Ηλεκτρονικό τσιγάρο

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
Το συνιστώ μέχρι 5 μποφόρ...:p:D:D:D:D:D:D:D

Υ.Γ. 5άστερα και μ@λ@κίες...προσπαθούσε με τα ξυλάκια μία ώρα το παλικάρι του ξενοδοχείου:dance2::dance2::dance2:
γατάκια...:fuckyou::fuckyou::fuckyou::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:

20160905_164905.jpg


20160905_165733.jpg


20160905_165738.jpg

001.jpg
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
Καλέ παντρεύτηκες και την πήγες στη Σαντορίνη;
Ναι καλέ!!!Μπήκα στο club!!!:party::party:
Δεν την πήγα..με πήγε:lazy:...της αρέσει εκεί...ευτυχώς φοβάται τα εξωτερικά:newrussian:(τη γλίτωσα:p:D:thumbsup::thumbsup::thumbsup:)..... προς το παρόν:unsure::sneaky::sneaky::sneaky:
 


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.388
Reaction score
93.965
Συγχαρητήρια βρε! :thumbsup:΄

Έχεις να μπεις στο avsite 2 εβδομάδες! :o Την έσκισες βλέπω την γάτα! :p
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
Να ζήσετε ευτυχισμένα! :thumbsup:







Αλλά πάτα και λίγο πόδι βρε πουλάκι μου, εκείνη τη γ@μωκρυσταλλιέρα...
Ευχαριστώ πολύ Ziziko να'σαι καλά....τόσο καιρό το στεφάνι περίμενα..τώρα να δεις τι έχει να γίνει....
θα φύγουν όλα από τον δεύτερο...

(ηχεία,ενισχυτές,καλώδια,προβόλια..κλπ,κλπ:p:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:)

έχω πρόοδο...πάντως δεν μπορείς να πεις......αφού θα βάλω και τα 2x12'' μια χαρά είναι το γυναικάκι μου...
το ένα μάλιστα δίπλα κολλητά στην γ@μωκρυσταλλιέρα :thumbsup::thumbsup::thumbsup::D:D:D:D:D
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
Συγχαρητήρια βρε! :thumbsup:΄

Έχεις να μπεις στο avsite 2 εβδομάδες! :o Την έσκισες βλέπω την γάτα! :p
Ευχαριστώ πολύ!!!και εσύ ότι επιθυμείς!!!
Ούτε 3g ούτε 4g στο νησί παιδιά....δεν έπιανε τίποτα....μόνο πισίνα και παραλία...έγινα σαν της μαιμούς τον κώλο..:D:D:D
Έγραψες μπόκολη ,φαντάζομαι σκηνές ''βάστα τοίχο'' κτλ:lolsign:
Άσε!!Άσε!!Βάστα τοίχο...βάλε πλάτη...τι σου κάνω μωρήηηηηηη....όλα τα είπα!!!:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:Σαν τον Ταρζάν γυρνούσα:o:p:biggrin::biggrin::biggrin:
....με γλυκά του κουταλιού με είχαν οι υπάλληλοι του ξενοδοχείου...:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 




rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.153
Reaction score
93.263
«Συναίνεση» των οργανισμών υγείας της Αγγλίας: Αυτή είναι η αλήθεια για το ηλεκτρονικό τσιγάρο και πρέπει να την ξέρετε!


«Από το 2000, ο αριθμός των ενήλικων καπνιστών στην Αγγλία έχει μειωθεί κατά το ένα τρίτο και στους ανήλικες κατά δύο τρίτα. Ακόμα όμως, σχεδόν ο ένας στους πέντε ενήλικες εξακολουθεί να καπνίζει, με υψηλότερα ποσοστά στις υποβαθμισμένες κοινότητες, γεγονός που σημαίνει ότι αυτοί οι άνθρωποι υπόκεινται στη μεγαλύτερη βλάβη. Υπάρχει ισχυρή συναίνεση για τη δημόσια υγεία σχετικά με τον περιορισμό κατανάλωσης του καπνού, καθώς το κάπνισμα ακόμα σκοτώνει.

Όλοι συμφωνούμε ότι τα ηλεκτρονικά τσιγάρα είναι αξιοσημείωτα λιγότερο βλαβερά από το κάπνισμα. Ο ένας στους δύο μακροχρόνιους καπνιστές πεθαίνουν από την εξάρτησή του. Όλα τα στοιχεία καταδεικνύουν ότι οι κίνδυνοι για την υγεία που ελλοχεύουν από τα ηλεκτρονικά τσιγάρα είναι συγκριτικά μικρά, αλλά θα πρέπει να συνεχίσουμε να μελετούμε τις μακροχρόνιες συνέπειες. Και όμως, εκατομμύρια καπνιστές έχουν την εντύπωση ότι τα ηλεκτρονικά τσιγάρα είναι τουλάχιστον τόσο βλαβερά όσο ο καπνός.

Περισσότεροι από 1,3 εκατομμύρια Άγγλοι ατμιστές έχουν διακόψει εντελώς το κάπνισμα, ενώ 1,4 εκατομμύρια συνεχίζουν να καπνίζουν. Έχουμε την ευθύνη να παρέχουμε ξεκάθαρη πληροφόρηση για τα στοιχεία που βρίσκονται στη διάθεσή μας, ώστε να ενθαρρύνουμε τις πρακτικές διακοπής του καπνίσματος και την αποτροπή της επιστροφής του κόσμου σε αυτό.

http://blog.alterego.gr/synanaisi-ton-epistimonikon-foreon-tis-agglias-gia-to-ilektroniko-tsigaro
 



Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
τον εχω απο ψες...

2016-09-24 15.55.37.jpg

2016-09-24 12.25.53.jpg


πολυ ωραιος γιαυτο που πρεπει να κανει
.....100-110 watt με τις alien coil που του εχω φτιαξει στα 0.244Ω
 
Last edited:



Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
καλα εκανες Γιαννη μου συνεχεια δεν λεει ....
.....και εγω με eviva και kayfun v5 παιζω στα 10-12 watt
αλλα αργιες και ΠΣΚ χτυπαω απο 90 - 120 wattακια :D
μην πω παραπανω και ...:D

πηρα και στον πιτσιρικα το pico ....του εδωσα και τον eviva που του αρεσει
...απλα θα του φτιαχνω αντιστασεις :(>:(
 


Mufasa

Top teaser
Μηνύματα
673
Reaction score
2.149
DSC_0215.jpg


Το center pin της Aspire CF VV γεφύρωσε το χάσμα μεταξύ γνωστού και αγνώστου (οκ, κοινώς χάθηκε). Τι μπορώ να κάνω;

Το μαγαζί από το οποίο αγοράστηκε λέει ότι δεν υπάρχει ανταλλακτικό. Αν ήταν σε εγγύηση θα μου την άλλαζαν. Δεν είναι.

Η ίδια η Aspire ισχυρίζεται ότι υπάρχει ανταλλακτικό, ωστόσο δεν είναι προς πώληση. Το χρησιμοποιεί το service για να φτιάξει τέτοιες περιπτώσεις. Πίεσα λίγο ακόμα ενώ από μεσα μου σχολίαζα την αντίσταση εισόδου της μάνας του αλλά τίποτα. Για compensation μου έδωσε ένα κωδικό για -20% εκτπωση.

Δεν πολυχρησιμοποιείται πλέον αυτή η μπαταρία αλλά το θεωρώ κρίμα να είναι αχρηστευμένη για κάτι τόσο πεζό.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.311
Μηνύματα
2.858.162
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top