Υπερβολές στο Home Cinema



Nelsy

Ιεράπετρα
Μηνύματα
5.204
Reaction score
2.874
Άσε που έχει και βιντεοπροβολέα Benq! :D
Τον άλλαξε με Sony VPL-VW55ES.....και πάλι απορώ,πως δεν πήρε JVC;;;;δεν διαβάζει avsite και avclub μάλλον:p
 

stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.305
Reaction score
5.354
δεν ειναι υπερβολη σαν εγκατασταση (συνολο) κ ομως υπαρχουν μερικοι που βλεπουν ετσι ταινια με σακουλιασμενο πανι....ελεος.

 



stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.305
Reaction score
5.354
ταξη διαφορετικοτητα και οργανωση......λεμε τωρα! :p







αυτο μου φερνει κατι σε ραφια για κρεατα προς ψησιμο,σαν ψυγειου ραφια ενα πραμα...τεσπα

 

stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.305
Reaction score
5.354
λοιπον....αυτα τα JTR αρχιζουν και μ ενθουσιαζουν ως καθαρα homecinemaτικα ηχεια.....

το επομενο βιντεο για τους λατρεις των πολλων κωνων που αναθεμα στα 10 λεπτα αν δε σε ποιασει ευκοιλια τσιρλιο και ανακατοσουρα σε καμια μπασοταινια.....απολαυστε!!

 

stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.305
Reaction score
5.354
ολα τα χουν δοκιμασει πια!!

βλεπω λιγο χωρο ακομα...:p



επιπλο σαμπ...φοβερο waf ομολογω! :D



επιδοξος αντιγραφεας svs....:roflmao:



και μελλοντικη κωφωση o_O



αυτο ναι!!8-)

 


stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.305
Reaction score
5.354
και λιγες αληθειες για τη μιξη του ηχου απο το σχετικο βιντεο στο 10:35 και μετα.. ξεκαθαρα λεει πως η αρχικη κινηματογραφικη ηχογράφηση μιξης αλλοιώνεται κατα πολυ οταν γινεται μεταβαση στο home theater καθως ουτε τα στουντιο της ηχογραφησης για οικιακη χρηση δεν ειναι τις περισσοτερες φορες σωστα στημενα.......

αρα πληρωνουμε ενα σκασμο λεφτα και καλιμπραρισματα για να ισοσταθμησουμε τις απώλειες του κακως συμπιεσμενου και αναδιαμορφωμενου ηχου. (αφηνω για λιγο εξω τα υπολοιπα,χωρος,μονωση,περιβαλλον,οθονη,προβολεις)

 


stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.305
Reaction score
5.354
τι θελει να πει ο ποιητης??



εκει που το βρηκα γραφει ενας στα πορτογαλικα : Η θεραπεία για τις αιμορροΐδες ... νομίζω ότι θέλω ένα από αυτά :p:p:p
 

Sugah

Ζαχαρούλης
Μηνύματα
1.974
Reaction score
3.326
τι θελει να πει ο ποιητης??



εκει που το βρηκα γραφει ενας στα πορτογαλικα : Η θεραπεία για τις αιμορροΐδες ... νομίζω ότι θέλω ένα από αυτά :p:p:p
Για μασάζ στα μαλακά μόρια υποθέτω πως αναφέρεται. :D
Ο πάτος του καναπέ ειναι αυτός, έτσι δεν ειναι;
 





daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.831
Reaction score
77.394
εγώ να ρωτήσω γιατί και τι υλικό έντυσε τα ηχεία στην φάτσα?Δούλεψε φαλτσέτα σύννεφο στα mid και όχι μόνο..:D
 



Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.865.183
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top