Νordost καλωδιοβάση ...

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Challenge accepted. ;)

Καθότι στο δικό μου στέρεο είναι αδύνατο να το δοκιμάσω, με τα 15cm καλώδια ηχείων, κι εφόσον λες "ευπρόσδεκτος βεβαίως βεβαίως" και πως θέλει 2-3 μέρες για να καταλάβει κανείς τη διαφορά, έρχομαι σπίτι σου για ένα μαραθώνιο 2-3 ημερών ακρόασης, για να πιστοποιήσω την μη επιστροφή στην απλή δαπέδια θέση των καλωδίων.

Πότε λες να έρθω; ;)
Η διαμονή θα περιλαμβάνει και πρωινό;:p
 




costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.103
Reaction score
124.658
σιγουρα οι ακριβες εταιρειες στοχευουν παντα στο κατι παραπανω για την μεγιστοποιηση του κερδους.Μη ξεχναμε όμως ότι περι ορεξεως,ουδεις λογος,ποσο μαλλον αν τα 500 ευρω για καποιους είναι πολύ λιγα..
..τουλαχιστον αυτό θα το βλεπω κάθε μερα και θα χαιρομαι.
Σωστά.
Κάποιοι γεννήθηκαν μες στο χρήμα

Και τα λεγκο που έπαιζαν όταν ήταν νιανιαρα, δεν ήταν πλαστικά

Μέχρι και το σκατό τους γυαλιζει σα χρυσάφι ατόφιο

Πόσο μάλλον το ρολόι τους

Ή τα ακουστικά ψείρες στο χρυσό κινητό τους

Οπότε ναι, χαίρεσαι να τα βλέπεις. Κι οι εταιρείες πολύ σωστά στοχεύουν στην μεγιστοποίηση του κέρδους, γιατί να μη βάλουν όσο πιο βαθιά μπορούν το χέρι τους στην τσέπη σου; Αφού το χαίρεσαι! ;)

Βρε καλά σας κάνουν! Ψωνιστε ελεύθερα! :fuckyou:
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.103
Reaction score
124.658
Ναι, ιδίως αμα το κατουρήσεις το καλώδιο, παίζει καλύτερα.
Γι'αυτό η μπύρα είναι απαραίτητη.
Βέβαια τη σήμερον ημέρα που να βρείς παρθένα να στο κατουρησει για καλύτερες χροιές, θα βολευτείς με κατουρο πρώην χαϊεντά.
 

vasilisnt

Golden Boy!
Μηνύματα
2.104
Reaction score
2.740
είναι απλά ένας τρόπος για να εκφρασει κάνεις την ποιοτική διαφορά μεταξύ 2 καταστάσεων.

δεν είναι ευαγγέλιο :devilish:

αν έρθεις στο σπίτι μου (ευπρόσδεκτος βεβαίως, βεβαίως), θα είναι δύσκολο να καταλάβεις αμέσως την διαφορά.
Αν μια σύγκριση δεν είναι μέρα νύχτα (σπανίως συμβαίνει), τότε χρειάζεσαι χρόνο για να καταλάβεις την διαφορά. Βάλτο 2-3 μέρες και μετά δες αν θες να γυρίσεις πίσω η όχι.

Αιντε, χαιρετίσματα
ενα γιατρο ενα γιατρο
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
εχουν χασει το μετρο εκει στη nordtoast, παντως οι ιδιοι δεν το χρησιμοποιουν... :p
 

Μηνύματα
335
Reaction score
209
Challenge accepted. ;)

Καθότι στο δικό μου στέρεο είναι αδύνατο να το δοκιμάσω, με τα 15cm καλώδια ηχείων, κι εφόσον λες "ευπρόσδεκτος βεβαίως βεβαίως" και πως θέλει 2-3 μέρες για να καταλάβει κανείς τη διαφορά, έρχομαι σπίτι σου για ένα μαραθώνιο 2-3 ημερών ακρόασης, για να πιστοποιήσω την μη επιστροφή στην απλή δαπέδια θέση των καλωδίων.

Πότε λες να έρθω; ;)
έλα Brother, στείλε PM με λεπτομέρειες και θα κάνω τον κόπο να σε φέρω στο φτωχικό μου.
έχω έτοιμο και σκληρο με 4 uninterrupted sessions των String quartets του Feldman. Καθε μια διαρκει 6 ώρες - χωρίς πρωινά και ανοησίες ... Αν δεν καταλάβεις τίποτα, η κεφάλα σου, εγώ νίπτω τας χείρας μου :)
 
Last edited:


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.119
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top