The Night Manager



Μηνύματα
1.816
Reaction score
339
έχω ήδη δει τα 2 πρώτα και το πάει καλά...νομίζω θα είναι από τις σειρές έκπλκηξη :)
 


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.281
Reaction score
93.721
Ολοκλήρωσα όλη τη σειρά των 6 επεισοδίων. Τελικά υπάρχουν κάποιες αγγλικές παραγωγές, όπως αυτή ή ο Sherlock, που βάζουν τα γυαλιά στην πλειονότητα των αμερικάνικων.

Ακριβή, καλογυρισμένη σειρά, από τις καλύτερες που έχω δει. Δεν "αγγλοφέρνει" ιδιαίτερα, οπότε συστήνεται άφοβα σε άτομα τύπου xfader. :p
9+/10
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.946
Reaction score
20.453
Την ολοκλήρωσα χτες. Μου άρεσε αρκετά, την βρήκα ιδιαίτερη προσεγμένη - εκτός από ένα δύο σημεία που "ξέφυγαν" του σκηνοθέτη/σεναριογράφου.

Ξέρει κάποιος εάν θα υπάρξει Season 2;
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Ολοκλήρωσα όλη τη σειρά των 6 επεισοδίων. Τελικά υπάρχουν κάποιες αγγλικές παραγωγές, όπως αυτή ή ο Sherlock, που βάζουν τα γυαλιά στην πλειονότητα των αμερικάνικων.
Ακριβή, καλογυρισμένη σειρά, από τις καλύτερες που έχω δει. Δεν "αγγλοφέρνει" ιδιαίτερα, οπότε συστήνεται άφοβα σε άτομα τύπου xfader. :p
9+/10
Είναι πράγματι σπάνια ευκαιρία να παρακολουθεί κάποιος τους περιβόητους...Loki & House αντιμέτωπους σε παιγνίδια μυαλού.8-)
(Ικανοποιούνται ανυπερθέτως όλα τα γούστα,αφού υπάρχει και μια επίμαχη σκηνή με το ζεύγος Hiddleston-Debicki...)
Απολαυστική ερμηνεία χαμηλών τόνων από την Olivia Colman,ως ένας από τους πλέον απειλητικούς...underdog χαρακτήρες.

Σημειωτέον ότι ο επίλογος της τηλεοπτικής μεταφοράς είναι πιο διδακτικός κι αισιόδοξος από το ομώνυμο μυθιστόρημα στο οποίο βασίστηκε...
 


lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
Μια αξιοθεατη, καλογυαλισμενη, σειρα - ευτυχως συντομη!
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.281
Reaction score
93.721
δυστυχώς δεν θα υπάρχει συνέχεια στην σειρά.

 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.615
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top