Bullying (Kii Audio Three)

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.358
Reaction score
125.324
Γω πάντως προτιμώ το ριμαστερντ, εξ'απανεκαθεν μάλιστα. Το αρχικό ήταν πολύ ...πεσμένο, με ένδειξη σηκωμαροτριχόμετρου (να'σαι καλά ζιζικο, μου βγήκε μπύρα από τη μύτη..)

Τώρα έμαθα και γω ότι προέρχεται από το αθενς μαστερινγκ τετχιο, ιδιοχτησίας Χατζησταμου, ομολογώ πως δεν το είχα προσέξει ποτέ αυτό, και γιατί όχι, έστω και καθυστερημένα, ένα μπράβο από μένα στην αθενς ταδε, καθώς αφορά πολύ σημαντικό έργο του μεγάλου μας σύνθετη.

Τέλος, προσυπογραφω πως ο πουρο-τοουν, εκτός από πουρό, είναι και άσχετος και εμπαθής. Ιδίως με τις λάμπες. :p:D

Βρε κορίτσχια, δε καταλαβαίνετε ότι ο άλλος ο άσχετος κι εμπαθής, ο Χατζησταμος, το βλέπει σα παιδί του το έργο; Μα για όνομα.. Για το παιδί του ο οποιοσδήποτε αν ακούσει καμία κουβέντα, ποιος σε σώζει! :D

Αντε, αγαπηθείτε τώρα. Χωρίς γλωσόφιλλα, για όνομα..:p:p:D:D:D:p:D
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.358
Reaction score
125.324
Κι είναι κι αυτός ο γκονης που μία το παιδί κλαίει, την άλλη το παιδί κλανει, την παράλλη τρώει η μάνα και του παιδιού δε δίνει, και σας έχει όλους νηστικούς κι έχετε αφηνιασει! :p:D

Ρε γκονη, μίλα ρε, έχει μπάσο; (Καρδιά μου) :gotcha::gotcha:


(Εγώ τα ξέρω όλα, σήμερα το βράδυ θα παίξει πικάπ να βγάλει συμπεράσματα για τον λαό της παλιάς σχολής :gotcha:)
 
Last edited:

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.609
Reaction score
94.505
Ρε γκονη, μίλα ρε, έχει μπάσο; (Καρδιά μου) :gotcha:
Βλέπω τον Μάρκου να έχει καλύτερο απ' του Γκόνη τώρα που άλλαξε ηχεία! :gotcha:
 




costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.358
Reaction score
125.324
Πήρε ένα μιντ. Μετά δε τον φταναν τα λεφτά και πήρε κοραλ.:gotcha:

Μάρκου είναι στο κάτω κάτω της γραφής, ότι θέλει κάνει μωρή αβουγουδου τρελή!:p
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.359
Reaction score
79.407
Κι είναι κι αυτός ο γκονης που μία το παιδί κλαίει, την άλλη το παιδί κλανει, την παράλλη τρώει η μάνα και του παιδιού δε δίνει, και σας έχει όλους νηστικούς κι έχετε αφηνιασει! :p:D

Ρε γκονη, μίλα ρε, έχει μπάσο; (Καρδιά μου) :gotcha::gotcha:
Μάλλον περιμένει να ποστάρει στο ποστ#666, αφού ειναι του διαβολου το ηχείο.
 
Last edited:

PURETONE

Ένα σκέτο "Π"
Μηνύματα
3.428
Reaction score
4.013
ο πουρο-τοουν.....
πουρο-τουν,πουρι-τονε,"παρε-τονε"(......καλαμπουρι δικο μου),πηρε-τονε(αοριστος του καλαμπουριου)............
Μπορω να αλλαξω nick-name παρακαλω ? Ενα σκετο "Π" μου αρκει :p..........και μην ακουσω τι μπορει να αρχιζει απο Π , οκ?Στα φορουμ εκεινο αρχιζει απο Φ :D
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.359
Reaction score
79.407
Γω πάντως προτιμώ το ριμαστερντ, εξ'απανεκαθεν μάλιστα. Το αρχικό ήταν πολύ ...πεσμένο, με ένδειξη σηκωμαροτριχόμετρου (να'σαι καλά ζιζικο, μου βγήκε μπύρα από τη μύτη..)

