Απάτη μέσω των αγγελιών

Μηνύματα
34
Reaction score
8
Καλημερα.Απο οτι βλεπω ο τυπος εκλεψε αλλα 750 ευρω πουλώντας μια gtx980ti και gtx titan με 0 αξιολογήσεις με εστειλε μνμ ενα παλικαρι Prive {εγω τον εστειλα πρωτος}και μου λεει διθεν αστυνομικος και οτι εκανε λαθος με τα ελτα και εστηλε οπου να ναι το δεμα κλπ αλλος ενας/
 



vsm

Μηνύματα
126
Reaction score
102
Οσοι και να ειμαστε,γιατι ειμαι και εγω ενας απ τα θυματα του,προτεινω να του την κανουμε ολοι μαζι γιατι ενας ενας δεν συμφερει.Εμενα μου εφαγε 310 ευρω για μια καρτα γραφικων.Να κανω μηνυση κοστιζει 100 ευρω,μετα χρειαζομαι δικηγορο ενας θεος ξερει ποσα θελει κι αυτος...Ας το κανουμε λοιπον ομαδικα που σιγουρα μας βολευει καλυτερα ολους ετσι κια να την πληρωσει το τομαρι,.
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.183
Reaction score
27.660
Mε την δικαιοσύνη που έχουμε και με τον τρόπο που λειτουργεί δεν νομίζω ότι θα την πληρώσει ο τύπος αυτός.

Ας με συγχωρέσουν οι φίλοι δικηγόροι που υπηρετούν την δικαιοσύνη, αλλά αυτό που υπηρετούν δεν είναι δικαιοσύνη.
Ευνοούνται πιο πολύ οι κλέφτες και οι ένοχοι παρά οι αθώοι.
 

ika

News
Μηνύματα
13.754
Reaction score
12.823
Από το να καταγγέλετε απλά στα site όλοι εσεις οι εξαπατηθέντες και να κλαίτε τα λεφτά σας, συνεργαστείτε και ακολουθήστε τον σύννομο τρόπο. Όσο ο καθένας ξεχωριστά δεν κάνει κάτι είναι η καλύτερή του, ακριβώς αυτό που τον βολεύει. Τα δικαστικά έξοδα στο τέλος χρεώνονται στον καταδικασθέντα. Αλλοιώς ο εν λόγω θα ζει και θα βασιλεύει πίνοντας στην υγεία των κορόιδων που δεν κάνουν αγωγή, παρά μόνο καταγγελίες.
 

vsm

Μηνύματα
126
Reaction score
102
Αυτο λεω και εγω παραπανω.Οποιος θελει να μου στειλέι εδω για να επικοινωνησουμε.Θελω να ρωτησω αν ξερει καποιος αν ειναι ο ~!@#$%^&* και ο ~!@#$%^&* ο ιδιος.
 
Last edited by a moderator:

vsm

Μηνύματα
126
Reaction score
102
Δεν υπαρχει καποιος αλλος ρε παιδια?Μονο εγω ειμαι το θυμα τελικα??
 

Μηνύματα
29.073
Reaction score
23.100
Δεν υπαρχει καποιος αλλος ρε παιδια?Μονο εγω ειμαι το θυμα τελικα??
ΕΤΣΙ ΓΙΝΕΤΕ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΚΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΙΝΣΟΜΝΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΓΓΕΛΙΟΠΟΛΙΣ ΚΑΙ

ΑΛΛΟΥ. ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΠΙΖΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΠΡΟΦΥΤΟ.....
 
  • Like
Reactions: vsm

vsm

Μηνύματα
126
Reaction score
102
ΕΤΣΙ ΓΙΝΕΤΕ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΚΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΙΝΣΟΜΝΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΓΓΕΛΙΟΠΟΛΙΣ ΚΑΙ

ΑΛΛΟΥ. ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΠΙΖΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΠΡΟΦΥΤΟ.....
Ξερεις μηπως να μου πεις αν ειναι το ιδιο ατομο με διαφορετικα στοιχεια?~!@#$%^&* και ~!@#$%^&*?
 
Last edited by a moderator:

Μηνύματα
29.073
Reaction score
23.100
Ξερεις μηπως να μου πεις αν ειναι το ιδιο ατομο με διαφορετικα στοιχεια?.......... και ............?
ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ.

ΑΥΤΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΗΛΩΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΣΤΟΝ ΓΚΙΣΕ ΤΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ

ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΑΛΗΘΙΝΟ. ΜΕ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ ΠΑΝΤΑ.....
 
Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: vsm



vsm

Μηνύματα
126
Reaction score
102
Μιλαω με ενα αλλο παιδι που τραβιεται λεει απο τον Μαρτη.Μου ειπε οτι καποιοι του τα πηραν πισω με το ζορι.Ενταξει κατι θα γινει με τον τυπο,δε μπορει να συνεχιζει απλα να μας κλεβει.
 


vsm

Μηνύματα
126
Reaction score
102
........
[DOUBLEPOST=1472135742][/DOUBLEPOST]ΠΡΟΣΟΧΗ για να μην πεσετε και εσεις θυματα του
 
Last edited by a moderator:


vsm

Μηνύματα
126
Reaction score
102
............. online computers.Εχει ενα μαγαζακι και κατακλεβει τον κοσμο.
 
Last edited by a moderator:


vsm

Μηνύματα
126
Reaction score
102
Ειχε μια αγγελια οτι πουλουσε μια καρτα γραφικων evga gtx 980ti.Του εστειλα μυνημα μου εστειλε το κινητο του,μιλησαμε,κανονισαμε να μου την στειλει με εγγυηση ενος ετους.Μου εστειλε ενα προιον χωρις εγγυηση χωρις αποδειξη μη λειτουργικο και ουτε καν αυτο που παραγγειλα.Το ποσο ηταν 310 ευρω.Οταν μετα τις επανειλημμενες μου κλησεις επικοινωνησα μαζι του,μου ειπε να του την στειλω πισω για να μου στειλει υποτιθεται τη σωστη,οτι την εστειλε ο ανηψιος του γιατι εκεινος ελειπε απ το μαγαζι και κατι τετοια.Την καρτα ποτε δεν την ελαβα...Εχει εξαφανιστει δεν απανταει στις κλησεις,ουτε εμενα αλλα ουτε κανενος.Προσπαθουν να τον καλεσουν και απο την ασφαλεια γιατι τους παρουσιασα ολα τα χαρτια την αποδειξη της αντικαταβολης και το χαρτι των ελτα της επιστροφης.Δεν φτανει που το παιζει κουφαλα αλλα οταν του στελνω μυνηματα με ειρωνευεται και μου λεει...ελα κανε υπομονη,ολα θα πανε καλα και μην τρελαινεσαι...Ο τυπος ειναι αρρωστος εντελως αλλα δεν εχει ληξει τιποτα ακομα.
[DOUBLEPOST=1472141215][/DOUBLEPOST]Το κανω αυτο γιατι θελω να ενημερωσω οσο περισσοτερους μπορω να μην πεσουν θυματα του.
 
Last edited by a moderator:


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.310
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top