LOGITECH SQUEEZEBOX TOUCH ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΣΜΕΝΟ!

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
4.867
Reaction score
3.925
LOGITECH SQUEEZEBOX TOUCH ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΣΜΕΝΟ!


Πωλειτε το το γνωστο πλαιυερ με τις εξης ιδιαιτεροτητες. Αφου αγοραστηκε ταξιδεψε στο Ημωμενο Βασιλειο και από ειδικο του αθληματος περαστηκε εσωτερικο ρολοι χρονισμου. Αλλαχτηκε και ο φορτιστης με έναν πολύ μεγαλυτερο και ισχυροτερο. Τα αποτελεσμετα εντυπωσιακα. Δεν παιζει αρχεια 24/192. Βασικα υπαρχει τροπος να παιξει αλλα δεν τον γνωριζω ο ιδιος. Κατά τα αλλα 24/96 παιζει κανονικα.

Τιμη 300 ευρω (κοστισε περισσοτερο απο τα διπλασια χρηματα)
 

Μηνύματα
1.134
Reaction score
366
LOGITECH SQUEEZEBOX TOUCH ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΣΜΕΝΟ!


Πωλειτε το το γνωστο πλαιυερ με τις εξης ιδιαιτεροτητες. Αφου αγοραστηκε ταξιδεψε στο Ημωμενο Βασιλειο και από ειδικο του αθληματος περαστηκε εσωτερικο ρολοι χρονισμου. Αλλαχτηκε και ο φορτιστης με έναν πολύ μεγαλυτερο και ισχυροτερο. Τα αποτελεσμετα εντυπωσιακα. Δεν παιζει αρχεια 24/192. Βασικα υπαρχει τροπος να παιξει αλλα δεν τον γνωριζω ο ιδιος. Κατά τα αλλα 24/96 παιζει κανονικα.

Τιμη 300 ευρω (κοστισε περισσοτερο απο τα διπλασια χρηματα)
Παίζει και 24/192 από την usb out με εγκατάσταση enhanced digital output plugin.
Συγχωρέστε μου την παρέμβαση στην αγγελία.
 

Μηνύματα
4.867
Reaction score
3.925
Σ ευχαριστω πολυ φιλε μου, απλα με δεν τα παω καθολου καλα μ αυτα που χρειαζονται να βαζεις εξτρα προγραμματα απο καπου αλλου και για να πω την αληθεια επειδη εχω πολλα αρχεια 24/192 αγορασα αλλο dac.

Ισως καποιος που ειναι περισσοτερο εξοικιωμενος μ αυτα να εκμεταλευτει καλυτερα το συγκεκριμενο πολυμηχανημα. Μην ξεχναμε οτι και σαν ραδιοφωνο ειναι πολυ καλο αλλα και σαν dac εξαιρετικο. Ειχαν γινει στο παρελθων συγκριτικα με τις συγκεκριμενες αναβαθμισεις και το μηχανημα απο παντου επαιρνε εξαιρετικα σχολια.
 




Status
Not open for further replies.

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.323
Μηνύματα
2.858.534
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top