Νέος Super Moderator











costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.358
Reaction score
125.336
Γαλόνια εκτυφλωτικά! Ω ρε μεγαλεία! Αβουγουδου μουυυυυ!!!!!!

Εγώ θέλω και ζιζικο σούπερ μοντ, τι είναι αυτά;

τα σκυλιά αυτά, μόλις σε κάνουν τμήμα της αγέλης, να έχεις υπ'οψιν πως ενώ είναι μόνο με σάλια και χάδια, αν κανείς κάνει το λάθος να σε χτυπήσει μπροστά τους, δε θα τα προλάβεις, θα τον φαν σα κοτοπουλακι
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.841
Reaction score
77.422
τα σκυλιά αυτά, μόλις σε κάνουν τμήμα της αγέλης, να έχεις υπ'οψιν πως ενώ είναι μόνο με σάλια και χάδια, αν κανείς κάνει το λάθος να σε χτυπήσει μπροστά τους, δε θα τα προλάβεις, θα τον φαν σα κοτοπουλακι[/SPOILER]
Ζιζικ στα 4 και σάλια να σταλάζουν!!Να το πάρεις ζεστά αυτή τη φορά.... θέλω επικοινωνία με την αγέλη Μήτσο μήπως επιτέλους αποκτήσεις φύλακα!!!!
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 


Μηνύματα
705
Reaction score
995
Εγω λεω να υπαρξει μια δοκιμαστικη περιοδος, να δουμε αν σταθει στο υψος των περιστασεων στο νημα με τα καλημερα, καλησπερα !!
Πες τα χρυσόστομε, τρεις σελίδες τώρα και ούτε κουβέντα για το "Καλημέρα". Μόνο εγώ ανησύχησα; (και πάνω που είχα αρχίσει να μαθαίνω βελονάκι)
 


zakman35

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.985
Reaction score
4.008
Συγχαρητήρια φιλαράκι με ένα σμπάρο δύο τρυγόνια και Super και Νέος :drinks:.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.841
Reaction score
77.422
Πες τα χρυσόστομε, τρεις σελίδες τώρα και ούτε κουβέντα για το "Καλημέρα". Μόνο εγώ ανησύχησα; (και πάνω που είχα αρχίσει να μαθαίνω βελονάκι)
Αν και διαφωνώ καθέτως, οριζοντίως και ανυπερθέτως με το περιεχόμενο του νήματος καλημέρα-καλησπέρα-καληνύχτα.....(δεν μπορεί να μας κ@υλώνει κάθε τρεις και λίγο ο Αβγδ και να μετά εξαφανίζεται:whistling::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:)...
ομολογώ την ανησυχία μου για το μέλλον του,...ως προς το πλήθος και την ποικιλία κώλων και βυζών που θα κληθεί να ποστάρει μετά την αναβάθμιση των υποχρεώσεων του:spiteful::whistling::p:D:D:D:D:D:roflmao::roflmao::roflmao:
 





Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.562
Μηνύματα
2.865.655
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top