L - Acoustics

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.444
Reaction score
50.546
- καλημέρα , και καλή εβδομάδα ,

- τα άκουσα σε ένα θέατρο στον Κεραμικό , το Σάββατο σε μία παιδική παράσταση της σχόλης μπαλέτου που πηγαίνει η κόρη μου

- περίπου αυτά ήταν ( οπτικά ) , απίθανα , φυσικά , ξεκούραστα , σωστή μεσαία , πρίμα με σώμα !!! , ασυμπίεστα , απαραμόρφωτα , διαχειρίστηκαν άψογα , μουσική και εφέ , με ένα ζευγάρι και ένα sub , γέμισαν άνετα ένα μεσαίων διαστάσεων ψηλοτάβανο χώρο , γεμάτο με κόσμο ( οπότε : overdamped )


L-ACOUSTICS
www.l-acoustics.com/

 

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.444
Reaction score
50.546
- επίσης , ένα από τα κομμάτια του μουσικού προγράμματος , ήταν ένα instumental , από τους einstuerzende neubauten , που μπορεί να θεωρηθεί και ως torture - test , το οποίο ξεπέρασαν με άνεση , εύγε :)
 

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.444
Reaction score
50.546
- τα ηχεία ήταν ''ντυμένα'' , και δεν μπόρεσα να δω : μεγάφωνα και φόρτιση , αλλά εάν κρίνω από την έλλειψη παραμόρφωσης , και την άνεσή τους ακόμα και στις πολύ υψηλές κορυφώσεις του προγράμματος , θα πρέπει τα μεσο-υψηλά να φορτίζονται με κόρνα
 



papavmax

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.080
Reaction score
1.601
Απο της πολυ καλες εταιριες τα εχω δουλεψει σε αρκετα liveακια στην ενασχοληση μου με pa το οτι επαιζε καλα μεγαλο ρολο επαιζε και ο ηχοβολισμος και επεξεργαστης που τα οδηγουσε αν και φλατ να τα ακουσεις ειναι αρκετο για να τραβηξει τα βλεματα αλλα αν ο παικτης που τα ειχε ρυθμισει ασχοληθει αρκετα μαζι τους θα κανουν παπαδες επισης ειναι σκυλια σε γκαζι πολυ κοντα ισως και ενα κλικ παραπανω σε μεσαιες απο τα srx της jbl υπαρχει ενα ολοκληρο σετ προς πωληση 8 δορυφοροι 4sub προς πωληση αν ενδιαφερετε καποιος!
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.603
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top