Zizik's Maxi Home Theater


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.799
Reaction score
77.316
Ε αφού πήρες κάτι πριν απο το Zizik θα τα τραβάς αυτά τώρα.:prankster:
Αυτό θα πει πραγματική κόλαση!!!!μέχρι την Τετάρτη(μακάρι:whistling::p)

να φοβάται ο Rose να βγει από το σπίτι,να κάνει εκτροπή το σταθερό στο κινητό,να κρυφοκοιτάζει στο παράθυρο πίσω από τις κουρτίνες με κλειστά τα φώτα του σαλονιού για σκιές στην αυλή,να κοιμάται με ανοιχτό το φως του διαδρόμου..μέχρι και BAR-ALARM θα βάλει να μου το θυμηθείτε
upload_2016-5-6_17-44-25.jpeg
:lolsign::lolsign:


Rose βάλε και παγίδες blu-tack στα σκαλιά!!:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Αυτό θα πει πραγματική κόλαση!!!!μέχρι την Τετάρτη(μακάρι:whistling::p)

να φοβάται ο Rose να βγει από το σπίτι,να κάνει εκτροπή το σταθερό στο κινητό,να κρυφοκοιτάζει στο παράθυρο πίσω από τις κουρτίνες με κλειστά τα φώτα του σαλονιού για σκιές στην αυλή,να κοιμάται με ανοιχτό το φως του διαδρόμου..μέχρι και BAR-ALARM θα βάλει να μου το θυμηθείτε View attachment 58930 :lolsign::lolsign:


Rose βάλε και παγίδες blu-tack στα σκαλιά!!:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
:roflmao: :roflmao: :roflmao::lolsign: :lol: :lol: :lol:
 
  • Like
Reactions: PPG


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.799
Reaction score
77.316
εμενα το χρυσουλι μου τη δευτερα το παιρνω! ειμαι γεματος χαρα! :)

Και ο Zizikος το ίδιο!!!Άλλος που να παραλαμβάνει Δευτέρα?:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:

Υ.Γ.θα προτιμηθούν άτομα εντός λεκανοπεδίου:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao: Ευχαριστούμε!!!:laugh::laugh::laugh:



:lolsign::lolsign::lolsign::lolsign::lolsign::lolsign::lolsign::lolsign::lolsign::lolsign::lolsign::lolsign:
 


stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Και ο Zizikος το ίδιο!!!Άλλος που να παραλαμβάνει Δευτέρα?:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
Υ.Γ.θα προτιμηθούν άτομα εντός λεκανοπεδίου:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao: Ευχαριστούμε!!!:laugh::laugh::laugh:
:lolsign::lolsign::lolsign::lolsign::lolsign::lolsign::lolsign::lolsign::lolsign::lolsign::lolsign::lolsign:
@daharis5260 ..η χρήση σας εμότικον έφτασε στο όριο του internet daily.Συνεχίστε την χρήση ενεργοποιώντας το πακέτο 200MB internet για πιο οικονομική χρήση.Στείλτε δωρεάν εμότικον 'ΝΑΙ' μόνο με 5$ κάθε μήνα.:lol::lol:
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.799
Reaction score
77.316
Στείλτε δωρεάν εμότικον 'ΝΑΙ' μόνο με 5$ κάθε μήνα.:lol::lol:
Να σου τα δώκω σε bitcoin τρισέγγονο του Ρόθτσαιλντ?:D:D:D

Υ.Γ.1 Αμερικανάκι:roflmao::roflmao:

Υ.Γ.2.Δεν θα σου δώκω τίποτις..γιατί τα τρώτε τσις πουτ@νες όλα εσείς εκεί κάτω:taunt::lolsign::lol:
 





Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.385
Reaction score
74.637
Απολαμβάνω την απλότητα του 5.2 (ανακάλυψα κι άλλα XLR to RCA και παίζω μόνο ενεργά πάλι).
Eχει μιά μαγεία το σύστημα, μιά απόλαυση που είχα να νιώσω πάνω απο είκοσι χρόνια. Να μη σε ενδιαφέρει το πώς ακριβώς παίζει, βάζεις pure direct κι απολαμβάνεις τον πολύ καλό, back to basics, ήχο. Αφού σκέφτομαι να μετατρέψω και τα XLR των SB σε RCA σήμερα, δέκα λεπτά δουλειά είναι.
 


stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.303
Reaction score
5.341
Απολαμβάνω την απλότητα του 5.2 (ανακάλυψα κι άλλα XLR to RCA και παίζω μόνο ενεργά πάλι).
Eχει μιά μαγεία το σύστημα, μιά απόλαυση που είχα να νιώσω πάνω απο είκοσι χρόνια. Να μη σε ενδιαφέρει το πώς ακριβώς παίζει, βάζεις pure direct κι απολαμβάνεις τον πολύ καλό, back to basics, ήχο. Αφού σκέφτομαι να μετατρέψω και τα XLR των SB σε RCA σήμερα, δέκα λεπτά δουλειά είναι.
ναι ναι... κανε τετοια να σε γλενταει μετα το rose! :roflmao::roflmao:
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.266
Reaction score
93.665
ναι ναι... κανε τετοια να σε γλενταει μετα το rose! :roflmao::roflmao:
Λείπαμε από το σπίτι το ΣΚ, αλλά κάτι γείτονες μου είπαν ότι είδαν κάποιον να χτυπάει απελπισμένα τα κουδούνια. :thumbsdown:

:roflmao::roflmao:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.799
Reaction score
77.316
Λείπαμε από το σπίτι το ΣΚ, αλλά κάτι γείτονες μου είπαν ότι είδαν κάποιον να χτυπάει απελπισμένα τα κουδούνια. :thumbsdown:

:roflmao::roflmao:

Καλού κακού ψάξε και γύρω γύρω στην αυλή για τυχών λαγούμια,κάτι μου λέει ότι η δουλειά θα γίνει με μέθοδο ριφιφί:roflmao::roflmao::roflmao:

(αν έχεις και τζάκι κλείνε και καμιά καμινάδα αυτές τις μέρες,μη δεις κανέναν Άι-Μπιλ φάντη μπαστούνι καλοκαιριάτικα σε απόχρωση καπνιστού βιάγκρα
):D:D:D
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.385
Reaction score
74.637


Θέλω να ευχαριστήσω δημόσια τον αληθινό φίλο Γιάννη rosey.athens για την ευγενική του κίνηση να μου πουλήσει τον Yamaha του 25% κάτω απο την τιμή που τον αγόρασε. :hi::hi::hi:











Γιάννη, τα χρήματα θα τα βρεις κάτω απο τον Susano.
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.558
Μηνύματα
2.864.346
Members
37.930
Νεότερο μέλος
l.koustimpis@visualacoust
Top