Yamaha Pre-Power AV CX-A5000-MX-A5000




argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
1500 εχει , μου ειχε ερθει με μειλ
απλα δεν μου εστειλαν μειλ που να βρω τα 1500
γιατι σε αυτο το ποσο κανει πλακες allover
 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Κι εγώ γιατί βλέπω 2.499€ ???
Γιατί δεν διαβασες καλά αυτο που είπα! Πρέπει να κανεις Login για να δεις την έκπτωση!

1500 εχει , μου ειχε ερθει με μειλ
απλα δεν μου εστειλαν μειλ που να βρω τα 1500
γιατι σε αυτο το ποσο κανει πλακες allover
Χαχαχαχα! Είναι σιγουρα ο αγαπημένος σου AV Processor! Μώρε τωρα που το θυμήθηκα, ο zizik που είναι εξαφανισμένος;
 



argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
o αγαπημενος μου προ ειναι ο theta
...απο οσους εχω ακουσει εννοηται
οπως και οι krell
αλλα για αυτους μονο με λοτο
για εδω την γη για γιαμαχακος μια χαρα ειναι
(αν ειχαμε τα λεφτα).......
 


stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414


:lolsign:


Κάτοχοι cx-a5000 αυτό το ξέρατε,μετά απο 10 ώρες συνεχούς παιξίματος και άν δε λάβει νέες εντολές απ'το τηλεχειριστήριο ενδιάμεσα το μηχάνημα θεωρείται ξεχασμένο και έρχεται μόνο του στο off.!
Θα μου πείς ποιός νοιάζεται μετά απο τόσες ώρες ,απλά το λέω αν το ήξερε κανείς.
Ίσως και με άλλα μοντέλα να γίνεται,ποιός ξέρει.!

 



Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Επειδή αύριο φεύγει το Γιαμαχάκι, αρχίσα να ψάχνω πώς κάνουμε backup των ρυθμίσεων σε USB και έφαγα πίκρα. Δε γίνεται. >:(

Ψάχνω λίγο το πρωί και διαβάζω για web interface, όπου κάνεις backup και firmware update. Συνδέω το Γιαμαχάκι στο δίκτυο, πάω στο network του πισί κι ανοίγει παραθύρι στο browser! Έκανα και update. :party:




Ελπίζω να περνάει στον 5100 το backup. :D
 


stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Επειδή αύριο φεύγει το Γιαμαχάκι, αρχίσα να ψάχνω πώς κάνουμε backup των ρυθμίσεων σε USB και έφαγα πίκρα. Δε γίνεται. >:(

Ψάχνω λίγο το πρωί και διαβάζω για web interface, όπου κάνεις backup και firmware update. Συνδέω το Γιαμαχάκι στο δίκτυο, πάω στο network του πισί κι ανοίγει παραθύρι στο browser! Έκανα και update. :party:




Ελπίζω να περνάει στον 5100 το backup. :D
Τι ωραία να ψάχνουν άλλοι για σένα.:roflmao::lolsign:
 



stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.296
Reaction score
5.248
Δεν υπάρχει , εκτός αν περιμένεις το Avatar 5 το 2023.;)
λεμε τωρα....αφου ξερεις οτι η υπομονη μας ειναι περιορισμενη! χαχαχαχ :D:D
 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Ρε εσεις, τι περιμένετε; Φέτος δεν θα βγει 5200. Ο κύκλος των CX-A5XXX θα είναι 2ετής. Τσιμπήστε τον τώρα στα 2160€ να ξεμπερδεύετε. Ειδικα εσυ ρε Στάθη, όσο περιμένεις, τόσο θα χάνεις αξία μεταπώλησης του CX-A5000. Aντε να έρθω μια και καλή σπίτι σου με το Atmos/DTS:X!
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Ρε εσεις, τι περιμένετε; Φέτος δεν θα βγει 5200. Ο κύκλος των CX-A5XXX θα είναι 2ετής. Τσιμπήστε τον τώρα στα 2160€ να ξεμπερδεύετε. Ειδικα εσυ ρε Στάθη, όσο περιμένεις, τόσο θα χάνεις αξία μεταπώλησης του CX-A5000. Aντε να έρθω μια και καλή σπίτι σου με το Atmos/DTS:X!
Ναι Άρη πουλημένος είναι ήδη απλά θα δωθεί όταν κάνω νέα αγορά.Μια και καλή καλη ιδέα αλλά το πρίν και το μετά ν ακούσεις ακόμα καλύτερα χαχα εγω να δω πότε θα σου έρθω.:D
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.325
Μηνύματα
2.858.589
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top