Συναυλίες Στην Ελλάδα Στο Μέλλον!






Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.457
Reaction score
50.619
Μασονια και στο avsite;Δεν μας εφτανε η αντιστοιχη γαυροπαραγκα; :D
- σσσσσσσσσσσσσ . . . υπάρχουνε και κάτι πάνκηδες εδώ μέσα , και μεταπάνκηδες επίσης , σσσσσσσσσσσ . . .
 

indikos001

Games
Editor
Μηνύματα
4.048
Reaction score
4.018


A Five-Day (19 - 23 August) Summer trip, between history (Ancient Delphi) and contemporary art, participation by the leading artists (Music, Art, Culture, Ecology) in a high and very well organised production and at an exceptional Beach Camp includes: Sea, Nature & excellent Facilities!


 

indikos001

Games
Editor
Μηνύματα
4.048
Reaction score
4.018
Ο B-Real των Cypress Hill στις 6 Ιουνίου στην Αθήνα

Θεωρείται ένας ζωντανός θρύλος για το χιπ χοπ και μια κλασσική ''φιγούρα'' αναγνωρίσιμη από όλους στη παγκόσμια μουσική σκηνή ως μέλος & front man των Cypress Hill!

O B-Real μαζί με τους Cypress Hill έγραψαν μια από τις χρυσές σελίδες της μουσικής με δεκάδες κλασσικά κομμάτια που έχουν πλέον ξεπεράσει τα σύνορα της ραπ.

http://www.mixgrill.gr/ar44697el-o-breal-twn-cypress-hill-stin-athina.html
 


cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Την Δευτέρα που μας έρχεται οι φοβεροί και τρομεροί Moon Duo στο ΑΝ club με το μίγμα garage υψηλών προδιαγραφών, Suicide και Velvets. Μην λείψει κανείς, εγω μάλλον θα λείπω :lolsign: αλλα τους έχω δει 2 φορές οποτε όλα καλά.

 



Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.457
Reaction score
50.619
- μόλις τηλεφώνησα στη ticketpro , και δεν μου επιβεβαίωσαν την αλλαγή του χώρου . . . wtf . . . :mad: . . . θα επανέλθω μόλις έχω νεότερα
- ok . . . .

 


melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.931
Reaction score
41.199
Για πείτε εσείς που παρακολουθείτε τα σχετικά, υπάρχει περίπτωση να δούμε τους the cranberries στην Αθήνα; τριγυρνάνε στην ευρώπη.
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
Για πείτε εσείς που παρακολουθείτε τα σχετικά, υπάρχει περίπτωση να δούμε τους the cranberries στην Αθήνα; τριγυρνάνε στην ευρώπη.
Ασε ρε παλιοmelina,αύριο παίζουν οι Dubrovniks κι εσύ ψάχνεις για τους μπλούμπερις... :p:p:p
 




Μηνύματα
1.849
Reaction score
2.322
Ηθελα πολυ να παω αλλα δυστυχως με καλει το καθηκον, θα λειπω τοτε!
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.613
Μηνύματα
2.868.094
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top