Κεντρικό ηχείο όχι ακριβώς στη.μεση της οθονης

Μηνύματα
2.330
Reaction score
182
Παιδιά καλησπέρα.
Έχω κάποιους λόγους που δε προλαβαίνω τώρα.να γράψω οπου το κεντρικό ηχείο μου ίσως δε μπορεί να μπει ακριβώς στη μέση κάτω απτην οθόνη προβολής αλλά προς την άκρη,διπλα στο front right ηχείο.
Θα έχω αισθητά θέμα ή θαμαι κομπλε λετε;
 



Μηνύματα
2.330
Reaction score
182
Βασικά θαναι πάνω πάνω στο έπιπλο μου αλλά επειδή το έπιπλο είναι 70 πόντους θαναι +15 πόντοι το ηχείο άρα πάλι το πανι δε θα.μπορεο να κατέβει κάτω από 85 πόντους που θέλω...
Τι άλλο να κάνω...
 

Μηνύματα
2.330
Reaction score
182
Υπάρχει μία άλλη λύση αλλά και πάλι θαναι το ηχείο 15-20 εκατοστά αριστερά απτό κέντρο της οθόνης,ειναι too much κι αυτό;
 

Timaras

*****
Μηνύματα
2.887
Reaction score
2.078
Αν δεν μπορεί να μπει μπροστά από το έπιπλο όρθιο ή μέσα σ'αυτό,δοκίμασε χωρίς αυτό να ακούσεις.
Μπορείς ακόμα να δοκιμάσεις να ακούσεις και χωρίς το έπιπλο!;)
 

Μηνύματα
2.330
Reaction score
182
Μέσα στο έπιπλο μπορεί να.μπει απλά έλεγα.να.το αποφυγω.
Να επερνά μία βασουλα δαπέδου την.οποια θαχα δίπλα στο έπιπλο κ όταν είναι να δω ταινία να.το εβαζα.μπροστα από αυτό;
 

Timaras

*****
Μηνύματα
2.887
Reaction score
2.078
Ότι απ'τα δύο σε βολεύει κάνε.Άποψή μου να φτιάξεις μια βασούλα ιδιοκατασκευή να κάθεται όρθιο και να το βάζεις μπροστά από το έπιπλο να δεις την ταινία σου.
 

Μηνύματα
2.330
Reaction score
182
Ότι απ'τα δύο σε βολεύει κάνε.Άποψή μου να φτιάξεις μια βασούλα ιδιοκατασκευή να κάθεται όρθιο και να το βάζεις μπροστά από το έπιπλο να δεις την ταινία σου.
Αυτό σκέφτομαι να κάνω...
 



Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
αυτο δεν αρεσει σε μενα, αλλα δεν ειναι δικο μου..λολ.. πηγαινε σε μαραγκο τοτε..ή παρε ξυλο και φτιαξτο...σιγα το πραμα.. δε συζητω καν διαφορα τιμης..
 


Μηνύματα
2.330
Reaction score
182
Nα ρωτησω κατι.... στο επιπλο που εχω στη φωοτο απο πανω,αν μπει ο ενισχυτης μεσα στο ντουλαπακι με το τρυπητο ξυλο,θα πιανει το κοντρολ του με κλειστο πορτακι;
ευχαριστω
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.216
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top