Πωλουνται μονοδρομα κολoνες της Spicom

Status
Not open for further replies.

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.136
Reaction score
18.945
Δινω τα Spicom με πονο καρδιας για να επενδυσω σε καλο γυαλι για την πρωτη μου αγαπη τη φωτογραφια.... Ανταλλαγες δεκτες με τους φακους canon 50mm 1.2 L η' 85mm 1.2 L με διαφορα τιμης απο μερους μου. Τα Spicom απο το καταστημα που τα πηρα μου ειπαν πως η ευαισθησια ειναι γυρω στα 96db με μαγνητες νεοδυμιου και 30watt οι μοναδες. Τα γραφω διοτι δεν θα βρειτε κατι γι' αυτα στο ιντερνετ.. Ακροασεις δεκτες κατοπιν συνεννοησης, μενω Πειραια.. Τα ηχεια δεν θα ταξιδεψουν θελω να γινει χερι με χερι και να τα ακουσει ο ενδιαφερομενος... Τιμη 900 ευρω. Αρχικη τιμη καταστηματος γυρω στα 1800 κατι.. Ειναι σαν καινουρια... Αν θυμαμαι καλα τα εχω ενα χρονο περιπου... δεν επενδυσα και σε λαμπα που ταιριαζει κι ετσι φευγουν...
1hv.jpg
4fd.jpg
3rv.jpg
 

Attachments


Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.136
Reaction score
18.945
Ανταλλαγες με φακους δεν ισχυουν πλεον. Εχω μια αγγελια στα υποψιν που με ενδιαφερει και η τιμη πεφτει στα 750 μηπως την προλαβω. Ανταλλαγες με harbeth η' spendor ηχεια συζητιουνται με διαφορα απο μερους μου.
 


Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.136
Reaction score
18.945
Καποιοι φιλοι συμφορουμιτες μου θυμισαν την αγγελια μου που λογο προσωπικων ειχα ξεχασει... Η τιμη των 650 ευρω αφορουσε μια εποχη που ειχα βαλει στο ματι καποιες άλλες αγγελιες και ημουν βιαστικος. Η τιμη δεν ισχυει πια οποτε παρακαλω να κλεισει η αγγελια οσον αφορα την πωληση. Αν καποιος βεβαια εχει προταση για ανταλλαγη είμαι διαθεσιμος να τη συζητησω με p.m. Ποτε δεν ξερεις... Δεν είμαι σιγουρος αν ο τροπος που χειρίζομαι την αγγελια είναι αποδεκτος για το φορουμ οποτε παρακαλω αν καταπατω καποιον κανονα να επεμβουν οι διαχειριστες.
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.136
Reaction score
18.945
Τα ηχεια εφυγαν σε μελος του φορουμ... Ευχαριστω για την αψογη συναλλαγή, καλα ακούσματα. Ευχαριστω το φορουμ για την φιλοξενια της αγγελιας.
 

Status
Not open for further replies.

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.714
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top