το disco - σαλονι ... DAS vintage disco speakers with JBL components!!

Μηνύματα
1.802
Reaction score
1.529
Απάντηση: το disco - σαλονι ... DAS vintage disco speakers with JBL components!!

ευχαριστω ευχαριστω!! :107: Γιαννη το e&s το εχω χρονια!! συντομα θα του αλλαξω κνομπς με στυλ RLA. Ο RANE τωρα μου ηρθε σε μετρια κατασταση... συντομα θα ξεκινησω τις μοντες μαζι του ομως!!!
 

Μηνύματα
376
Reaction score
221
Απάντηση: το disco - σαλονι ... DAS vintage disco speakers with JBL components!!

Φιλε νικο με πηγες 25 χρονια πισω οταν τα ηχεια αυτα της κουτας τοτε μας τρανταζαν τα σωθικα στο τοτε club UP-DOWN εδω στους Μολαους.Με αυτα τα ηχεια καναμε χαμο στα παρτυ του Λυκειου στην ολοστρογγυλη πιστα.Να'σαι καλα που τα αξιοποιησες για να συνεχισουν να συγκινουν τα αυτια οπως και τοτε...
 

argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
Απάντηση: το disco - σαλονι ... DAS vintage disco speakers with JBL components!!

μολαους ?
ελος ...............
 

Μηνύματα
376
Reaction score
221
Απάντηση: το disco - σαλονι ... DAS vintage disco speakers with JBL components!!

Κοντα ειναι σχετικα.
 



Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
Απάντηση: το disco - σαλονι ... DAS vintage disco speakers with JBL components!!

μολαους......2 ωριτσες ειναι......σιγα...!!!!

ο Χριστος και η Παναγια......τι βλεπουν τα ματακια μου...:112::111:

....μπραβο σου ρε μαγκιτη.:615:
 




Μηνύματα
1.802
Reaction score
1.529
Χαχαχα Χριστός ανέστη, χρόνια πολλά! Έχει αλλάξει υπερβολικά το σύστημα απο τοτε! Ευχαριστώ πάντως!
 

Μηνύματα
20
Reaction score
16
Πφφφ....δεν ειδα την ημερομηνια και διαβασα που λες επιτελους τελος και λεω αντε μπας και ηρεμησεις και παρεις τιποτα μαμα B&W...
 

Μηνύματα
1.802
Reaction score
1.529
Πφφφ....δεν ειδα την ημερομηνια και διαβασα που λες επιτελους τελος και λεω αντε μπας και ηρεμησεις και παρεις τιποτα μαμα B&W...
Χαχαχαχαχ
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.558
Μηνύματα
2.864.341
Members
37.930
Νεότερο μέλος
l.koustimpis@visualacoust
Top