Black, Death & Extreme metal

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Σωστά, με τσίμπησε και μου έκλασε μια μάντρα @ρχίδια...:p

Το ότι μου άρεσε το τελευταίο τους, ούτε fan με κάνει ούτε "ρίχνει" το "666 International" από την εκτίμηση μου.:sneaky:
Θα του το μεταβιβασω, ολοκληρη μαντρα ε? :geek:
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Σωστά, με τσίμπησε και μου έκλασε μια μάντρα @ρχίδια...:p

Το ότι μου άρεσε το τελευταίο τους, ούτε fan με κάνει ούτε "ρίχνει" το "666 International" από την εκτίμηση μου.:sneaky:
Θα του το μεταβιβασω, ολοκληρη μαντρα ε? :geek:
Μια φορά ήταν ένας Άγγλος, ένας Γάλλος κι ένας Έλληνας που πήγαιναν σαφάρι στην Αφρική.

Χαλάει λοιπόν το τζιπ και τους πιάνουν κάτι κανίβαλοι.

Τους πάνε στο βασιλιά τους και αυτός μόλις βλέπει τον Αγγλο λέει:

- Τι να σε κάνω μωρέ εσένα; Αντε πήγαινε στο δασάκι και αν μου βρεις μια μπάλα ποδοσφαίρου θα σε αφήσω ελεύθερο.

Πάει λοιπόν ο Αγγλος και σε πέντε λεπτά φέρνει μια μπάλα ποδοσφαίρου. Έτσι τον αφήνουν. Μετά λέει στο Γάλλο:
- Εσύ αν μου βρεις μια μπάλα μπάσκετ θα σε αφήσω ελεύθερο.

Πάει λοιπόν ο Γάλλος και σε δέκα λεπτά φέρνει μια μπάλα μπάσκετ. Έτσι ελευθερώνεται κι αυτός. Τέλος λέει ο βασιλιάς στον Έλληνα:

- Εσύ θα φύγεις αν μου βρεις δύο μπαλάκια του πινγκ-πονγκ.
Πάει λοιπόν ο Έλληνας και σε είκοσι λεπτά γυρνάει με κάτι μπαλάκια τεραστίων διαστάσεων!

- Ρε λέει ο βασιλιάς,του πίνγκ πόνγκ είναι αυτά;

Ωχ σόρρυ απαντά ο Έλληνας,εγώ άκουσα τα μπαλάκια του Κινγκ Κονγκ!
:tongue:
 




stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Πολωνέ απο εδώ πάνω την πατρίδα αφιερωμένο:beach:
Entropia
- Tesla (2013) LP''Vesper'' by Polish black metal/post metal.
- Marat
- Gauss
- Pascal

 


cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Azelsgard - Szalenstwo Martwego Spustoszenia from cassette "Slavonic Horned Evil" (2008) Terror Propaganda Records


Πατρίδα και πάλι, σας είπα εγω ονομαστε το νημα "Lucifer Over Poland", ο wizzy εκανε τα δικά του.
Αυτη ειναι η μοναδική τους κασέτα, επανεκδόθηκε σε βινύλιο 4 χρονια αργοτερα στην Φινλανδική Breath Of Pestillence, και επισης έβγαλαν κι ενα EP το 2010. Σατανιστικο μεχρι το μεδούλι, απύθμενο μίσος, minor classic.
 

Μηνύματα
1.849
Reaction score
2.322
Ασε τον Σταθη βρε στο μεταλ να αγιασει. Παλι εδω τον τραβας, στο ανιερο μερος! Εισαι κακη επιρροη τελικα, εξω απο δω αντιχριστε 666 :devilish: :lol:
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Ασε τον Σταθη βρε στο μεταλ να αγιασει. Παλι εδω τον τραβας, στο ανιερο μερος! Εισαι κακη επιρροη τελικα, εξω απο δω αντιχριστε 666 :devilish: :lol:
:spiteful::spiteful::spiteful:
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.956
Reaction score
20.471
Πατρίδα και πάλι, σας είπα εγω ονομαστε το νημα "Lucifer Over Poland", ο wizzy εκανε τα δικά του.
Μήπως να το κάνω "The Undertaker who rules over Poland summoned Sihtats through chasm caves and titan woods", έτσι για να γουστάρουμε και να αποτίσουμε φόρο τιμής στους Carpathian Forest;:D
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Flesh Consumed - Devoid of Skin from LP "Ecliptic Dimensions Of Suffering" :rolleyes: (2010) Unique Leader Records


Ωμο, κτηνωδες, τεχνοκρατικο μεχρι εκει μου δεν παιρνει, death metal από Αμερικη. Γεματο γωνιες, ατακτα riffs, αστραπιαιο drumming, όλα αριστοτεχνικα παιγμένα με χειρουργικη ακριβεια. Κουκλες για μαζευτείτε ολες στο μαντρι, θελει το Κτηνος να σας πει κατι.:angel:
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Hardcore Punk (early), Black Metal (later) from France.
DOCTOR LIVINGSTONE - Le (2014) LP''Contemptus Saeculi''



 

S

sk4t4

Guest
Μια φορά ήταν ένας Άγγλος, ένας Γάλλος κι ένας Έλληνας που πήγαιναν σαφάρι στην Αφρική.

