R.I.P. - Νικος Τριανταφυλλιδης




cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Κρίμα , πολύ κρίμα...

Ελπίζω να μην πέθανε μαζί του και το Gagarin.
Χωρις να ειμαι και απολυτα σιγουρος, δεν νομιζω Νικο, μιας και παλευε χρονια τωρα με την κωλοαρρωστια, αν ηταν θα ειχε κλεισει ηδη.
 

Μηνύματα
850
Reaction score
10
Το Gagarin το ειχε πουλησει χρονια τωρα,ειχε ομως τη θεση του μανατζερ.Η αρρωστεια του κρατησε λιγοτερο απο 9 μηνες.Ας ειναι ελαφρυ το χωμα που θα τον σκεπαζει.
 

Μηνύματα
29.250
Reaction score
23.291
Χωρις να ειμαι και απολυτα σιγουρος, δεν νομιζω Νικο, μιας και παλευε χρονια τωρα με την κωλοαρρωστια, αν ηταν θα ειχε κλεισει ηδη.
ΑΠΟ ΤΙ ΠΗΓΕ?
 


Μηνύματα
43
Reaction score
102
Λοιπόν αυτόν τον σκηνοθέτη δεν τον γνώριζα όπως επίσης δεν γνώριζα οτι ήτανε γιος του Χάρρυ Κλύν. Αυτές τις μέρες που χάζευα την κρατική τηλεόραση ,πέτυχα ένα ντοκυμαντέρ με θέμα το ελληνικό ποδόσφαιρο,με συνεντεύξεις παλαιμάχων και όχι μόνο.

Παραδόξως με κράτησε και το παρακολούθησα ολόκληρο , αν κ άσχετος εγώ με τη μπάλα.Ήτανε δική του δουλειά απ'ότι διαπίστωσα στη συνέχεια.Προτείνω στους ποδοσφαιρόφιλους εδώ μεσα να δουν το συγκεκριμένο επεισόδιο, αν εγώ το βρηκα ενδιαφερον , σε εναν φιλαθλο θα αρεσει πολυ πιστευω.

Παραθέτω λινκ απλα με την περιγραφη του επεισοδιου, δε γνωριζω αν υπαρχει ολόκληρο σε streaming ή στο you tube

http://www.ert.gr/ta-stekia/
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.591
Μηνύματα
2.866.916
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top