Που να επισκευασω ηχεια στην Αθηνα;

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.739
Υπάρχει ένα μπλέξιμο.
Εδώ και πάρα πολλά χρόνια ξέραμε τον Θανάση Πανταζόπουλο στην Σολωμού.
Πριν 2-3 χρόνια η εταιρεία άλλαξε όνομα και πήρε τα ηνία ο υιός Αναστάσιος.
Πέρσι , πατήρ και υιός τα τσούγκρισαν και χώρισαν τα τσανάκια τους.
Πάνω σ αυτή τη φάση , μπερδεύτηκαν τα πράγματα .
Αυτά τα λίγα ξέρω...
 

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.412
Reaction score
50.383
[QUOTE="Nick Arvanitakis, post: 2071974, member: 3890
Αυτά τα λίγα ξέρω...[/QUOTE]
- είναι όμως πολύ διαφωτιστικά , έφτασα σε σημείο πριν μερικές ημέρες και πήγα στην Σολωμού μόνο και μόνο να δώ εάν ήταν ακόμα εκεί , και ήταν όντως εκεί
 

Μηνύματα
1
Reaction score
1
2 Μαΐου 2016 ήταν Δευτέρα μετά την Κυριακή του Πάσχα, που όλα ήταν κλειστά. Μήπως ήταν άλλη ημερομηνία;

Επειδή στο post σου υπάρχουν παράπονα για συγκεκριμένη εταιρία, θα ήθελα να στείλεις με pm τα στοιχεία σου σε κάποιον από τους διαχειριστές ή συντονιστές, για τη διασφάλιση του AVSite. Σε άλλη περίπτωση θα υποχρεωθούμε να διαγράψουμε το post σου.
λεγομε θανασης πανταζοπουλος και ειμαι ο ιδιοκτητησς τις ανωτερω εταιριας που ο κυριος χωρις ονομα .....και ανακριβεισς ημερομηνιες με λεει απατεωνα!!!!!!!θα ηθελα ο παραπανω κυριος!!!!!!αν μπωρει να μας μας δωσει ονομα και νουμερο ποσοτικης παραλαβης για να μπορεσουμε να απαντησουμε στα ανωτερο παραπαονα!!!!!!και επισης (προς διαχειριστη σελιδας)παρακαλω πολυ πως καποιος χωρις ονομα κλπ....μπωρει και αποκαλει απατεωνες μια εταιρεια που ειδικευεται στον χωρο απο το 1957.ευχαριστω πολυ........
 

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.412
Reaction score
50.383
- καλημέρα κ Πανταζόπουλε , εγώ προσωπικά σας έχω επισκεφθεί 3 ή 4 φορές έως τώρα ( στην Σολωμού ) , και έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος

- είμαι αυτός με το ασυνήθιστο combo τουήτερ + μίντ , της phase technology . . .



. . . μετά την επισκευή , κελαηδάει :)
 
  • Like
Reactions: GKZ

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.739
και επισης (προς διαχειριστη σελιδας)παρακαλω πολυ πως καποιος χωρις ονομα κλπ....μπορει και αποκαλει απατεωνες μια εταιρεια που ειδικευεται στον χωρο απο το 1957.ευχαριστω πολυ........
Καλησπέρα Θανάση .
Εμείς οι δυό γνωριζόμαστε χρόνια.
Οπως είδες ,η διαχείριση του φόρουμ , ζήτησε τα στοιχεία του παραπονούμενου.
 
  • Like
Reactions: GKZ

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.158
Reaction score
93.275
Το επίμαχο post (και όλα τα σχετικά με αυτό) διαγράφηκε, αφού ο συντάκτης του δεν μας έστειλε τα στοιχεία του.
 

Μηνύματα
2
Reaction score
1
Εγω παιδια που πηγα στον Θαναση Πανταζοπουλο στη Σολωμου 54 δεν εχει καμια σχεση με οποιοδηποτε αλλο συνονοματο του.Ο ανθρωπος ειναι εκει που ηταν τοσα χρονια τον ρωτησα ο ιδιος μου εφτιαξε και 2 μεγαφωνα μια χαρα σαν καινουργια.Ο ανθρωπος ξερει τι κανει τον ξερει ο πατερας μου απο το 70 κατι.Τι να λεμε τωρα δεν υπαρχει αλλος.
 
