iPhone 7

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.374
Reaction score
125.447
Αυτά τα JBL σκίζουν.

Διάβαζα κάτι κουλά που έγραφαν γι'αυτά, πριν 2-3 βδομάδες, αλλά δε θυμάμαι που..
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.915
Reaction score
41.175
Με καλοπιάνεις για να μη μαρτυρήσω τι κάνεις στο Πόρτο Χέλι;:p
Τα ακουστικά αυτά δεν είναι μόνο για το 7,αλλά και για τα 5,6.
Πολύ καλά φαίνονται τα ακουστικά κύριε Νίκο. Βέβαια ένα σφίξιμο στο μυοκάρδιο το ένιωσα όταν είδα την τιμή αλλά μπρος στα κάλη τι είναι ο πόνος κύριε Νίκο μας. Μακάρι να έχω το αϊφον μέχρι τη μέρα της έκθεσης για να τα δοκιμάσω...εμένα δεν με νοιάζει που θα τα έχουν φορέσει άλλοι 50 κύριε Νίκο πάντως να ξέρετε.
 






melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.915
Reaction score
41.175
28-29/9 εσύ θα έχεις το +?
Νόμιζα ότι θα το είχα 23/09 και είχα προετοιμαστεί για αυτοσυγκράτηση με σκοπό να μην το κυκλοφορήσω μέχρι να έρθουν οι θήκες :whistling:
Τωρα δεν κυκλοφορώ τις θήκες...:laugh::laugh::laugh:
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.374
Reaction score
125.447
Εξερράγη το iPhone 7 Plus λίγο πριν φθάσει στα χέρια του ιδιοκτήτη του


Το iPhone εξερράγη ενώ βρισκόταν ακόμα στο κουτί του - Αρκετοί φοβούνται ότι το πρόβλημα που παρουσιάστηκε στο συγκεκριμένο iPhone πιθανόν να επηρεάσει και άλλα smartphone της Apple
Άγιο είχε ο παραλήπτης ενός iPhone 7 Plus ο οποίος αν και περίμενε πώς και πώς το νέο του κινητό, αυτό εξερράγη κατά τη μεταφορά του.


http://www.protothema.gr/technology...igo-prin-fthasei-sta-heria-tou-idioktiti-tou/
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.404
Reaction score
74.694
Καλέ το έβαλες πάλι χθες αυτό. :D
Εξερράγη το iPhone 7 Plus λίγο πριν φθάσει στα χέρια του ιδιοκτήτη του


Το iPhone εξερράγη ενώ βρισκόταν ακόμα στο κουτί του - Αρκετοί φοβούνται ότι το πρόβλημα που παρουσιάστηκε στο συγκεκριμένο iPhone πιθανόν να επηρεάσει και άλλα smartphone της Apple
Άγιο είχε ο παραλήπτης ενός iPhone 7 Plus ο οποίος αν και περίμενε πώς και πώς το νέο του κινητό, αυτό εξερράγη κατά τη μεταφορά του.


http://www.protothema.gr/technology...igo-prin-fthasei-sta-heria-tou-idioktiti-tou/
 


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.628
Reaction score
94.576
Οι ερωτευμένοι κάνουν συχνά τέτοια λάθη! :p
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.915
Reaction score
41.175
της στραβής της φταίνε οι τρίχες!
το αϊφονι είναι το απόλυτο πουλμουρ κινητό._
 




rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.304
Reaction score
93.813
δεν έχουν φέρει 256αρια ακόμα ρε φίλε στη χώρα, μόνο τα μικρά και τα μεσαία έχουν έρθει.
Να σου πω, απ' ότι είδα του Γεωργακόπουλου του 'πεσε από 30 πόντους και έσπασε η οθόνη του. Μάλλον η Cosmote θα το βγάλει για σκότωμα (30€ μείον). Να μεσολαβήσω; :p
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.915
Reaction score
41.175
Δεν ακούω τίποτα, σήμερα ήμουν στο istorm περαστικός και το έπιασα στα χέρια μου και το έπαιξα...απόλαυση ρε φίλε!
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.866.961
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top