Ηλεκτρονικό τσιγάρο

gstriftos

gilectronikos
Μηνύματα
17.602
Reaction score
4.137
Ήρθε η ώρα για νέο εργαλείο.
Ποιό, κατά προτίμηση γνήσιο, να πάρω που θέλω περίπου 5ml και δε θέλω προβλήματα; Αν δεν κοστίζει μιά περιουσία και το βρίσκω εδώ, καλύτερα. Όχι subohm, όχι καμινάδες!

Οι άλλοι που χρησιμοποιώ, με τους οποίους δεν έχω θέματα είναι δύο K4 και ένας Expromizer V2.
Οι K4 τελείως απροβλημάτιστοι μετά απο έναν χρόνο και ο Expro επίσης (μετά απο αλλαγή του άθλιου tank με γυάλινο).
Θα σου δώσω να δοκιμάσεις την επόμενη βδομάδα.
 


gstriftos

gilectronikos
Μηνύματα
17.602
Reaction score
4.137
Μωρέ δεν θα του κάνει γιατί θέλει καμιά 15watt για να ξυπνήσει,αλλά μαζεύω γνώμες.
 






Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Γνωρίζοντας οτι έχουν ίδιου κατασκευαστή πλακέτα το inteface του κόκκινου είναι κλάσεις ανώτερο .
Το πιάσιμο από την άλλη του FF δείχνει πολύ "πιασάρικο" .
Αμα το πάρει ο Ζιζικ θα του το πιάσω και θα εκφέρω γνώμη τότες :whistling:

ΥΓ Το κόκκινο το έχω πιάσει σε γκρί ....δεν νομίζω να έχει διαφορές :confused:
 


gstriftos

gilectronikos
Μηνύματα
17.602
Reaction score
4.137
Γνωρίζοντας οτι έχουν ίδιου κατασκευαστή πλακέτα το inteface του κόκκινου είναι κλάσεις ανώτερο .
Το πιάσιμο από την άλλη του FF δείχνει πολύ "πιασάρικο" .
Αμα το πάρει ο Ζιζικ θα του το πιάσω και θα εκφέρω γνώμη τότες :whistling:

ΥΓ Το κόκκινο το έχω πιάσει σε γκρί ....δεν νομίζω να έχει διαφορές :confused:
Η ντιζαϊνιά πληρώνεται κύριε :D

Πέραν της πλάκας,όντως το VTC είναι εξαιρετικό VFM,ειδικά σε κάτι τιμές χώμα που υπάρχει στα κινεζομάγαζα.
But,το φλασκί φαίνεται να έχει πολύ καλύτερη βαφή και τα κουμπιά δεν κουδουνάνε ΚΑΘΟΛΟΥ.
 


Μηνύματα
6.906
Reaction score
5.786
http://www.vapeland.gr/vaporflask-lite

Περασα να παρω λγιο συρμα,και το επιασα να το δω. Πολυ ομορφο μοντακι,η κουρμπα στο χερι μου (αριστεροχειρας) μια χαρα,τα κουμπια δεν κουδουνανε καθολου.Μου αρεσε και το οτι ο κονεκτορας 510 ειναι απο την μερια του κεντρικου κουμπιου. Το ασημι χρωμα τα σπαει!!
Αυτο που δεν πηρα με καλο ματι το ανοιγμα / κλεισιμο για την μπαταρια.
 



abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.638
Reaction score
94.588
Nεο στησιμο στα 1,19 ohm και πανω σε μηχανικο Gus. Kαλο ντουμανι,και γευση. Απο kayfun Lite πολυ μπροστα.
Αν παραβλεψω την καταναλωση οπου ειναι μεγαλυτερη,βλεπω να προχωραω στην αγορα καλυτερου κλωνου.
Μου πουλάς αυτό που έχεις; :)


Τριπλάσια τιμή στην Ελλάδα! :thumbsdown:
Ποιό;
Συγνώμη παιδγιά, νόμιζα ότι είναι ίδια τα δύο μοντάκια που έβαλε ο Γιάννης! :redface:
 




Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Το βρήκα κουτί Αθήνα από χέρι 60 € αλλά ηθελαν και 15 μεταφορικά (έτσι μου είπαν τουλάχιστον ) οπότε το πήρα από i-cig Κόρινθο στα ίδια λεφτά και με εγγύηση .
Έχοντας το DNA 40 είπα να πάρω ένα με μπόλικα βατάκια για όταν και άμα χεριαστεί .Το VTc mini ήταν εξίσου δελεαστικό αλλά μόνο 75 βατ ,όσα και το iPV 2 .
Χρειαζόμουνα και λίγο γυμναστική στους δικέφαλους οπότε......:imtheking:
 


Staff online

  • n_olympios
    Μαντιναδόρος!
  • spylab
    Shalom
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.595
Μηνύματα
2.867.232
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top