Καλές μας διακοπές

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Ελα ομως που βλεπω να πηγαινει αυτη μονη της διακοπες επειδη η αδεια της ξεκινα νωριτερα απο τη δικη μου.Ευτυχως,παντως,που δε βλεπει avsite,αρα δε βλεπει τη μουσικη που βαζω,κι ετσι γλυτωνω τα γνωστα περι σχεσεως γκαραζ και ηλικιας μου...
H μουσική μια χαρά , αν διάβαζε όμως αυτά που γράφεις για τα καλώδια δε σε έσωζε τίποτα μετά.:roflmao:
 

S

sk4t4

Guest
Ομολογω οτι ζηλευω οχι γιατι δεν υπαρχει χρημα για διακοπες,αλλα γιατι μου μειωνουν φετος την αδεια,η οποια δε συμπιπτει σχεδον καθολου με της συζυγου,με την οποια,σημειωτεον, εργαζομαστε στην ιδια εταιρια.
Βλεπεις,ο προισταμενος ακουει σκυλαδικα.Δεν μπορω να τον "δωροδοκησω", μουσικα παντα,για να "τσιμπησω" την αδειουλα οπως τη θελω...
 

S

sk4t4

Guest
H μουσική μια χαρά , αν διάβαζε όμως αυτά που γράφεις για τα καλώδια δε σε έσωζε τίποτα μετά.:roflmao:
Μου εδωσες "πασα."Πριν λιγο,της ελεγα οτι θα βαλω ενα καλωδιο ρευματος στην τηλεοραση,με το οποιο ο ηχος θα "μεταμορφωθει" ,προς το καλυτερο φυσικα.Ορος,οταν την μετακινει για να καθαρισει,να'χει τα ματια της 14 για να μην "τσακισει" και καταστραφει το καλωδιο...:wink:
 
Last edited by a moderator:

D

Deleted member 23222

Guest
Μου εδωσες "πασα."Πριν λιγο,της ελεγα οτι θα βαλω ενα καλωδιο ρευματος στην τηλεοραση,με το οποιο ο ηχος θα "μεταμορφωθει" ,προς το καλυτερο φυσικα.Ορος,οταν την μετακινει για να καθαρισει,να'χει τα ματια της 14 για να μην "τσακισει" και καταστραφει το καλωδιο...:wink:
Aυτό καλό είναι να μην το μάθει ποτέ ο προιστάμενος,ακόμα κι αν είναι δικηγόρος...:D
 


Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
View attachment 60687 View attachment 60688 View attachment 60689

Παραλία Τριόπετρας....... απίστευτα τοπία, νερά πεντακάθαρα..... όμορφα!!!
καλα ... εκει κατω γινεται χαμος (απο ομορφες παραλιες) αγ. παυλος (απου 'χει και καλη κακαβια ) , οι αμμολοφοι διπλα .... αγ. φωτεινη ... κ.τ.λπ. :D
 

Μηνύματα
3.300
Reaction score
1.935
καλα ... εκει κατω γινεται χαμος (απο ομορφες παραλιες) αγ. παυλος (απου 'χει και καλη κακαβια ) , οι αμμολοφοι διπλα .... αγ. φωτεινη ... κ.τ.λπ. :D
Το ξέρω.... δυστυχώς ή μικρή μας ζαλιζεται πολύ στο αυτοκίνητο και έτσι δεν μπορούμε να κάνουμε πολλές διαδρομές σε μία μερα....

Όλες οι προηγούμενες μέρες κύλησαν με σχεδόν άπνοια στα βόρεια.... σήμερα φυσάει λιγάκι και από εδώ....δεν πειράζει...θα ζήσουμε και έτσι...

IMG_20160622_122553.jpg
 


Μηνύματα
777
Reaction score
820
καλές διακοπές σε όσους μπορέσουν , μιας και το έφερε η κουβέντα απο Γύθειο - Μάνη έχει κανείς υπόψιν κανα φαγάδικό καλό και οικονομικό ? Φέτος πάω νότια με το Γύθειο ως βάση και με αρκετα μέρη στο μυαλό μου να επισκευτώ (και με φωτορεπορταζ άμα δεν τεμπελιάσω)
Εδώ ο ειδικός για τη Μάνη και το Γύθειο :) PM αν θες να ρωτήσεις κάτι τηλεφωνικά.

Το by far καλύτερο φαγητό στην περιοχή, πάντως, θα το βρείς στο (ανορθόγραφο) Hannover Kouzina, που βρίσκεται στο Βαθύ.
 

Μηνύματα
288
Reaction score
270
Εδώ ο ειδικός για τη Μάνη και το Γύθειο :) PM αν θες να ρωτήσεις κάτι τηλεφωνικά.

Το by far καλύτερο φαγητό στην περιοχή, πάντως, θα το βρείς στο (ανορθόγραφο) Hannover Kouzina, που βρίσκεται στο Βαθύ.
:thumbsup: μπήκε στην λίστα
 

Μηνύματα
3.300
Reaction score
1.935
Διακοπές τέλος.....επιστροφή σήμερα στην πραγματικότητα.....και από Δευτέρα στην δουλειά....!!!!
Οφείλω να ομολογήσω πάντως πως αυτή η εβδομάδα ήταν πραγματική όαση....!

Η οικογένεια Μπεγέτη (Βίκυ, Αγγελική, Σταύρος και Γιώργος) σας εύχεται καλό καλοκαίρι....και στα δικά σας !!!!

IMG_20160622_201455.jpg
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.156
Reaction score
93.269
Διακοπές τέλος.....επιστροφή σήμερα στην πραγματικότητα.....και από Δευτέρα στην δουλειά....!!!!
Οφείλω να ομολογήσω πάντως πως αυτή η εβδομάδα ήταν πραγματική όαση....!

Η οικογένεια Μπεγέτη (Βίκυ, Αγγελική, Σταύρος και Γιώργος) σας εύχεται καλό καλοκαίρι....και στα δικά σας !!!!

View attachment 60849
Καλό υπόλοιπο καλοκαιριού! Εύχομαι του χρόνου να έχετε περισσότερο χρόνο για διακοπές και ξεκούραση!
 

Μηνύματα
3.300
Reaction score
1.935
Καλό υπόλοιπο καλοκαιριού! Εύχομαι του χρόνου να έχετε περισσότερο χρόνο για διακοπές και ξεκούραση!
Ευχαριστώ !
Θα πάρω και τον Αυγουστο άδεια..... αλλά δεν μας βλέπω να πηγαίνουμε κάπου........θα την περάσουμε στην μαγευτική Σαλαμινα!!!
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.320
Μηνύματα
2.858.473
Members
37.894
Νεότερο μέλος
Nika
Top