Απάτη μέσω των αγγελιών


Μηνύματα
4
Reaction score
11
Την καλησπέρα μου,είμαι και εγώ ένα θύμα του. Μου συστήθηκε ως ................................., του έστειλα τα χρήματα με Western Union και δεν μου έστειλε ποτέ το δέμα.Έχω επικοινωνήσει ήδη με Admin στο Site που ανέβασα την αγγελία ζήτησης.Παρακαλώ όσοι εξαπατήθηκαν από τον εν λόγω κύριο να επικοινωνήσουν μαζί μου σε προσωπικό μήνυμα.Έχω όλα τα στοιχεία του(κινητό,σταθερό,όνομα,διευθύνσεις ip), έχω μιλήσει με Δίωξη Ηλεκτρονικού Εγκλήματος και όλα θα πάρουν τον δρόμο τους.Παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου
 
Last edited by a moderator:

Μηνύματα
2.693
Reaction score
638
Την καλησπέρα μου,είμαι και εγώ ένα θύμα του. Μου συστήθηκε ως .................................., του έστειλα τα χρήματα με Western Union και δεν μου έστειλε ποτέ το δέμα.Έχω επικοινωνήσει ήδη με Admin στο Site που ανέβασα την αγγελία ζήτησης.Παρακαλώ όσοι εξαπατήθηκαν από τον εν λόγω κύριο να επικοινωνήσουν μαζί μου σε προσωπικό μήνυμα.Έχω όλα τα στοιχεία του(κινητό,σταθερό,όνομα,διευθύνσεις ip), έχω μιλήσει με Δίωξη Ηλεκτρονικού Εγκλήματος και όλα θα πάρουν τον δρόμο τους.Παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου

Μεγαλη μορφη ο κυριος οπως τα βλεπω δεν θα την βγαλει καθαρη εχει δημιουργησει πολλους θαυμαστες. Στατιστικα να το δουμε πλησιαζει η ωρα που θα πεσει πανω στον καταλληλο τυπα που θα ξερει πως να αποδωσει σκοτεινη δικαιοσυνη .....:smg:
 
Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: vsm


Μηνύματα
14.958
Reaction score
20.611
μια χαρα και γιατι να το αλλαξει δηλαδη;
αφου εχει δαγκωσει 100αδες και κανενας δεν τον κυνηγησε.
 

lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
Βρε συ Πανo (pankrok) ακομη στρωνει αυτο το CX7; Μετα απο τοσα χρονια...





Ασχετο ε; ξερω
 

Μηνύματα
4
Reaction score
11
Μετά από επικοινωνία που είχα με την δίωξη,μου ζητήθηκε να μαζέψω τα απαραίτητα στοιχεία που έχω στην κατοχή μου (συνομιλίες,απόδειξη από Western Union,τηλέφωνα) και να πάω να καταθέσω μήνυση κατά αγνώστου,ήδη μίλησα με ένα παλικάρι που εξαπατήθηκε και ο ίδιος και όπως μου είπαν από την δίωξη όσο περισσότεροι,τόσο καλύτερα.Αν οποιοσδήποτε γνωρίζει άλλα στοιχεία για τον Γ. Α . ας οργανωθούμε να τον κυνηγήσουμε
 


Μηνύματα
4
Reaction score
11
Μου είπανε από την δίωξη ότι η μήνυση κατά αγνώστου είναι δωρεάν.Όπως επίσης να καταθέσουμε όλα τα ψευδώνυμα που
χρησιμοποιούσε όταν ήρθαμε σε επαφή μαζί του
 





Μηνύματα
67
Reaction score
7
Καλημέρα,
Είχα να μπω καιρό και μένω μαλακας για ακομη μια φορά, πως δεν έχει σταματήσει ο τύπος... χαρά στο κουράγιο του.
Όποιος την πάτησε απλά, χωρίς να θέλω να σας ξενερωσω, δεν θα βγάλει άκρη.
Εμένα μου στοίχισε πολλά 0000 ο κύριος.
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.209
Reaction score
27.746
Γεια σου ρε Γιώργο, λίγο πολύ ξέρουμε τι πέρασες, ειδικά εσύ.
Ναι, ο τύπος αλωνίζει ακόμη και η δικαιοσύνη δεν έκανε καλά τη δουλειά της.
 

Μηνύματα
67
Reaction score
7
Αχχχ! Αυτή η δικαιοσύνη όλη την θέλουμε και όλοι την περιμένουμε να έρθει από μόνη της, κανείς δεν κουνάει το δαχτυλάκι του Μιχάλη.
 

ika

News
Μηνύματα
13.932
Reaction score
12.940
Στείλτε στον ΣΚΑΪ στοιχεία, μήπως το ψάξουν και το δημοσιοποιήσουν.
 


ika

News
Μηνύματα
13.932
Reaction score
12.940
Όταν λες στο ΣΚΑΙ σε ποια εκπομπή δηλαδή?
Με ένα τηλ στο σταθμό κάποιος θα δώσει οδηγίες, αν δεν απατώμαι παλαιότερα θυμάμαι υπήρχε κάποια γραμμή καταγγελιών.

Αλλά νομίζω το καλύτερο είναι με ένα Thread να μαζευτήτε όλοι οι απατημένοι και να πάτε στην Διώξη ηλεκτρονικού εγκλήματος
 



ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.553
Μηνύματα
2.864.094
Members
37.929
Νεότερο μέλος
stergiosgk
Top