Διάφορα (αυτοκίνητο-μοτοσυκλέτα)


Μηνύματα
29.073
Reaction score
23.100
Καταπληκτικό και με λογική τιμή για τα απίστευτα που κάνει.


http://sherp.ru/en/sherp/

ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΡΩΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΓΩΜΕΝΕΣ ΣΤΕΠΕΣ.

ΚΟΛΥΜΠΑΕΙ ΚΑΙ ΣΤΡΙΒΕΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΤΡΑΚΤΕΡ ΣΤΟ ΟΡΓΩΜΑ Η ΤΟ ΑΡΜΑ ΜΑΧΗΣ!!!

ΔΗΛΑΔΗ ΦΡΕΝΑΡΕΙ ΜΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΙΚΟ Η ΑΛΛΗ!
 



Μηνύματα
29.073
Reaction score
23.100
Αστρονομικό ποσό για την πρώτη Bugatti Chiron
Γη και ύδωρ έδωσε ο μποξέρ Floyd Mayweather για να κλείσει την πρώτη Chiron

Η λίστα των παραγγελιών για τη νέα Bugatti Chiron άνοιξε, με το πρώτο όνομα να είναι αυτό του κορυφαίου μποξέρ Floyd Mayweather. Σύμφωνα με είδηση που δημοσιεύθηκε στο TMZ, ο αθλητής θα πρέπει να εκταμιεύσει περίπου 3,5 εκατομμύρια δολάρια για να κάνει δικό του το νέο hypercar της Bugatti.

Η Chiron δεν έχει παρουσιαστεί ακόμα, με την πρώτη της επίσημη να έχει προγραμματιστεί για την Έκθεση της Γενεύης για τις αρχές Μαρτίου (δείτε εδώ). Ο διάδοχος της Veyron θα είναι ακόμα ισχυρότερος, με απόδοση που θα φτάνει τους 1.500 ίππους.

παρακαλώ περιμένετε...

Κάτω από το πίσω καπό της Chiron θα βρίσκεται ο 8λιτρος κινητήρας με διάταξη W12 και τέσσερα τούρμπο, με τα δυο από αυτά να είναι… ηλεκτρικά. Η μέγιστη ταχύτητα αναμένεται να ξεπερνάει τα 460 km/h με τα πρώτα 100 km/h να έρχονται σε περίπου 2 sec!



H BUGATTI ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ.

ΚΙ ΑΣ ΛΕΝΕ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΟΤΙ ΒΡΕΘΗΚΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΟΣ.....
 


Μηνύματα
29.073
Reaction score
23.100
V8 engine assembly

ΟΛΙΚΟ ΡΕΚΤΙΦΙΕ ΜΗΧΑΝΗΣ V8 USA ΣΧΕΔΙΑΣΜΕΝΗ ΤΟ 20-30!!!!!

ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΟΧΙ ΣΤΟ 5,0-5,7 ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΣΕ 6,6 ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΑ ΤΟ ΙΔΙΟ. ΤΑ ΠΙΣΤΟΝΙΑ Ο ΣΤΡΟΦΑΛΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΒΑΛΒΙΔΕΣ ΦΥΣΙΚΑ

ΜΟΝΤΑΡΙΣΤΗΚΑΝ ΣΕ ΜΗΧΑΝΟΥΡΓΕΙΟ ΣΤΗΝ ΣΠΥΡΟΥ ΠΑΤΣΗ.

ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΛΟΓΩ ΑΠΛΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ.

ΜΙΑ MASERATI BITURBO V6-24V ΑΛΟΥΜΙΝΕΝΙΑ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ!!!!!

ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΧΡΟΝΙΣΩ ΤΟΥΣ 4 ΕΚΚΕΝΤΡΟΦΟΡΟΥΣ.

ΚΟΣΤΟΣ? ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΡΙΠΛΑΣΙΟ!!!!!!
 




Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.250
Reaction score
7.491
Ζηλεύω σαν τρελή αλαφιασμένη το drift με ανάποδα και καντήλι στην έξοδο.

Απίστευτη κ*βλα!!!!






Εγώ είμαι άμπαλος και τίποτα απο τα παραπάνω προαναφερθέντα δεν καταφέρνω.
Είμαι και φοβιτσάρης. :oops:
 


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.402
Reaction score
94.000
Φοβητσιάρης ή γέρασε ο Αντωνάκης μας; :p
 




xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.629
Reaction score
83.112
Αγόρασε 51 Toyota σε 20 χρόνια!

Υπάρχουν αρκετοί οδηγοί που έχουν συνδέσει την ζωή τους στο τιμόνι με μόνο μία μάρκα, αλλά αυτός πραγματικά το παράκανε. Ο Βρετανός Chris McElroy έχει αποκτήσει από το 1996 μέχρι σήμερα 51 νέα αυτοκίνητα τηςToyota, με πλέον πρόσφατο το υβριδικό RAV4! Αν κάνουμε τη διαίρεση, αγόραζε κατά μέσο όρο 2,5 Toyota τη χρονιά ή ένα ανά 20 εβδομάδες. Πραγματικά, το έχει… κάψει.

Πρώτο Toyota στο γκαράζ του ήταν μία Carina E to 1996. Στα 51 αυτοκίνητα της ιαπωνικής μάρκας συμπεριλαμβάνονται 10 Avensis, 5 Yaris, 4Prius, 4 Corolla. Το αυτοκίνητο που διατήρησε περισσότερο στην κατοχή του ήταν ένα Avensis, επί 3,5 χρόνια, ενώ μία Celica την κράτησε μόλις 10 εβδομάδες, καθώς δυσκολευόταν στην είσοδο και την έξοδό του.

«Τα αυτοκίνητα είναι η μικρή πολυτέλεια που θέλω να απολαμβάνω. Θέλω να έχω το πιο νέο μοντέλο, ώστε να έχω στη διάθεσή μου ό,τι πιο προηγμένο τεχνολογικά κυκλοφορεί. Κατά μέσο όρο κάνω λιγότερα από 10.000 km με κάθε αυτοκίνητο. Το τελευταίο μου Prius το κράτησα 11 μήνες και επειδή μου αρέσει η υβριδική τεχνολογία αποφάσισα να αγοράσω το RAV4 Hybrid», δήλωσε ο McElroy που έχει αγοράσει και τα 51 Toyota από την ίδια αντιπροσωπεία!

Τι του λένε όμως οι γείτονες, όταν τον βλέπουν να αλλάζει αυτοκίνητο τόσο συχνά; «Στέγνωσε το χρώμα έτσι; Μάλλον πρέπει να αγοράσεις ένα νέο Toyota».
 





Τελευταια Μηνυματα

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.304
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top