[Ανταλλαγή] Δίνεται PayPal balance 100€ (συναλλαγή με Alpha e-Banking)

petros32

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
633
Reaction score
106
Διαθέτω ένα PayPal balance των 100ευρώ και το δίνω με κατάθεση των χρημάτων σε λογαριασμό μου στην Alpha Bank.
Μερικές παρακλήσεις:
- προκειμένου να γίνει γρήγορα η συναλλαγή, θα προτιμήσω να γίνει άμεσα με χρήση Alpha e-banking (όπου τα χρήματα περνάνε άμεσα στο λογαριασμό)
- τα χρήματα θα δοθούν ως gift ώστε να μην υπάρχουν κρατήσεις από το PayPal
- θα προτιμηθούν άτομα με κάποιον αριθμό μηνυμάτων στο forum χάριν αξιοπιστίας
- μιλάμε για ακριβής ανταλλαγή, οπότε δεν υπάρχει extra χρηματικό κέρδος από καμία πλευρά, πέρα της αμφίδρομης εξυπηρέτησης
- είμαι ανοιχτός σε μελλοντική παρόμοια εξυπηρέτηση

Σχετικά με την αξιοπιστία μου ως άτομο που ασχολείται με αγγελίες μπορώ να σας ενημερώσω μέσω προσωπικού μηνύματος (70 θετικές αξιολογήσεις στο insomnia.gr), μιας εδώ δεν έχουμε σύστημα αξιολογήσεων και δεν ξέρω κατά πόσο μπορώ να βάλω σύνδεσμο προς το προφίλ μου σε άλλο site.

Για περισσότερα, PM me. :)
 

Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.250
Reaction score
7.491
Μηπως αργησες να κανεις "την καλη"?
Ποιος ο λογος μιας και σχεδον ολοι μπορουμε πλεον να γεμιζουμε το balance μας ή να κανουμε ακομα και απευθειας συναλλαγες με τις καρτες μας.

Εαν οι συντονιστες βρισκουν την παρεμβαση ατοπη, ας την εξαφανισουν.
 

petros32

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
633
Reaction score
106
α ναι; δεν το γνώριζα!

Αν όντως ισχύει, η αγγελία μου θα ήθελα να παραμείνει προς εξυπηρέτηση δική μου. ;)
 

Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.250
Reaction score
7.491
Τελευταια ερωτησης και αποσυρομαι.
Πρωτα μεταφερω μεσω Alpha στο λογαριασμο σου και μετα μου στελνεις τα χρηματα στο balance?
 

petros32

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
633
Reaction score
106
Αν θέλεις μπορώ να σου στείλω πρώτα τα χρήματα ως gift στο PayPal και μετά να κάνεις εσύ την κατάθεση. Απλά ελπίζω να φαίνονται άμεσα τα χρήματα (απ' όσο ξέρω το Alpha e-banking κάνει άμεσα τη μεταφορά και την ενημέρωση).
 

Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.250
Reaction score
7.491
Ευχαριστω πολυ για την απαντηση.
 


Μηνύματα
1.065
Reaction score
1.116
Eάν κάποιος ενδιαφερεται να αγορασει κάτι με paypal και δεν μπορει απο τράπεζα ή κάρτα,
έχει καλώς..

Όμως, εάν θελεις να τα βγάλεις μετρητά, χρειάζεσαι 2-3 μέρες να τα περάσεις στην τράπεζά σου και εχεις και 3 ευρω έξοδα εντολής .. Oπότε λίγο ασύμφορο !
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.718
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top