Τώρα έμαθα και γω ότι προέρχεται από το αθενς μαστερινγκ τετχιο, ιδιοχτησίας Χατζησταμου, ομολογώ πως δεν το είχα προσέξει ποτέ αυτό, και γιατί όχι, έστω και καθυστερημένα, ένα μπράβο από μένα στην αθενς ταδε, καθώς αφορά πολύ σημαντικό έργο του μεγάλου μας σύνθετη.

Τέλος, προσυπογραφω πως ο πουρο-τοουν, εκτός από πουρό, είναι και άσχετος και εμπαθής. Ιδίως με τις λάμπες. :p:D

Βρε κορίτσχια, δε καταλαβαίνετε ότι ο άλλος ο άσχετος κι εμπαθής, ο Χατζησταμος, το βλέπει σα παιδί του το έργο; Μα για όνομα.. Για το παιδί του ο οποιοσδήποτε αν ακούσει καμία κουβέντα, ποιος σε σώζει! :D

Αντε, αγαπηθείτε τώρα. Χωρίς γλωσόφιλλα, για όνομα..:p:p:D:D:D:p:D
Γούστο και καπέλο του καθενός, αλλα δεν καταλαβαίνω γιατι δεν ανοίγουν ενα θρεντ για σούπερ-λαμπες ή για βελούδο-κομπόστα , να μπαίνουν να γράφουν ο,τι τους αρέσει. Το να προσπαθούν να τρολλαρουν σε θρεντ που διαφωνούν κάθετα τι νόημα εχει;

Να, έτυχε τωρα, απο τόσα εκατομμύρια δίσκους, να μην του αρέσει ενας. Που έτυχε παλι (κοιτα να δεις πως τα φέρνει η ζωή ) να ειναι μαστερινγκ αυτού που εισάγει το κιι. Τυχαία ολα.
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.946
Reaction score
20.451
Γούστο και καπέλο του καθενός, αλλα δεν καταλαβαίνω γιατι δεν ανοίγουν ενα θρεντ για σούπερ-λαμπες ή για βελούδο-κομπόστα , να μπαίνουν να γράφουν ο,τι τους αρέσει. Το να προσπαθούν να τρολλαρουν σε θρεντ που διαφωνούν κάθετα τι νόημα εχει;

Να, έτυχε τωρα, απο τόσα εκατομμύρια δίσκους, να μην του αρέσει ενας. Που έτυχε παλι (κοιτα να δεις πως τα φέρνει η ζωή ) να ειναι μαστερινγκ αυτού που εισάγει το κιι. Τυχαία ολα.
1. Δεν με αφήνετε να αγιάσω ρε φούστη μου!:D:D

2. Επειδή φαίνεται ότι δεν καταλαβαίνετε το "τέλος" που δώσαμε πριν μερικά posts, απάντησέ μου σε αυτό: το ότι όλα τα θέματα που γίνονται κώλος τυγχάνει να αφορούν σε προϊόντα που εμπορεύεται ένας συγκεκριμένος επαγγελματίας ( Kii, Metric, Grimm), σου κάνει κάποια εντύπωση/σου προκαλεί κάποια απορία ή όχι;

