Το σινεμά του "Ρόδου"

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Κάποια στιγμή θέλω να τ'ακούσω.:wink:
Θελω κι εγώ! Οι κρατήσεις ξεκίνησαν; :D

Παιδια, επίσης να κάνετε ban τον @svellinis από αυτο το thread, διότι αν δει τη σκόνη που έχει ο JVC, θα χρειαστεί 8 υπογλώσσια για να συνέρθει!
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Θελω κι εγώ! Οι κρατήσεις ξεκίνησαν; :D

Παιδια, επίσης να κάνετε ban τον @svellinis από αυτο το thread, διότι αν δει τη σκόνη που έχει ο JVC, θα χρειαστεί 8 υπογλώσσια για να συνέρθει!
Ποιός JVC ο δικός σου; Βan τώρα!
 
  • Like
Reactions: PPG


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.153
Reaction score
93.263
Ρε τι μου κάνετε βραδυάτικα... Ανέβαινα σε σκάλες να δω αν έχει σκόνη. :confused:

Όσο κι αν σας φανεί περίεργο, δεν υπάρχει ίχνος! Μόλις ανάβουν τα κwλοσπότ από απέναντι νομίζεις ότι έχει πέντε κιλά. Μόλις τα σβήσεις, αστράφτει...:headbang:
 

susano lx90

Professional Home Cinema
Μηνύματα
1.547
Reaction score
5.052
Ρε τι μου κάνετε βραδυάτικα... Ανέβαινα σε σκάλες να δω αν έχει σκόνη. :confused:

Όσο κι αν σας φανεί περίεργο, δεν υπάρχει ίχνος! Μόλις ανάβουν τα κwλοσπότ από απέναντι νομίζεις ότι έχει πέντε κιλά. Μόλις τα σβήσεις, αστράφτει...:headbang:
οταν ανοίγουμε τρύπες με το τρυπάνι, βάζουμε ταυτόχρονα και ηλεκτρική σκούπα μαζι με το τρυπάνι για να ρουφάει κατευθείαν τη σκόνη, και γλιτώνουμε χρόνο και κόπο και προστατευουμε και τα εργαλεία;)
 


stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.296
Reaction score
5.248
Ακριβώς δηλαδή ό,τι κάναμε με τον Μανώλη. :wink:

Γι' αυτό είχαμε δύο σκάλες.
σκεπαζουμε και τον προτζεκτορα ομως για τη σκονη τους μυκητες τα βακτηρια τα ακαρεα και τα συναφη. συμφωνει και ο Mitsy μαζι μου οποτε μη μου κολλας! :p:p:p
 


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.153
Reaction score
93.263
σκεπαζουμε και τον προτζεκτορα ομως για τη σκονη τους μυκητες τα βακτηρια τα ακαρεα και τα συναφη. συμφωνει και ο Mitsy μαζι μου οποτε μη μου κολλας! :p:p:p
Όλες οι υποχόνδριες μαζί...:p
 


profi

Γκαντεμόσαυρος του λασπολόγου
Μηνύματα
802
Reaction score
1.438
Όλες οι υποχόνδριες μαζί...:p
μιας κ το έφερε η κουβέντα,κ δεν έχουμε κ ενισχυτές για να πούμε για τα ηχεία,antibacter έχετε στο μαγαζί?δεν βρίσκω πουθενά!
 





Μηνύματα
2.693
Reaction score
638
Θελω κι εγώ! Οι κρατήσεις ξεκίνησαν; :D

Παιδια, επίσης να κάνετε ban τον @svellinis από αυτο το thread, διότι αν δει τη σκόνη που έχει ο JVC, θα χρειαστεί 8 υπογλώσσια για να συνέρθει!
Σιγα βρε υπερβολικε εδω αντεξα να δω το καλιμπραρισμα του προβολεα σου χωρις να παθω τιποτα ....
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
σκεπαζουμε και τον προτζεκτορα ομως για τη σκονη τους μυκητες τα βακτηρια τα ακαρεα και τα συναφη. συμφωνει και ο Mitsy μαζι μου οποτε μη μου κολλας! :p:p:p
Ελπίζω να εννοείς πως τον σκεπάζουμε όταν τρυπάμε, γιατί αλλιώς διαφωνώ κάθετα.
Δεν τον σκεπάζω ποτέ, ούτε έχω καλύμματα στα καθίσματα των αυτοκινήτων, ούτε ριχταριαπωσταλέν στους καναπέδες, ούτε ραπ στα ριμόουτς.

Μην αρχίσω πάλι. >:(>:(>:(
 


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.153
Reaction score
93.263
Μιλώντας με τον Μανώλη, έχουμε προσπαθήσει να ακολουθήσουμε όσο το δυνατόν πιστότερα, με ελάχιστες αποκλίσεις όπου δεν είναι απόλυτα εφικτό, τις προδιαγραφές τοποθέτησης της Dolby:

7.1.1 speaker2.jpg


Γι' αυτό και θα αλλάξουν τόσο τα ηχεία, όσο και οι θέσεις των surround back με τα πιό ευέλικτα στην τοποθέτηση JBL Control One, ώστε να βρίσκονται μεταξύ 135 και 150 μοιρών όπως φαίνεται στο διάγραμμα.
 
Last edited:

stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.296
Reaction score
5.248
Ελπίζω να εννοείς πως τον σκεπάζουμε όταν τρυπάμε, γιατί αλλιώς διαφωνώ κάθετα.
Δεν τον σκεπάζω ποτέ, ούτε έχω καλύμματα στα καθίσματα των αυτοκινήτων, ούτε ριχταριαπωσταλέν στους καναπέδες, ούτε ραπ στα ριμόουτς.

Μην αρχίσω πάλι. >:(>:(>:(
αχ αγαπη μου!! εννοειται για το τρυπημα λεω! ;);) αφου σου χω πει κ γω τι τεμπελαρος ειμαι! ραπινγκ κ μπουρδες :D:D
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.314
Μηνύματα
2.858.228
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top