Επιλογη 55αρας

Μηνύματα
4
Reaction score
0
Καλησπερα παιδια..θελω να αγορασω 55αρα..λογο του οτι δεν μου το επιτρεπουν τα οικονομικα μου μπορω να δωσω μεχρι 500 ευρω...δεν εχω τρελες απαιτησεις..ειμαι αναμεσα σε 2 προς το παρων..

http://www.plaisio.gr/thleoraseis/tv/tileoraseis/Turbo-X-TV-55-TXV-5540SMT.htm

http://www.kotsovolos.gr/site/sound-vision/televisions/led-lcd/162937-f&u-fls55224

ποια μ προτεινετε?
 

Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
7.035
Reaction score
8.060
Πριν ένα μήνα περίπου αγόρασα προϊόν της δεύτερης εταιρείας για λύση ανάγκης.

Τι να πω, η λέξη ''λύση ανάγκης'' ταιριάζει απόλυτα τελικά. Ποιότητα κατασκευής, υποφερτή, την δουλειά της την κάνει, εκνευριστικά αργή ανταπόκριση στις εντολές, που δείχνει χαμηλών δυνατοτήτων επεξεργαστή.
 

Μηνύματα
13.644
Reaction score
6.612
ειναι οι πιο προσιτες στη διασταση που θελεις,αλλα τις εχεις δει απο κοντα και σε συγκριση με μοντελο αλλης εταιρειας που μπορει να ειναι λιγο πιο ακριβο? Καντο αν μπορεις αυτο και αν δεν δεις καποια ουσιαστικη διαφορα τοτε πηγαινε σε αυτο που εχει την πιο "ουσιαστικη" εγγυηση (ελπιζω να καταλαβαινεις τι εννοω). Eγω αγορασα μια 24" turbo-x πριν ενα μηνα,εχει καλη αποδοση (μετριο ηχο ομως),αλλα δειχνει οτι ειναι φτηνιαρικη σαν κατασκευη.Ξερω ομως οτι αν παθει κατι θα εχω να παω καπου για επισκευη ή μαλλον αντικατασταση.
 
Last edited:

Μηνύματα
29.254
Reaction score
23.299
ΕΓΩ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΥΠΕΡΒΑΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΑΡΧΙΖΟΥΝ

ΟΙ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙΣ ΠΑΝΑΣΟΝΙΚ ΤΟΥ ΜΕΔΙΑΜΑΡΚ 55ΙΝ ΣΕΙΡΑ 710 ΠΟΥ

ΤΙΣ ΕΔΙΝΕ 699 ΜΕ 12-24 ΑΤΟΚΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΕΡΝΕΙ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ.


http://www.mediamarkt.gr/el/product/_panasonic-tx-55cxm710e-1157909.html


ΥΓ. ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ 749 ΟΠΟΤΕ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΜΠΟΡΕΙ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 700....
[DOUBLEPOST=1468134113][/DOUBLEPOST]ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΘΑΛΕΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ.

ΙΣΩΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.......
 

Μηνύματα
4
Reaction score
0
Καλησπερα παλι παιδια ευχαριστω για τις απαντησεις...
δεν εχω τη δυνατοτητα δυστυχως να τις δω απο κοντα λογο του οτι ειμαι σε επαρχια ...
πιο πολυ εκλεινα προς τη f&u αλλα μετα απ αυτα που ειπε ο φιλος αποπανω δεν θα τη παρω...
και η turbox δε με πολυψηνει να πω την αληθεια..μαλλον θα παω σε πανασονικ που εστειλε ο φιλος αποπανω..ειναι καλες τηλεορασεις? ειναι και σμαρτ αυτη που μ στειλες?
 

Μηνύματα
29.254
Reaction score
23.299
Καλησπερα παλι παιδια ευχαριστω για τις απαντησεις...
δεν εχω τη δυνατοτητα δυστυχως να τις δω απο κοντα λογο του οτι ειμαι σε επαρχια ...
πιο πολυ εκλεινα προς τη f&u αλλα μετα απ αυτα που ειπε ο φιλος αποπανω δεν θα τη παρω...
και η turbox δε με πολυψηνει να πω την αληθεια..μαλλον θα παω σε πανασονικ που εστειλε ο φιλος αποπανω..ειναι καλες τηλεορασεις? ειναι και σμαρτ αυτη που μ στειλες?
ΝΑΙ.

ΔΕΣ ΣΤΟ ΛΙΝΚ ΟΛΑ ΤΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΤΗΣ.

ΙΣΩΣ ΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΛΙΓΟ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΠΙΟ ΧΑΜΗΛΑ.
 

Μηνύματα
4
Reaction score
0
Υπαρχει περιπτωση να καταιβει η τιμη? αν τους παρω να τους ρωτησω θα μ πουν αραγε η μπα?
 

Μηνύματα
29.254
Reaction score
23.299
Υπαρχει περιπτωση να καταιβει η τιμη? αν τους παρω να τους ρωτησω θα μ πουν αραγε η μπα?
ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ.

ΑΠΛΑ ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ 15/8 ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΩΣΟΥΝ ΦΘΗΝΟΤΕΡΑ.

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΑ ΒΕΒΑΙΑ ΣΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΒΑΣΗ.
 

Μηνύματα
4
Reaction score
0
το περιεργο ειναι ομως γτ δεν υπαρχει σε αλλα καταστηματα παρα μονο εκει?
 



Μηνύματα
29.254
Reaction score
23.299
ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΧΑΛΑΕΙ ΣΕ ΝΤΕΜΟ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ

ΤΗΣ. ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ.

ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΧΑΛΑΣΕΙ ΕΝΤΟΣ ΕΓΓΥΗΣΗΣ 6 ΜΗΝΩΝ (ΥΠΟΠΤΟ).

ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ.......

ΠΑΘΩΣ ΚΑΙ ΜΑΘΩΣ......(ΠΡΙΝ ΧΡΟΝΙΑ).
 





Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.600
Μηνύματα
2.867.423
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top