Retrofit Home Theater

Μηνύματα
22.269
Reaction score
15.543
45 μοιρες θελει.....περιξ 2,9 φορες το υψος

αποκει και περα μπορεις να κατσεις και στο 1 μετρο με 200" οθονη :D
 


Μηνύματα
30
Reaction score
70
Μετα απο ενα μηνα + αναμονης και καθυστερησεων παρελαβα χθες μια σταθερη 120" γκρι της esmart. Δεν την εχω συναρμολογησει ακομα. Ο σκελετος ειναι απο αλουμινιο ενω η κορνιζα πλατους 9 cm ειναι καλυμμενη με υφασμα μαυρο βελουδο. Γενικα δειχνει βαρια και ποιοτικη κατασκευη. Θα τοποθετηθει σε τοιχο στο χωρο του καθιστικου οποτε περιμενω με επιφυλαξη τις πρωτες αντιδρασεις αφου μαλλον δεν εχει γινει ακομα αντιληπτο το συνολικο μεγεθος της οθονης.
20160116_101612.jpg
20160116_101652.jpg
 
Last edited:




Μηνύματα
357
Reaction score
290
Καλορίζικη και καλές προβολές. Είναι εύκολο να μου πεις τιμή καθώς και από που αγοράστηκε?
 

Μηνύματα
916
Reaction score
2.575
Υπάρχουν κάπου στην Ελλάδα? Στο site της εταιρίας αναφέρει πως δε στέλνουν οθόνες εκτός Γερμανίας... Ενδιαφέρομαι ζωηρά!
 

Μηνύματα
30
Reaction score
70
Υπάρχουν κάπου στην Ελλάδα? Στο site της εταιρίας αναφέρει πως δε στέλνουν οθόνες εκτός Γερμανίας... Ενδιαφέρομαι ζωηρά!
Δεν γνωρίζω εάν υπάρχουν στην Ελλάδα, δεν νομίζω πάντως. Την έφερα με forwarder δηλαδή την έστειλαν σε μεταφορική στη Γερμανία που τους υπέδειξα , η οποία στη συνέχεια την προώθησε σε μένα.
 

Μηνύματα
916
Reaction score
2.575
Ευχαριστώ! Τώρα που τοποθετήθηκε, ποιες είναι οι πρώτες εντυπώσεις από τη συνολικη ποιότητα (στιβαρότητα, φινίρισμα, πανί κλπ). Μου έκαναν εντύπωση οι τιμές των σταθερών οθονών τους. Οι εταιρίες / μοντέλα που βρήκα με μια πρόχειρη ματιά στην αγορά εδώ ξεκινούν τουλάχιστον από διπλάσια ποσά (και λίγα λέω), χωρίς να φαίνεται να προσφέρουν κάτι παραπάνω. Δε μιλάω για τις κορυφαίες εταιρίες και τα πλεον εξειδικευμένα πανιά...
 

Μηνύματα
30
Reaction score
70
Το φινιρισμα ειναι πολυ καλο. Γενικα δειχνει ποιοτικη , περισσοτερο απο οτι περιμενα μαλιστα.
 



Timaras

*****
Μηνύματα
2.887
Reaction score
2.078
Ωραίος.Καλορίζικη και η οθόνη και το προβολι!
Μια χαρά έκατσε η οθόνη εκεί.
Τώρα πρέπει να σηκώσεις τα ηχεία ή να βάλεις 2 ύψους τουλάχιστον!
Να τα χαίρεσαι και πάλι!
 






Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.598
Μηνύματα
2.867.339
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top