Γεια σου Avsite

Μηνύματα
1
Reaction score
17
Γεια είμαι ο Αλέξανδρος, σας διαβάζω καιρό και αποφάσισα να συμμετέχω ενεργά.Μου αρέσει η μουσική, η τεχνολογία και κάποια ψυχή μου είπε οτι είστε καλά παιδιά.
Οπότε έσκασα μύτη..
 

Knight

Mr. Wolf
Μηνύματα
1.001
Reaction score
2.903
Γεια είμαι ο Αλέξανδρος, σας διαβάζω καιρό και αποφάσισα να συμμετέχω ενεργά.Μου αρέσει η μουσική, η τεχνολογία και κάποια ψυχή μου είπε οτι είστε καλά παιδιά.
Οπότε έσκασα μύτη..


Ουουου...Μπουμπουκια παιδια ολοι :)
Καλως ηρθες Alex ;)
 





S

sk4t4

Guest
Γεια είμαι ο Αλέξανδρος, σας διαβάζω καιρό και αποφάσισα να συμμετέχω ενεργά.Μου αρέσει η μουσική, η τεχνολογία και κάποια ψυχή μου είπε οτι είστε καλά παιδιά.
Οπότε έσκασα μύτη..
Kαλως ηλθες.Ποια ειναι αυτη η ψυχη; Θα της κανω μηνυση για διασπορα ψευδων ειδησεων.:D
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.853
Reaction score
77.448
Γεια είμαι ο Αλέξανδρος, σας διαβάζω καιρό και αποφάσισα να συμμετέχω ενεργά.Μου αρέσει η μουσική, η τεχνολογία και κάποια ψυχή μου είπε οτι είστε καλά παιδιά.
Οπότε έσκασα μύτη..
όπως είπε και ο Knight..μπουμπούκια!!:p
κάποιοι έχουν κάνει φυλακή,άλλοι δρομοκαίτειο,άλλοι είναι αριστεροί..άλλοι ψηφίζουν Τσίπρα..άλλοι λαδώνουν ψυχές για να φέρνουν κόσμο...κλπ κλπ :roflmao::roflmao::roflmao:

:thumbsup::thumbsup::thumbsup:
 


Knight

Mr. Wolf
Μηνύματα
1.001
Reaction score
2.903
όπως είπε και ο Knight..μπουμπούκια!!:p
κάποιοι έχουν κάνει φυλακή,άλλοι δρομοκαίτειο,άλλοι είναι αριστεροί..άλλοι ψηφίζουν Τσίπρα..άλλοι λαδώνουν ψυχές για να φέρνουν κόσμο...κλπ κλπ :roflmao::roflmao::roflmao:

:thumbsup::thumbsup::thumbsup:


:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:

Υ.Γ.Γιατι τί εχει ο Τσιπρας;;;Αμα το δουν κακομοιρη μου ο abcd,ο rosey,ο xfader και ο Zizik θα σε μπαναρουν επ'αοριστον και θα βαλουν το Σταθη να αμολησει ολους τους αρχοντες του σκοτους να σε κυνηγανε...
:roflmao::laugh::lol::lolsign:
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.853
Reaction score
77.448
:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:

Υ.Γ.Γιατι τί εχει ο Τσιπρας;;;Αμα το δουν κακομοιρη μου ο abcd,ο rosey,ο xfader και ο Zizik θα σε μπαναρουν επ'αοριστον και θα βαλουν το Σταθη να αμολησει ολους τους αρχοντες του σκοτους να σε κυνηγανε...
:roflmao::laugh::lol::lolsign:
SYRIZA mode ON λοιπόν..

Έξω οι βάσεις του θανάτου!!!

Λευτεριά στον Μαζιώτη!!!

Μέρκελ γκόου μπακ

Σόιμπλε τέικ δε μπουλ

Αγαπάω Τασία

Ζήτω ο Φίλης!!!

Ζήτω ο Βαρουφάκ:punish:!!



Για το τελευταίο αν είναι να με banάρει κάποιος.. θέλω να χρησιμοποιεί σαμπουάν αλλιώς δεν το στρέω..:whistling: :lol::lol::lol::lol:


Υ.Γ.
ο Stathis είναι καλό παιδί..δεν παρασύρεται από moderators :whistling::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 


Μηνύματα
2.693
Reaction score
638
όπως είπε και ο Knight..μπουμπούκια!!:p
κάποιοι έχουν κάνει φυλακή,άλλοι δρομοκαίτειο,άλλοι είναι αριστεροί..άλλοι ψηφίζουν Τσίπρα..άλλοι λαδώνουν ψυχές για να φέρνουν κόσμο...κλπ κλπ :roflmao::roflmao::roflmao:

:thumbsup::thumbsup::thumbsup:


Εγω το ομολογω ειμαι ο χειροτερος στο παρελθον ψηφισα Τσιπρα ....
 

Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
7.027
Reaction score
8.051
Ας αρχίσουμε να γνωριζόμαστε καλύτερα!
Προσωπικά.....

Την βρίσκω με την τρέχουσα πολιτική κατάσταση,
Μισώ την Klipsch
Μισώ την Marantz
Επίσης τρελαίνομαι με το ρεπερτόριο τύπου X fact@r κλπ κλπ κλπ.....
 
Last edited:

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.853
Reaction score
77.448
Ας αρχίσουμε να γνωριζόμαστε καλύτερα!
Προσωπικά.....

Την βρίσκω με την τρέχουσα πολιτική κατάσταση,
Μισώ την Klipsch
Μισώ την Marantz

Επίσης τρελαίνομαι με το ρεπερτόριο τύπου X fact@r κλπ κλπ κλπ.....
Πες μας και ότι γουστάρεις μονοφωνικές ταινίες καλέ να ολοκληρωθεί η ανωμαλία!!!!:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 






Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.591
Μηνύματα
2.866.869
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top