Η φωτογραφία μας! ποιος είναι πίσω από κάθε "nickname"

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Από φωτογραφίες του συγκροτήματος.:) Τόσα συγκροτήματα ξέρεις, αρνούμαι να πιστέψω ότι σου διέφυγε το πιο γνωστό ελληνικό black metal συγκρότημα!:gamer:
Ρε συ λεμε ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ με τα metal, παντελως, το πιστευεις δεν το πιστευεις, οτι ακουω απο εδω κι απο εκει, δεν εχω ουτε ΕΝΑΝ δισκο λεμε. :download:
 


cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Έλα σουπιά Sihtats, σειρά σου, σου έκανα και το χατήρι (βαςικα του Κτήνους) και έβαλα πρώτος. Διέταξον.
 


S

sk4t4

Guest
Ρε συ λεμε ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ με τα metal, παντελως, το πιστευεις δεν το πιστευεις, οτι ακουω απο εδω κι απο εκει, δεν εχω ουτε ΕΝΑΝ δισκο λεμε. :download:
Μπραβο για την ομολογια σου.Το μονο που εμεινε για να παραδεχτεις,ειναι οτι εισαι ασχετος σε ολα τα μουσικα ειδη,πλην του γκαραζ,φυσικα...:gotcha:Υ.Γ. Ρε συ,"φτυστος" ο ηθοποιος Στελιος Μαινας εισαι...
 
Last edited by a moderator:

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Μπραβο για την ομολογια σου.Το μονο που εμεινε για να παραδεχτεις,ειναι οτι εισαι ασχετος σε ολα τα μουσικα ειδη,πλην του γκαραζ,φυσικα...:gotcha:
Καλά τα γκάραζ τα άκουγε πριν 30 χρόνια φυσικά .
Τώρα ακούει τα ντόπια σαν Πολωνός που είναι.
Πολωνική μέταλ σκηνή λέμε .:gamer:
 

S

sk4t4

Guest
Καλά τα γκάραζ τα άκουγε πριν 30 χρόνια φυσικά .
Τώρα ακούει τα ντόπια σαν Πολωνός που είναι.
Πολωνική μέταλ σκηνή λέμε .:gamer:
Αναρωτιομουν κι εγω γιατι ειναι κοκκινομουρης...Η καταναλωση γαρ...:DΕσενα γιατι σε κρυβουν οι υπολοιποι,αραγε;
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Μπραβο για την ομολογια σου.Το μονο που εμεινε για να παραδεχτεις,ειναι οτι εισαι ασχετος σε ολα τα μουσικα ειδη,πλην του γκαραζ,φυσικα...:gotcha:Υ.Γ. Ρε συ,"φτυστος" ο ηθοποιος Στελιος Μαινας εισαι...
Ρε παπάρα sk@t@, τι φτυστός ο Στελιος Μάινας είμαι, αφου είμαι ο Στελιος Μάινας. :fuckyou:
 



stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Αναρωτιομουν κι εγω γιατι ειναι κοκκινομουρης...Η καταναλωση γαρ...:DΕσενα γιατι σε κρυβουν οι υπολοιποι,αραγε;
Είχαμε παει μοναστηράκι για μπύρες και ηλιοθεραπεία.:lolsign:
Δεν με κρύβουν ,είμαστε πολλοί:lol:
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Αναρωτιομουν κι εγω γιατι ειναι κοκκινομουρης...Η καταναλωση γαρ...:DΕσενα γιατι σε κρυβουν οι υπολοιποι,αραγε;
sk@t@ με το φαι σουρωνω εγω το ποτο δεν με πιανει :fuckyou:
[DOUBLEPOST=1466962584][/DOUBLEPOST]
Κι εσύ σκουλαρίκι; :drinks:
Τι μονο ο Μαινας? :laugh:
 

S

sk4t4

Guest
Είχαμε παει μοναστηράκι για μπύρες και ηλιοθεραπεία.:lolsign:
Δεν με κρύβουν ,είμαστε πολλοί:lol:
Ηλιοθεραπεια στο Μοναστηρακι;Σαν τους αλητοτουριστες με τους γυλιους στην πλατη,δηλαδη;Αφου,εκει μεσα στις στοες με τα δισκαδικα που πηγαινετε εσεις,δεν περνα αχτιδα φωτος...:)
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Καλά τα γκάραζ τα άκουγε πριν 30 χρόνια φυσικά .
Τώρα ακούει τα ντόπια σαν Πολωνός που είναι.
Πολωνική μέταλ σκηνή λέμε .:gamer:
και λιγα ξενα ελληνικα :lol::roflmao::lol:
 

S

sk4t4

Guest
Είχαμε παει μοναστηράκι για μπύρες και ηλιοθεραπεία.:lolsign:
Δεν με κρύβουν ,είμαστε πολλοί:lol:
Δηλαδη,ξαναζει η Λερναια Υδρα;Ενα δρεπανιιιιιιιι.
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Ρε συ λεμε ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ με τα metal, παντελως, το πιστευεις δεν το πιστευεις, οτι ακουω απο εδω κι απο εκει, δεν εχω ουτε ΕΝΑΝ δισκο λεμε. :download:
Μία απ'τα ίδια και ακόμα χείροτερα εγώ ,δεν ξέρω την τύφλα μου λέμε τελείως άσχετος σου λέω ,μπήκα μέσα όταν είδα ενα φτυάρι να ποστάρει ενδιαφέροντα πράγματα μες στη σαπίλα και το Σκότος και λεω ..αυτός θα είναι ο ξακουστός Πολωνός Νεκροθάφτης.
:lolsign:
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Μία απ'τα ίδια και ακόμα χείροτερα εγώ ,δεν ξέρω την τύφλα μου λέμε τελείως άσχετος σου λέω ,μπήκα μέσα όταν είδα ενα φτυάρι να ποστάρει ενδιαφέροντα πράγματα μες στη σαπίλα και το Σκότος και λεω ..αυτός θα είναι ο ξακουστός Πολωνός Νεκροθάφτης.
:lolsign:
Δεν ξερουμε τιποτα, οτι πει το Κτηνος, εντολες και μονο εντολες εκτελουμε, ασχετοι λεμε. Λεει να ποσταρουμε Deathspell Omega, ποσταρουμε Deathspell Omega, λεει Typhus, Typhus ποσταρουμε, λεει να ποσταρουμε Σακη, Σακη ποσταρουμε :lolsign::roflmao::lol::rofl:
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Δεν ξερουμε τιποτα, οτι πει το Κτηνος, εντολες και μονο εντολες εκτελουμε, ασχετοι λεμε. Λεει να ποσταρουμε Deathspell Omega, ποσταρουμε Deathspell Omega, λεει Typhus, Typhus ποσταρουμε, λεει να ποσταρουμε Σακη, Σακη ποσταρουμε :lolsign::roflmao::lol::rofl:
Ποιός είναι ο Σάκης τελικά;:lolsign::roflmao::lol:
 

Knight

Mr. Wolf
Μηνύματα
1.001
Reaction score
2.903


απο τις ελαχιστες στιγμες πραγματικης χαλαρωσης, μη ακουγωντας μουσικη :lolsign: μετα απο αφορητες πιεσεις και κατ'εντολην του Κτηνους :rolleyes:



Ρε πολωνικο ψοσμαρπανοπειραχτηρι διδυμος του Βαιμακη εισαι;
Κουκλε μου!



 
Last edited:



Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.598
Μηνύματα
2.867.339
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top