The Night Manager



Μηνύματα
1.816
Reaction score
339
έχω ήδη δει τα 2 πρώτα και το πάει καλά...νομίζω θα είναι από τις σειρές έκπλκηξη :)
 


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.278
Reaction score
93.717
Ολοκλήρωσα όλη τη σειρά των 6 επεισοδίων. Τελικά υπάρχουν κάποιες αγγλικές παραγωγές, όπως αυτή ή ο Sherlock, που βάζουν τα γυαλιά στην πλειονότητα των αμερικάνικων.

Ακριβή, καλογυρισμένη σειρά, από τις καλύτερες που έχω δει. Δεν "αγγλοφέρνει" ιδιαίτερα, οπότε συστήνεται άφοβα σε άτομα τύπου xfader. :p
9+/10
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.945
Reaction score
20.449
Την ολοκλήρωσα χτες. Μου άρεσε αρκετά, την βρήκα ιδιαίτερη προσεγμένη - εκτός από ένα δύο σημεία που "ξέφυγαν" του σκηνοθέτη/σεναριογράφου.

Ξέρει κάποιος εάν θα υπάρξει Season 2;
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Ολοκλήρωσα όλη τη σειρά των 6 επεισοδίων. Τελικά υπάρχουν κάποιες αγγλικές παραγωγές, όπως αυτή ή ο Sherlock, που βάζουν τα γυαλιά στην πλειονότητα των αμερικάνικων.
Ακριβή, καλογυρισμένη σειρά, από τις καλύτερες που έχω δει. Δεν "αγγλοφέρνει" ιδιαίτερα, οπότε συστήνεται άφοβα σε άτομα τύπου xfader. :p
9+/10
Είναι πράγματι σπάνια ευκαιρία να παρακολουθεί κάποιος τους περιβόητους...Loki & House αντιμέτωπους σε παιγνίδια μυαλού.8-)
(Ικανοποιούνται ανυπερθέτως όλα τα γούστα,αφού υπάρχει και μια επίμαχη σκηνή με το ζεύγος Hiddleston-Debicki...)
Απολαυστική ερμηνεία χαμηλών τόνων από την Olivia Colman,ως ένας από τους πλέον απειλητικούς...underdog χαρακτήρες.

Σημειωτέον ότι ο επίλογος της τηλεοπτικής μεταφοράς είναι πιο διδακτικός κι αισιόδοξος από το ομώνυμο μυθιστόρημα στο οποίο βασίστηκε...
 


lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
Μια αξιοθεατη, καλογυαλισμενη, σειρα - ευτυχως συντομη!
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.278
Reaction score
93.717
δυστυχώς δεν θα υπάρχει συνέχεια στην σειρά.

 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • rose.athens
    Not in the mood Mod

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.599
Μηνύματα
2.865.516
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top