post punk - faraway from life










Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.531
Reaction score
37.730
For Against - Amen Yves (πολυ αγαπημενη μπαντα,τους εχω δει και τις 2 φορες στην Αθηνα, απο Nebraska, παραμενουν ακομα ενεργοι..)
 


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.531
Reaction score
37.730
Steve Bators .. Dead Boys .. LOTC και τα ρεστα παγωτο..μεχρι .. Richard Hell and the Voidoids τους οποιους διασκευαζει ο .. Alan Vega το αλανι.. NY-No Wave ..

..Nεα Υορκη, εκεινη την εποχη στην πολη (αλλου πατα και αλλου) βρισκεται ο Phil Shoenfelt (..τι τυπος...τι φυσιογνωμια...τι να λεμε τωρα..τεσπα στο παρακειμενο..) και κατω απο το ονομα Khmer Rouge (αλα Gang of Four) γραφει με τον Claus CastenSkiold (QUIZ: που την εχω ξαναδει αυτη την τεχνοτροπια?) και τον Phillipe Von Hagen (απο Del Βyzanteens..ναι ναι..η μπαντα που τζαμαρε ο Τζιμης ο Τζαρμους .. )
πηγη (αν και δεν αποκαλυπτω τις πηγες μου, αλλα ο τυπος και η απιθανη συνεντευξη ειναι αποκαλυψη απο μονα τους)
Khmer Rouge - Sharpshooter
 

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.438
Reaction score
50.516
Steve Bators .. Dead Boys .. LOTC και τα ρεστα παγωτο..μεχρι .. Richard Hell and the Voidoids τους οποιους διασκευαζει ο .. Alan Vega το αλανι.. NY-No Wave ..

..Nεα Υορκη, εκεινη την εποχη στην πολη (αλλου πατα και αλλου) βρισκεται ο Phil Shoenfelt (..τι τυπος...τι φυσιογνωμια...τι να λεμε τωρα..τεσπα στο παρακειμενο..) και κατω απο το ονομα Khmer Rouge (αλα Gang of Four) γραφει με τον Claus CastenSkiold (QUIZ: που την εχω ξαναδει αυτη την τεχνοτροπια?) και τον Phillipe Von Hagen (απο Del Βyzanteens..ναι ναι..η μπαντα που τζαμαρε ο Τζιμης ο Τζαρμους .. )
πηγη (αν και δεν αποκαλυπτω τις πηγες μου, αλλα ο τυπος και η απιθανη συνεντευξη ειναι αποκαλυψη απο μονα τους)
Khmer Rouge - Sharpshooter
- διαβασμένο σε βρίσκω . . . ;)
 




Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.438
Reaction score
50.516
- εφιαλτικά , τοξικά , μεταπηρυνικά ηχοτοπία , από τους hellios creerd & damon edge , οι σόλο καριέρες τους είναι πλέον δυσεύρετες , εδώ σαν crome . . .

Chrome - Blood on the Moon - YouTube
upload_2016-5-9_12-10-1.jpeg ▶ 4:55
 





Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.560
Μηνύματα
2.864.431
Members
37.930
Νεότερο μέλος
l.koustimpis@visualacoust
Top