To σύστημά μου (Μάρκου)

Μηνύματα
2.748
Reaction score
1.380
Θα σου πω τα εξής. Μόνο τα μεγάφωνα περίπου 1500e.
Ηλεκτρονικό κρος 1500e.
Ξυλοκατασκευές+ηχοαποσβεστικά 800+400+500=1700e
Βαφές 580e.

Αυτά χωρίς κόστος ενισχυτών, 2 που είχα και 2 αγόρασα.
Σύνολο πρέπει να έφτασε 8-9000e.
Βέβαια όλα αυτά έγιναν σε ορίζοντα 2 ετών.
ουαου... πολλα !!!

καλοακουστα να ειναι το λοιπον !
 


Μηνύματα
27.077
Reaction score
25.012
Παίδες πρέπει να βρώ τρόπο να συμμαζέψω , όλο αυτό χάλι που δημιούργησα.
Ωραία τα ηχεία παίζουν καλά , έχω και ένα κάρο ενισχυτικά . Ωραία , αλλά κάπως πρέπει να μαζευτούν όλα αυτά.
Δεν υπάρχει θέμα παντόφλας , αλίμονο , αλλά δεν μου αρέσει έτσι μπάχαλο που έγινε.
Καμιά ιδέα?
Πρέπει κάπου να βολευτούν και οι τελικοί γμτ μου.
 


dapost

Rehdeko & Harbeth lover
Μηνύματα
4.786
Reaction score
11.021
Πολλά συγχαρητήρια για την προσπάθεια και κυρίως τη διάθεση να φτιάξετε κάτι τόσο ιδιαίτερο και μοναδικό! Και για το ότι ζωντανεύει και έτσι η κατηγορία 'αποδράσεις'!
 




vasilisnt

Golden Boy!
Μηνύματα
2.104
Reaction score
2.740
η λυση στο προβλημα του Γιαννη για το συμμαζεμα καλωδιων και ενισχυτων... εκανα λαθος το quote...
 






Μηνύματα
5.280
Reaction score
6.428
...μονο αυτο δεν ειναι η λυση για το Γιαννη , αλωστε τα συγκεκριμενα φτιαχτικαν κυριως για συγκεκριμενους χωρους , οπως βλεπω στο Γαιννη οι τοιχοι ειναι μακρια ,τα μεγαφωνα που εχει χρησιμοποιησει ειναι αλλου, και στην τελικη αν κατι τον ενοχλει και θελει να μπει στο παιχνιδι προσθετει και ενα dirac , γκαζια εχει δοξα το αθεο και καθαρισε...
Γιαννη πρεπει να αφαιρεσεις πραματα, τους αυλους οτι ενισχυτικο περισευει να δεις πως μπορεις να τα συνδιασεις με το hc , γιατι οσο και να νοικοκυρεψεις παλι θα ειναι μια νοικοκυρεμενη αποθηκη ηλεκτρονικων ...
 

Μηνύματα
27.077
Reaction score
25.012
Οι Αυλοί έχουν ήδη μετακομίσει στο γραφείο. Τα μηχανήματα συμμαζεύτηκαν , και μπήκαν επάνω στα σαμπς, και όλα συνέρχονται σιγά σιγά. Ανοιξε ο χώρος . Τώρα μένει να ασχοληθώ με τα interconnects από προ σε Cross και από Cross σε τελικό των woofers, που αυτή την στιγμή , αποτελούνται από τρία rca ενωμένα με μούφες μεταξύ τους.
 


Μηνύματα
731
Reaction score
616
Να'σαι καλά να τα χαίρεσαι Γιαννη!
Υπέροχος άνθρωπος ο κ. Κωνσταντινου και μεγάλος γνωστης του αντικειμένου.
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.318
Μηνύματα
2.858.391
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top