Να το διερευνήσει ο ινσπεκτορ Κλουζω
Συμφωνώ!:laugh:
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.359
Reaction score
79.407
Επειδή φαίνεται ότι δεν καταλαβαίνετε το "τέλος" που δώσαμε πριν μερικά posts, απάντησέ μου σε αυτό: το ότι όλα τα θέματα που γίνονται κώλος τυγχάνει να αφορούν σε προϊόντα που εμπορεύεται ένας συγκεκριμένος επαγγελματίας ( Kii, Metric, Grimm), σου κάνει κάποια εντύπωση/σου προκαλεί κάποια απορία ή όχι;
Πιστεύω πως δεν εχει να κανει με τον συγκεκριμένο εισαγωγέα ως πρόσωπο, αλλα με την "κατεύθυνση" των προϊόντων. Τα ίδια γίνονται π.χ και με τα ncore που πουλιούνται απο τον κατασκευαστή μέσω ιντερνετ χωρίς αντιπρόσωπο .
Και ο λόγος εχει να κανει με την πρώτη παράγραφό μου του προηγούμενου ποστ. Την ξαναβάζω

Γούστο και καπέλο του καθενός, αλλα δεν καταλαβαίνω γιατι δεν ανοίγουν ενα θρεντ για σούπερ-λαμπες ή για βελούδο-κομπόστα , να μπαίνουν να γράφουν ο,τι τους αρέσει. Το να προσπαθούν να τρολλαρουν σε θρεντ που διαφωνούν κάθετα τι νόημα εχει;
Αν απαντήσεις αυτη την ερώτηση εχεις απαντήσει και την δική σου.
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.946
Reaction score
20.451
Πιστεύω πως δεν εχει να κανει με τον συγκεκριμένο εισαγωγέα ως πρόσωπο, αλλα με την "κατεύθυνση" των προϊόντων. Τα ίδια γίνονται π.χ και με τα ncore που πουλιούνται απο τον κατασκευαστή μέσω ιντερνετ χωρίς αντιπρόσωπο .
Και ο λόγος εχει να κανει με την πρώτη παράγραφό μου του προηγούμενου ποστ. Την ξαναβάζω



Αν απαντήσεις αυτη την ερώτηση εχεις απαντήσει και την δική σου.
Εάν ψάξεις λίγο στο forum θα βρεις πολλά threads τα οποία εκκίνησαν με αφορμή ή/και είχαν ως κύρια θεματολογία συσκευές ήχου με λάμπες, τα οποία έγιναν κι αυτά κώλος επειδή κάποιοι έμπαιναν για να trollάρουν τις λάμπες, τις υγρές μεσαίες κτλ.

Οπότε, όπως αντιλαμβάνεσαι, το νόμισμα έχει δύο όψεις. Στην τελική, όπως έλεγε κι ο Τσαρουχάς junior, "ένα καφενείο είμαστε και συζητάμε". Εσύ κι ο κάθε εσύ επιλέγεις σε ποια συζήτηση θα συμμετάσχεις, με ποιους θα συνομιλήσεις και με ποιους όχι.:)
 


Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.359
Reaction score
79.407
Ανοίξτε ένα θέμα να το συζητήσετε. Εδώ είναι τα Κι του Γκο.
Αν ηταν εδώ δεν θα το συζητούσαμε :D

Αλλα δεν γράφει ο άτιμος, δεν γράφει >:(
 


Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.359
Reaction score
79.407
Γιατι είπες τα προηγούμενα;

Μου είπε κι άλλα το πρωί, θέλετε να σας τα πω κι αυτά; :p
Γιατι είπες τα προηγούμενα;
Αντε, περιμενει ο κοσμος
 
Last edited by a moderator:


Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
...
(Εγώ τα ξέρω όλα, σήμερα το βράδυ θα παίξει πικάπ να βγάλει συμπεράσματα για τον λαό της παλιάς σχολής :gotcha:)
Μου είπε κι άλλα το πρωί, θέλετε να σας τα πω κι αυτά; :p
Σιγά σιγά και με το μαλακό...μαρτυριάρες,μη τυχόν σηκωθεί και φύγει κανα κορεσμένο τίμπρο από το κακό του.:lol:
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.600
Μηνύματα
2.865.557
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top