Αγορά βιντεοπροβολέα άμεσα διότι ο sony vw40 δεν επισκευάζεται


Μηνύματα
12.831
Reaction score
10.048
Για πείτε στον άνθρωπο εσείς που ξέρετε αν είναι καλός ο BenQ W5000, γιατί υπάρχει σε αγγελία και ενδιαφέρεται και αφήστε τα μισόλογα.
Για τον τεχνικό δε σχολιάζω...
 




Μηνύματα
12.831
Reaction score
10.048
Ναι, σας πίστεψα!!! Χαχαχα.
Δεν πας, άνθρωπέ μου, και σε ένα δεύτερο τεχνικό να σου τον φτιάξει;
 

Μηνύματα
606
Reaction score
79
Εγω θα προτεινα τον 1070 λογο μεγαλυτερης αξιοπιστιας. Η λαμπα του μπορει να βγαλει πολλες ωρες [4500 εχει γραψει ενας που εχουμε εδω και ακομα παιζει μια χαρα με την πρωτη λαμπα] Δεν θελει καλυμπραρισμα, με οτι τον συνδεσεις [nova-playstation-κτλ] παιζει μια χαρα. Ακομα και στην μεταπωληση ειναι πολυ ευκολο να τον δωσεις.
 

Μηνύματα
104
Reaction score
11
Αν τελικά πάω σε καινούργιο μάλλον καλύτερος θα είναι το νέο μοντέλο της benq w1110 με 3 χρόνια εγγύηση και αξία 1000 ευρώπουλα. Απότι διάβασα είναι παντού καλύτερος από τον απερχόμενο 1070.
Στο μεταξύ έδωσα τον παλιό μου σε άλλο τεχνικό, σε 2-3 μέρες θα ξέρω αν μπορεί να γίνει επισκευή
 

Μηνύματα
357
Reaction score
290
Αν τελικά πάω σε καινούργιο μάλλον καλύτερος θα είναι το νέο μοντέλο της benq w1110 με 3 χρόνια εγγύηση και αξία 1000 ευρώπουλα. Απότι διάβασα είναι παντού καλύτερος από τον απερχόμενο 1070.
Στο μεταξύ έδωσα τον παλιό μου σε άλλο τεχνικό, σε 2-3 μέρες θα ξέρω αν μπορεί να γίνει επισκευή
O 1110 πέρα την βελτίωση του στο οπτικό θέμα, είναι και πολύ πιο αθόρυβος από τον προκάτοχό του.
 

Μηνύματα
1.069
Reaction score
828
Οι ποιο πολλες πλακετες φτιαχνονται σε ηλεκτρονικους,μολις εφτιαξα πλακετα απο lg inverter με κοστος 80 ευρω ! τον βρηκα απο το howtofixit.gr Αν κανεις αναρτηση πιστευω θα βρεις ακρη,καθοτι ειναι αδελφο φορουμ του hlektronika.gr
Tο σερβις lg ζηταγε 350! απλα δεν ασχολουνται!
 

Μηνύματα
104
Reaction score
11
Οι ποιο πολλες πλακετες φτιαχνονται σε ηλεκτρονικους,μολις εφτιαξα πλακετα απο lg inverter με κοστος 80 ευρω ! το σερβις lg ζηταγε 350! απλα δεν ασχολουνται!
Σωστά, έχεις δίκιο, αυτό κατάλαβα και εγώ πλέον. Για να δούμε στη δική μου περίπτωση αν θα παίξει επισκευή.
 


Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
Οι ποιο πολλες πλακετες φτιαχνονται σε ηλεκτρονικους,μολις εφτιαξα πλακετα απο lg inverter με κοστος 80 ευρω ! τον βρηκα απο το howtofixit.gr Αν κανεις αναρτηση πιστευω θα βρεις ακρη,καθοτι ειναι αδελφο φορουμ του hlektronika.gr
Tο σερβις lg ζηταγε 350! απλα δεν ασχολουνται!
μην λεμε χωρις να ξέρουμε.Εξαρταται την πλακέτα και από τι είναι.Υπαρχει απλούστατη πλακέτα και υπάρχει και πλακέτα που απλα δεν επισκευάζεται.Το lg inverter δενε χει καμμια σχεση με τον προτζεκτορα,μακαρι παντωςι να επισκευάζεται του φιλου.
 


Μηνύματα
104
Reaction score
11
Μακάρι να τον επισκευάσεις με χαμηλό κόστος.
Πέτρο ευχαριστώ και πάλι για τη σύσταση του τεχνικού. Εκεί πήγα χτες και απότι μου είπε έχει δουλέψει με sony οπότε ίσως φτιαχτεί!
 


Μηνύματα
104
Reaction score
11
Νεότερα από την βλάβη είναι ότι έχουν χαλάσει δύο ολοκληρωμένα και το κόστος επισκευής ανέρχεται στα 350. Γκάλοπ ... να το διακινδυνεύσω ή όχι. Ας δώσει κάποια γνώμη όποιος έχει σχετική εμπειρία. Εναλλακτικά μπορώ να τον δώσω για ανταλλακτικά με 200 ευρώ.
 

Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
Νεότερα από την βλάβη είναι ότι έχουν χαλάσει δύο ολοκληρωμένα και το κόστος επισκευής ανέρχεται στα 350. Γκάλοπ ... να το διακινδυνεύσω ή όχι. Ας δώσει κάποια γνώμη όποιος έχει σχετική εμπειρία. Εναλλακτικά μπορώ να τον δώσω για ανταλλακτικά με 200 ευρώ.
τι να διακινδυνεύσεις?με 350 ευρα δηλαδή δεν εγγυάται ο Βασίλης ότι θα επισκευαστεί?
 

Μηνύματα
104
Reaction score
11
τι να διακινδυνεύσεις?με 350 ευρα δηλαδή δεν εγγυάται ο Βασίλης ότι θα επισκευαστεί?
Λογικά ναι, εκτός αν εμφανιστεί κάτι άλλο παρακάτω. Ο προβληματισμός μου είναι ότι με αυτό το κόστος βρίσκω μεταχειρισμένο, οπότε αξίζει η επισκευή σε ένα μηχάνημα το οποίο ήδη παρουσίασε μία φορά πρόβλημα;
 

loggeo

Projectors
Moderator
Μηνύματα
7.243
Reaction score
8.740
Εγώ θα τον επισκεύαζα. Τι μεταχειρισμένο βρίσκεις με αυτά τα χρήματα;
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.318
Μηνύματα
2.858.391
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top