  • Like
Reactions: GKZ

Μηνύματα
72
Reaction score
53
Απάντηση: Που να επισκευασω ηχεια στην Αθηνα;

Gousetis Giorgos (Επισκευές Ηχείων)
Grigoriou Labraki 19, 17671 Kallithéa, Greece
21 0957 8496

Είναι πολύ καλός.
Ευχάριστημενος απο τον ανωτέρω τεχνίτη και ο υπογράφων. ..
Χαιρετισμούς Avsitekostas. .
 

stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.296
Reaction score
5.248
για τον Γουσετη απο εμπειρίες φιλων και γνωστων εχω ακουσει τα καλυτερα!

μαλιστα καποιος μου χε πει οτι ειχε παρει καινουργια γουφερ και τα πηγαινε εκει για ενισχυση.....
 

Motzart

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
268
Reaction score
75
Από την εμπειρία μου. ο κ.Γουσέτης Γιώργος στην Καλλιθέα μου άφησε εξαιρετικές εντυπώσεις.Φαίνεται άνθρωπος μερακλής που αγαπά την δουλειά του,εξαιρετικός τεχνίτης και άνθρωπος, πολύ οικονομικός .Τον ευχαριστώ. Στό μαγαζί του είναι από τις 9 τό πρωί μέχρι τις 9 το βράδι.
 

PeterMeni

DIY - "Επαγγελματίας"
Moderator
Μηνύματα
9.622
Reaction score
12.187
Ο μοναδικός τρόπος για να κριθεί μια επισκευή μεγαφώνου είναι η μέτρηση του και η σύγκριση των χαρακτηριστικών του σε σχέση με το αρχικό.
Λέω με το αρχικό και όχι με αυτά που ανακοινώνει η εταιρία κατασκευής του, γιατί σε πολλές περιπτώσεις αυτά τα δύο διαφέρουν, έστω και λίγο.

Όταν μας καεί μια μονάδα και κάνουμε τουλάχιστον δέκα ημέρες μέχρι να αποφασίσουμε να την πάμε για επισκευή, συν άλλες τόσες μέρες μέχρι να την πάρουμε στα χέρια μας και να την τοποθετήσουμε, καταλαβαίνουμε πως κρίσεις του είδους <<ακούγεται μια χαρά>>, δεν έχουν κάποιο νόημα.
 

GKZ

Μηνύματα
246
Reaction score
220
Επειδή το νήμα αφορά επισκεύες ηχείων, θα ήθελα να καταθέσω και την δική μου εμπειρία απο την επισκεψή μου στο κατάστημα του κυρίου Θανάση Πανταζόπουλου στην Σολωμού 54 στα Εξάρχεια .
Ο κυρ-θανάσης και η ομάδα του με αντιμετώπισαν πολύ φιλικά και με εξυπηρέτησαν άψογα , ( ανέβασαν στην πλάτη τα δύο ηχεία των 30 κιλών έκαστο, στον 1ο όροφο και τα ξανακατέβασαν μετά την επισκεύη και τα τοποθέτησαν στο αυτοκινητό μου ).
Ο ίδιος ο κυρ - Θανάσης επιμελήθηκε της επισκεύης σαν να επρόκειτο για τα δικά του ηχεία .
Το αποτέλεσμα της επισκεύης ΑΡΙΣΤΟ και οπτικά και ηχητικά .
Και γιά όλη την αυτήν την διαδικασία το χρήματα που ζήτησαν για την εργασία τους και για όλη αυτήν την ταλαιπωρία που υποβλήθηκαν ήταν πραγματικά ........κάτι ψίχουλα.
Νόμισα ότι μου έκαναν πλάκα.

Παρότι δραστηριοποιούνται στην «καρδιά» της Αθήνας , αυτοί οι άνθρωποι διαθέτουν ένα ήθος σπάνιο για ανθρώπους της σημερινής εποχής !
 

Μηνύματα
52
Reaction score
35
Καλημέρα, Χρόνια πολλά!
Εαν γνωρίζει κάποιος ένα τεχνικό για επισκευή ηχείων στο Ηράκλειο Κρήτης, ευπρόσδεκτη η πρόταση.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.325
Μηνύματα
2.858.593
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top