Χαλάει λοιπόν το τζιπ και τους πιάνουν κάτι κανίβαλοι.

Τους πάνε στο βασιλιά τους και αυτός μόλις βλέπει τον Αγγλο λέει:

- Τι να σε κάνω μωρέ εσένα; Αντε πήγαινε στο δασάκι και αν μου βρεις μια μπάλα ποδοσφαίρου θα σε αφήσω ελεύθερο.

Πάει λοιπόν ο Αγγλος και σε πέντε λεπτά φέρνει μια μπάλα ποδοσφαίρου. Έτσι τον αφήνουν. Μετά λέει στο Γάλλο:
- Εσύ αν μου βρεις μια μπάλα μπάσκετ θα σε αφήσω ελεύθερο.

Πάει λοιπόν ο Γάλλος και σε δέκα λεπτά φέρνει μια μπάλα μπάσκετ. Έτσι ελευθερώνεται κι αυτός. Τέλος λέει ο βασιλιάς στον Έλληνα:

- Εσύ θα φύγεις αν μου βρεις δύο μπαλάκια του πινγκ-πονγκ.
Πάει λοιπόν ο Έλληνας και σε είκοσι λεπτά γυρνάει με κάτι μπαλάκια τεραστίων διαστάσεων!

- Ρε λέει ο βασιλιάς,του πίνγκ πόνγκ είναι αυτά;

Ωχ σόρρυ απαντά ο Έλληνας,εγώ άκουσα τα μπαλάκια του Κινγκ Κονγκ!
:tongue:
Βρε συ,που το ξεθαψες αυτο;Το θυμαμαι απο το Δημοτικο...;)
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Βρε συ,που το ξεθαψες αυτο;Το θυμαμαι απο το Δημοτικο...;)
Εσυ που το ξεθαψες αυτό το σκατοψυχο νημα ρε συ sk@t@? Αλλου αλωνίζεις συνηθως, κι εχεις και nickname ταμαμ για εδώ χαμω, θα σε λατρεψει το Κτηνος :angel:
 

S

sk4t4

Guest
Εσυ που το ξεθαψες αυτό το σκατοψυχο νημα ρε συ sk@t@? Αλλου αλωνίζεις συνηθως, κι εχεις και nickname ταμαμ για εδώ χαμω, θα σε λατρεψει το Κτηνος :angel:
Εγω δεν ειμαι για τα μουτρα του.Ειμαι εδω για να σας καλεσω σε γκαραζομετανοια.Τα χαμενα προβατα θα μετανοησουν,αφου γραψουν 1000 φορες τιμωρια:Η μουσικη σταματησε το 1966...Αντε,ειμαι και επιεικης σημερα...:)
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Εγω δεν ειμαι για τα μουτρα του.Ειμαι εδω για να σας καλεσω σε γκαραζομετανοια.Τα χαμενα προβατα θα μετανοησουν,αφου γραψουν 1000 φορες τιμωρια:Η μουσικη σταματησε το 1966...Αντε,ειμαι και επιεικης σημερα...:)
Άπαξ και μπήκες εδώ μέσα δεν υπάρχει σωτηρία της ψυχή σου , το γράφει στον πρόλογο, τώρα θα σε κυνηγάει διακαώς το Κτήνος.
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Εγω δεν ειμαι για τα μουτρα του.Ειμαι εδω για να σας καλεσω σε γκαραζομετανοια.Τα χαμενα προβατα θα μετανοησουν,αφου γραψουν 1000 φορες τιμωρια:Η μουσικη σταματησε το 1966...Αντε,ειμαι και επιεικης σημερα...:)
1666 θες να πεις :lol::roflmao::rofl:
 

Μηνύματα
301
Reaction score
578
Necrophagist, από το εξαιρετικό Epitaph που δεν θυμάμαι ποτε κυκλοφόρησε :( και βαριέμαι να το ψάξω στο google :)
 



Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.591
Μηνύματα
2.866.872
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top