Βοήθειά στην επιλογη Subwoofer απο τις 2 επιλογες..

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.841
Reaction score
77.421
μπορείς να κάνεις και καμία κάτοψη περίπου του χώρου?έχεις το ελεύθερο από τοποθέτηση?σε τι ενισχυτή θα το βάλεις?έχει βοηθητικά audyssey ή YPAO?
 

Μηνύματα
56
Reaction score
5
Vsx 924 ο ενισχυτής... δεν εχω θεμα τοποθετησης ισως το ακουστικο μερος που θελω να καλυψω ειναι και λιγοτερο περι τα 35-30 τμ... εχει μικροφωνο αλλα μανουαλ τα ρυθμιζω ολα
 

Μηνύματα
504
Reaction score
228
Εφόσον οι απαιτήσεις σου σε μπάσο είναι λογικές θεωρώ πως το Dali έστω και οριακά θα σε καλύψει.
Ένα άλλο sub που θα σου πρότεινα να δεις είναι το crystal audio sub tx-12.
Αυτό έχω εγώ σε 30 τμ και την κάνει τη δουλειά του. Και τιμή στα ίδια με το Dali ή και πιο κάτω. Είναι και μαύρη λάκα απο πάνω, στα πλαϊνά έχει μαύρη επένδυση.
 



Μηνύματα
56
Reaction score
5
Κατέληξα Dali.. το περιμένω ηδη... Σας ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια παίδες!!!! :D
 

Μηνύματα
87
Reaction score
5
Καλησπέρα ! Ειμαι και εγώ στην αναζήτηση sub.. σε χώρο 20 τετραγωνικά τι λέτε 8 ή 10αρι ?? Μόνο για movies
 

Μηνύματα
1.491
Reaction score
2.787
Καλησπέρα ! Ειμαι και εγώ στην αναζήτηση sub.. σε χώρο 20 τετραγωνικά τι λέτε 8 ή 10αρι ?? Μόνο για movies
Για ταινίες 10άρι τουλάχιστον, προσωπική μου άποψη...
 

Μηνύματα
1.074
Reaction score
832
12 ρι εννοειται! Το 8 ρι θα το χαρει ο επομενος που θα του το πουλησεις!
 

Μηνύματα
1.074
Reaction score
832
Και να συμπληρωσω και μενα 10 ρι μου λεγανε στα καταστηματα για 25 τετραγωνικα και ευτυχως ακουσα τον argi και ειδα το φως το αληθινο στην αρχη με ενα κ μετα με δυο 15 ρια!
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.598
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top