Heavy Metal








Knight

Mr. Wolf
Μηνύματα
1.001
Reaction score
2.903
:drinks:

Stevie - Without You


80's,90's...γεια σου ρε Dark μωρη παιχτουρα!!!
Ενταξει...εγω κι ο Ηλιας ειμαστε λιγο πιο soft :idk:



Αφιερωμενο στα βαρια οπλα του thread (Αντρεας,vroom,felixxx και λοιποι φιλοι)


Ozzy - Bloodbath in Paradise





Οσο για το πυρηνικο υπεροπλο stathis ενα εχω να πω...Σταθη εσυ αγορι μου εισαι αλλου.Παιζεις σε αλλη κατηγορια,για να μην πω εισαι μια κατηγορια μονος σου.Over the top και βαλε...Γι'αυτο-και ας με συγχωρησουν ο υπολοιποι- σου αφιερωνω ξεχωριστα,φανταστικε συμφορουμιτη :)



The Cult - Wild Flower






:drinks::drinks::drinks::drinks:
 

Μηνύματα
2.308
Reaction score
2.420















80's,90's...γεια σου ρε Dark μωρη παιχτουρα!!!
Ενταξει...εγω κι ο Ηλιας ειμαστε λιγο πιο soft :idk:



Αφιερωμενο στα βαρια οπλα του thread (Αντρεας,vroom,felixxx και λοιποι φιλοι)


Ozzy - Bloodbath in Paradise





Οσο για το πυρηνικο υπεροπλο stathis ενα εχω να πω...Σταθη εσυ αγορι μου εισαι αλλου.Παιζεις σε αλλη κατηγορια,για να μην πω εισαι μια κατηγορια μονος σου.Over the top και βαλε...Γι'αυτο-και ας με συγχωρησουν ο υπολοιποι- σου αφιερωνω ξεχωριστα,φανταστικε συμφορουμιτη :)



The Cult - Wild Flower






:drinks::drinks::drinks::drinks:
Γιωργο σ'ευχαριστουμε πολύ για τα καλα σου λογια.
Σου αφιερωνω και εγω με την σειρα μου το επομενο .

Headspace - Fall Of America





 

Knight

Mr. Wolf
Μηνύματα
1.001
Reaction score
2.903
Ας αρχίσουμε τις εκατέρωθεν αφιερώσεις :lolsign:
Φίλε Γιώργαρε είσαι το καλύτερο παιδί εδω μέσα ,μπροστά σου εμείς είμαστε οι κακοί της παρέας ,το επόμενο για πάρτυ σου αγόρι :drinks::drinks:

EDGE OF SANITY - CRIMSON 1/5


Στάθη τα σπαει!!!Φοβερό!
Που είναι εκείνο το avatar του Αντρέα;;;Μόνο το μαλλί μου λείπει!:lolsign:
[DOUBLEPOST=1454621943][/DOUBLEPOST]


Γιωργο σ'ευχαριστουμε πολύ για τα καλα σου λογια.
Σου αφιερωνω και εγω με την σειρα μου το επομενο .

Headspace - Fall Of America






Αντρέα είσαι ωραίος λέμε!!!
Πετάει η ομάδα!!!
Ευχαριστώ φιλε :)
 




Μηνύματα
2.001
Reaction score
4.059
Με την ευγενική χορηγία των Στάθη,Αντρέα,Γιωργου :)
Στον Ηλία,το αρχηγοπουλο της παρέας :hi:



Killing in the name - Rage against the machine



Βρε 'σύ μπαγάσα Γιώργο,δεν έχεις βαρεθεί να αποδικνύεις συνέχεια,οτι είσαι το καλύτερο παιδι του σαίτ,που λέει και ο Στάθης;:lol::laugh::roflmao::drinks:
Αφιερωμένο!!!!

Dio - Rock 'n' Roll Children

 

Knight

Mr. Wolf
Μηνύματα
1.001
Reaction score
2.903
Βρε 'σύ μπαγάσα Γιώργο,δεν έχεις βαρεθεί να αποδικνύεις συνέχεια,οτι είσαι το καλύτερο παιδι του σαίτ,που λέει και ο Στάθης;:lol::laugh::roflmao::drinks:
Αφιερωμένο!!!!

Dio - Rock 'n' Roll Children




Στα καλύτερα παιδιά δε μπορείς να μην είσαι καλός...
Σας έχω αδυναμια...:)
Και στον Dio επισης ;)
 
Last edited:

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Al Atkins - Victim Of Changes from LP "Judgement Day" (1990) SPM Records


Al Atkins - Eastern Promise from LP "Dreams Of Avalon" (1991) Green Tree Records


Al Atkins - If You Should Leave Me Know from LP "Dreams Of Avalon" (1991) Green Tree Records


Πουτ@ν@ που ειναι η ζωή...Ο κακομοίρης ο Al, ίδρυσε τους Judas Priest, ηταν και ο εμπνευστής του ονόματος τους, τραγούδησε και έγραψε αρκετά κλασικά κοματια τους στα 2 πρώτα και κλασσικά albums τους "Rocka Rolla" και "Sad Wings Of Destiny" και μετα αποφάσισε οτι επρεπε να την κάνει για προσωπική καριέρα, Η συνεχεια γνωστη, τον αντικατέστησε ο Halford, και οι Judas Priest έγιναν μύθοι στον χώρο τους, ενώ ο φουκαράς ο Al πήρε τα αρχιδι@ μου :lolsign:δυστυχώς και δεν τον ξέρει ουτε η μάνα του. Παρ'ολα αυτα έβγαλε δυο εξαιρετικά προσωπικά albums, τα παραπάνω, το 1990 και 1991, και μερικά ακομα μέτρια ως κακά. Στο πρώτο του "Judgement Day" παίζει εξαιρετικά μια δικιά του σύνθεση που εγινε γνωστη με τους Judas Priest το "Victims Of Changes", που δυστυχώς εδω το βρηκα μονο απο την εκτέλεση που παίζει στο τρίτο του album, η ποια ειναι πολυ κατώτερη απο την εκτέλεση που παίζει στο "Jadgement Day", αλλα δυστυχώς στο ΝΕΤ δεν υπάρχει τιποτα απο αυτο το πρώτο του album. Απολαυςτικο AOR :lolsign::roflmao::lol: hard rock.
 



stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Κυκλοφορεί το πολυαναμενόμενο νέο τους album
Δισκογραφική επιστροφή της μπάντας μετά από δώδεκα χρόνια.



Η εγχώρια ανερχόμενη δισκογραφική εταιρεία ROAR! Rock of Angels Records ανακοίνωσε την συνεργασία της με τους θρυλικούς Έλληνες heavy metallers Sarissa, για την κυκλοφορία του πολυαναμενόμενου, τρίτου σε σειρά full length άλμπουμ τους, που τιτλοφορείται "Νemesis", θα είναι διαθέσιμο στις 26 Φεβρουαρίου και αποτελεί την πρώτη δισκογραφική δουλειά της μπάντας εδώ και περίπου δώδεκα χρόνια, μετά το "Masters Of Sins" του 2004.
http://www.rocking.gr/news/Sarissa-kykloforei-to-polyanamenomeno-neo-toys-album/26492

Sarissa - Atheist (1994)


 



Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.562
Μηνύματα
2.865.650
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top