Vinyl (2016)

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.629
Reaction score
83.113
Vinyl-Key-Art-FINAL.jpg


Σειρά του HBO; Οκ μάλλον θα την δούμε. Σειρά του HBO από τον Martin Scorsese; Εντάξει σιγουράκι. Σειρά του HBO από τον Martin Scorsese και τον Mick Jagger με θέμα τα rock των 70’s; Εντάξει σας το χαμε πει, αλλά πλέον με το trailer της σειράς που μάθαμε ότι θα τιτλοφορείτε Vinyl, δεν μπορούμε να περιμένουμε.

Η σειρά φαίνεται ότι θα περιστρέφεται στο θέμα της στην υποτιθέμενη δισκογραφική εταιρία American Century Records. Ο Bobby Cannavale θα παίζει τον πρόεδρο της εταιρίας, που παλεύει να επιβιώσει, ενώ στο cast θα έχουμε πολυάριθμους φίλους, συνεργάτες, μουσικούς και άλλους που θα τον περιτριγυρίζουν. Βέβαια κανένας από αυτούς δεν φαίνεται σε αυτό το πρώτο teaser. Αντίθετα βλέπουμε μουσικά όργανα, χείλη, χρήματα, δίσκους και ναρκωτικά. 70’s με τα όλα τους δηλαδή.

Το κείμενο είναι από το http://tvfreaks.gr


 





Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.739
Eτσι μούρχεται να ξυπνήσω στις 4:00 τα ξημερώματα να το δω.
Όπως Αμερική...
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.875
Reaction score
20.366
Είναι τόσο καλή ρε παιδιά αυτή η σειρά;:)

Μου κινήσατε την περιέργεια, μάλλον θα πω στο "θείο" να μου στείλει 1-2 επεισόδια και θα επανέλθω.
 



lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
Την βλεπετε; ειδα το πρωτο που ηταν ταινια κανονικη και συνεχιζω!

και ο ηχος στα ηχεια βεβαιως:)
 


alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.399
Reaction score
27.689
Πάντως το πρώτο επεισόδιο που είχα δει δεν τρελάθηκα. Δεν με έπεισε να συνεχίσω. Ίσως τελικά να μην είμαι ο μόνος.
 

Μηνύματα
388
Reaction score
107
κορυφαια σειρα απ τις καλυτερες, θα ναι κριμα να μην ακολουθησει δευτερο season
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Η παρακολούθηση ήταν ευχάριστη,ιδίως αφού η σειρά έμοιαζε με "Τα Καλά Παιδιά" διασκευασμένα στο χώρο της μουσικής βιομηχανίας.
Κορυφαία πάντως στιγμή η au naturel εμφάνιση της Olivia Wilde στο έκτο επεισόδιο,αφιερωμένο στον David Bowie...:D
 



Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.306
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top