Zizik's Maxi Home Theater



stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Ναι, περιμένω κάλεσμα..:beach:


Θα μπορούσε να λέει και "περνώντας το κατώφλι του τρόμου" κατ'άλλα η φώτο είναι ίδια όπως και πάνω εκτός της κρεμάλας ,ο λόγος ; να πας στου Zizik με μηχανάκι να σε κυνηγάνε μερικά σκυλιά ενα σε κάθε σπίτι ,είναι εύκολο να χάσεις το δρόμο σου ,το καλό είναι οτι φτάνεις γρήγορα απ το τρέξιμο μουαχαχα..
Ωραία ατμόσφαιρα σε προδιαθετη να δείς ταινία θρίλερ ,μάλλον θα ξεκινούσα απο το evil dead 2 αφου βραδιάσει καλά για πλήρη συσκότιση.
Γνώριμο απο προηγούμενες επισκέψεις το σύστημα λίγο πριν ανάψει ο JVC σε προδιαθέτει η 137'κυρτή οθόνη της stewart κινηματογραφικό μεγαλείο κσι σε βάζει μέσα οταν αρχίζει η ταινία ,έτσι αντίστοιχα ακολουθεί και ο ήχος με το χαμηλό να σε περικυκλώνει απο παντού τα μπροστινά κανάλια του ύψους δίνουν το δικό τους γέμισμα στον μεγάλο χώρο και γενικά η ανάλυση και πληριοφορία του yamaha ειναι σε κορυφαία επίπεδα .
Ενα σαλονάτο κορυφαίο σύστημα που θα ζήλευαν πολλοί dedicated χώροι.
Thanx Zizik.:beach:
 







Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.384
Reaction score
74.634
Το ήξερα. >:(



Αποθεματιώτης: Υπάρχει.
Εγώ: Χρώμα;
Αποθεματιώτης: Μόνο μαύρο.
Εγώ: Γκρρρρρρρρρρρρρ!
 






daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.798
Reaction score
77.314
Παλεύω με την κατάθλιψη.
Τσώπασε κυρα Δέσποινα και μη πολυδακρύζεις μωρέ..αφού θα πας στις πουτ@νες το βράδυ..:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 



Μηνύματα
1.237
Reaction score
1.559
Σε περιμένω να δούμε σπίτι μου ταινίες μέχρι να έρθει το νέο παιχνίδι
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.553
Μηνύματα
2.864.127
Members
37.929
Νεότερο μέλος
stergiosgk
Top