
τουοτα verso 1.800 αυτοματο μοντελο 2005 εχει αλαξει 2 φορες σασμαν και παει για τριτη.

Ξερουμε συνεργειο να μας το φτιαξει?
 

Μηνύματα
7.362
Reaction score
2.554
Δηλαδή όλα αυτά που λέγονται για τη φοβερή αξιοπιστία της Toyota ειδικά, είναι παραμύθια...
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Όπως σε όλες ανεξαιρέτως τις εταιρείες, συμβαίνουν και στην Toyota. Συνήθως απο προμηθευτές, όπως τα σανζμάν ή τα διάφορα ηλεκτρικά περιφερειακά.
 

Μηνύματα
5.280
Reaction score
6.428
Βαλε μανιουαλ τι τα θες τα αυτοματα?:)
Πως και θεωρεις οτι φταιει το συνεργειο?
Δε μας λες τι σαζμαν αλλαξε δυο φορες, ηταν μεταχειρισμενο?
 

Μηνύματα
2.795
Reaction score
202
την πρωτη φορα στα 3 χρονια χαλασε και του βαλανε καινουργιο στην αντιπροσωπεια το οποιο και καλα δεν θα ξαναχαλουσε γιατι το ειχε βελτιωσει το εργοστασιο.

Δευτερη φορα στον 6 χρονο λιγες μερες πριν τελειωσει η εγγυηση κουρευει τα γραναζια και του βαζουνε παλι καινουργιο.

Τωρα εχει παλι αρχισει να κανει θορυβο οποτε παει για σασμαν ξανα.

Ολλα τα σερβις στην αντιπροσωπεια τα εχει κανει και αποτελεσμα ειναι να εχει τουοτα με φοβερο προβλημα.

Υπαρχει συνεργειο να βρει την λυση ο ανθρωπος αυτος?
 

Μηνύματα
1.849
Reaction score
2.322
Δεν το πουλαει να ηρεμησει? Απο την δευτερη φορα που θα μου ξαναβγαζε το προβλημα θα το εστελνα!
 

Μηνύματα
2.795
Reaction score
202
Δεν το πουλαει να ηρεμησει? Απο την δευτερη φορα που θα μου ξαναβγαζε το προβλημα θα το εστελνα!
φιλε μου ξερεις κανενα συνεργειο της προκοπης που να γνωριζει καλα τα αυτοματα σασμαν??

Για επισκευη λεμε και οχι για το αν θα το πουλησει η' αν θα το βαλει φωτια.
 

Μηνύματα
1.849
Reaction score
2.322
Οχι! Αλλα αν θελεις γρηγορα απαντηση θα σου προτεινα να απευθυνεις την ερωτηση σε πιο εξειδικευμενα site για το αυτοκινητο και οχι σε site εικονας ηχου.
 

Μηνύματα
2.795
Reaction score
202
Οχι! Αλλα αν θελεις γρηγορα απαντηση θα σου προτεινα να απευθυνεις την ερωτηση σε πιο εξειδικευμενα site για το αυτοκινητο και οχι σε site εικονας ηχου.
μαλον εσυ δεν καταλαβες οτι εισαι στην κατηγορια που γραφουμε για αμξια.Αν δεν εχεις κατι να πεις στην ερωτηση μου,τοτε πολυ απλα μην γραφεις και ασε να γραψει κανενας απο εδω μεσα που εχει και γνωσεις και γνωριμιες στην πιατσα των συνεργειων.

Πιστεψε με ειναι αρκετοι αυτοι εδω μεσα.
 

Μηνύματα
1.849
Reaction score
2.322
μαλον εσυ δεν καταλαβες οτι εισαι στην κατηγορια που γραφουμε για αμξια.Αν δεν εχεις κατι να πεις στην ερωτηση μου,τοτε πολυ απλα μην γραφεις και ασε να γραψει κανενας απο εδω μεσα που εχει και γνωσεις και γνωριμιες στην πιατσα των συνεργειων.

Πιστεψε με ειναι αρκετοι αυτοι εδω μεσα.
Καλα ,τους αφηνω να γραψουν, δεν τους κραταω! :) Καλη τυχη με το σασμαν!
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.325
Μηνύματα
2.858.591
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top