Black, Death & Extreme metal










cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Πολωνέ νεκροθάφτη δεύρο έξω.. :lol:

Nagelfar (GER) - Der Flug des Raben (Ein Jammerschrei in traurig' Nächten) 1997 from ''Hünengrab im Herbst''
Βελουδινε αρχοντα του σκοτους θαβω κουφαρια, όταν τελειωσω θα κανω θριαμβευτικη επιστροφή βουτηγμένος στο αιμα, στην σηψη, στην σαθροτητα και το σκοτος. Για την ωρα λιγο απ'ολα αυτα για τα αυτακια σου

Damad - Burning Cold from LP "Burning Cold" (2000) Prank Records

 



cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Vemod - Venter På Stormene from LP "Venter På Stormene" (2012) Terratur Possessions Records


Με τσιγκλας βελουδινε αρχοντα του σκοτους, δεν εγινα μεταλλας στα νιατα μου θα γινω στα γεραματα μου, στα 28 :rolleyes:
Καταπληκτικο υπνωτικο mantra black metal από που αλλου? Από την Νορβηγια.
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Vemod - Venter På Stormene from LP "Venter På Stormene" (2012) Terratur Possessions Records


Με τσιγκλας βελουδινε αρχοντα του σκοτους, δεν εγινα μεταλλας στα νιατα μου θα γινω στα γεραματα μου, στα 28 :rolleyes:
Καταπληκτικο υπνωτικο mantra black metal από που αλλου? Από την Νορβηγια.
Πχιά γεράματα εσύ 28 εγώ 27 μην ξεχνιόμαστε :lol: underground κρύβεις θησαυρούς λέμε στο σκότος .:neo:
Συνεχίζω με Γερμανικό black ,δισκάρα!
INFESTUS
- Spiegel der Seele (2014) from ''The Reflecting Void''
- Constant Soul Corrosion
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Πχιά γεράματα εσύ 28 εγώ 27 μην ξεχνιόμαστε :lol: underground κρύβεις θησαυρούς λέμε στο σκότος .:neo:
Συνεχίζω με Γερμανικό black ,δισκάρα!
INFESTUS
- Spiegel der Seele (2014) from ''The Reflecting Void''
- Constant Soul Corrosion
Roses are red and so is bLOOd, and only those who can give roses and can be seen within the shadows will be released from darkness.

Murky Gloomy Darkness
[DOUBLEPOST=1455713984][/DOUBLEPOST]
εσύ 28 εγώ 27
οοουυυ ρε τι 27, μπροστα μου φαινεσαι κωλογερας, Astaroth ε Astaroth, οοουυ ρε οοοουυυ:roflmao:
 




wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.966
Reaction score
20.486
...κι επειδή ο φίλος μου ο PAULT κοιμάται μόνο αφού ακούσει γλυκές μελωδίες για "καληνύχτα", ας μου επιτρέψετε...

Ghost Bath - Golden Number


(παίζει και σε 4Κ ανάλυση!)
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
...κι επειδή ο φίλος μου ο PAULT κοιμάται μόνο αφού ακούσει γλυκές μελωδίες για "καληνύχτα", ας μου επιτρέψετε...

Ghost Bath - Golden Number


(παίζει και σε 4Κ ανάλυση!)
Wizzy ,ενα πράγμα πες μου,όταν κάνεις ποδηλασία ακούς μέταλ με τ'ακουστικά ; :neo:
ή καθόλου Μουσική;

Sinister - The Silent Howling (2008) LP ''The Silent Howling''
 


Staff online

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.714
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top