Microsoft Windows 10 Mobile

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.587
Reaction score
94.475
Λες;

Κάτσε να πάρω τηλέφωνο τον Γιώργη να ρωτήσω. :D
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.710
Reaction score
83.405
Το PayPal ανακοίνωσε πως σταματάει την υποστήριξη των Windows Phone, BlackBerry και Fire OS (Amazon) και η επίσημη
εφαρμογή του θα διατίθεται πλέον μόνο για Android και iOS, από τις 30 Ιουνίου.

Δεν δόθηκε κάποια εξήγηση για αυτήν την απόφαση, αλλά οι επηρεαζόμενοι χρήστες θα μπορούν να έχουν πρόσβαση στον λογαριασμό τους, μέσω του mobile website της υπηρεσίας πληρωμών. Για τα Windows Phone και BlackBerry ήταν λίγο πολύ αναμενόμενη απόφαση, αλλά το σταμάτημα της υποστήριξης του Fire OS, αποτέλεσε μια μικρή έκπληξη.

πηγή
 

Μηνύματα
1.816
Reaction score
339
αλήτες του paypal...σταματάνε την υποστήριξη στο ασφαλέστερο, ταχύτερο,καλύτερο,μαμηστερότερο λειτουργικό...άχρηστοι....αυτοί θα χάσουν τα μεγάλο μπαμ που επίκειται...:D
(μπουυαααχαχαχαχχααχ)
 


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.275
Reaction score
93.709
Μπορείς να χαλαρώσεις, δεν έχεις αντίλογο, οπότε μπορείς να είσαι λιγότερο αντίπαλος οπαδός. :)
 

Μηνύματα
1.816
Reaction score
339
χαλαρός είμαι και ήμουν ακόμα και όταν είχα ( ο Θεός να τον κάνει) αντίλογο...οπαδός δε, δεν υπήρξα ποτέ και για τίποτα...αντίπαλος πάλι δε θα το έλεγα, καθώς στο μυαλό μου, το να αρέσει σε κάποιον κάτι άλλο, δεν τον κάνει αντίπαλο...
μάλλον δεν πρόσεξες το lol emoticon...και επίσης δεν κατάλαβα το δικηγορίστικο της υπόθεσης...anyway...η είδηση παραμένει, επιβεβαιώνει κάποιους και διαψεύδει κάποιους άλλους...τόσο απλά.
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.582
Μηνύματα
2.864.948
Members
37.932
Νεότερο μέλος
JimmyP
Top