Zizik's Maxi Home Theater



Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Τα συγχαρητήρια μου για το βίντεο. Αν και τις πιο πολλές τις έχω απολαύσει. :roflmao:
Νταξει, αυτο το βίντεο το ειδα πρωτη φορα πριν 10 μερες και ηθελα υπογλώσσια μετα για συνέλθω...

Τι να λεμε....ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣ ο τυπάς! :D
 

PPG

Πίπιτζι
Μηνύματα
3.867
Reaction score
5.851
θελει 4 τετοια για πισω (sbr-presence) και να παει τα 2 focal solo 6 be μπροστα για presence

τα παιρνει μια χαρα ολα και μετα..:party:

Βρε Κώστα βρε Κώστα τι μας έκανες δεν το είχα δει το βίντεο αυτό. ....:o
Πάω να βρω την γυναίκα μου να τις εξηγήσω για τα atmos πάνω στο κρεβάτι. ...:D
Τα λέμε σε λίγο. ....;)
 




abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.388
Reaction score
93.965
ειδατε τι κανει ο ανοιξιατικος καιρος...σας εφτιαξα .:laugh:

ειδικα αυτη με το ολοσωμο στην αρχη του βιντεο 0.52''....τοχει πολυ....μιλαει το κορμι :geek:
Η κυρία που μίλησε και ο Zizik χθες στο τηλέφωνο, ξέρει τι βιντεάκια ανεβάζεις; :p:D
 





ichaltou

Αλλαχτήρι
Μηνύματα
4.032
Reaction score
1.004
Επιτυχημένο home cinema είναι αυτό που ακούγοντας το ένας με την δική μας μουρλα, ασυναισθητα χαμογελά από ευχαρίστηση.
Ακούγοντας χθες του ζιζικ είναι ένα από αυτά και ένα από τα πιο ισορροπημενα και χωρίς υπερβολές συστημα που έχω ακούσει.
Τα επόμενα βήματα είναι γνωστά, η γνώμη μου είναι να μην είναι και βιαστικά.

Well done zizikos.
 







Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.446






dts:X.
Τις βάσεις, made by Melidis, μου τις είχε δώσει μαζί ο ichaltou όταν πήρα τα Focal και τις είχα απο τότε παρατημένες.
Πήγα τη μία για επιμήκυνση, έβαλα τον καλό κύριο σιδερά να μου φτιάξει δυό μικρότερα plates, τις έβαψα (κι εμένα και το πεζούλι και το σκύλο :D ) με σπρέυ μαυρομάτ κι έγιναν κουκλίτσες.

Λίγη ταινία διπλής, πολύ Blu Tack, πριονάκι (έξω φυσικά) γιατί η μία τοποθετήθηκε δγυό εκατοστά λάθος (φυσικά), έτοιμες. :fuckyou:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.312
Μηνύματα
2.858.174
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top