Τι είδαμε, τι θα δούμε





Sleep

Dr. Jekyll & Mr. Hyde
Μηνύματα
686
Reaction score
2.675
[QUOTE="Ulysses, post: 2111569, member: 15371"

(προπαντός η σκηνή που έδειχνε το ζευγαρι στην αρχή στο ξενοδοχείο να κάνουν μπάνιο και σεξ για κοντά μισή ώρα !!!)


[/QUOTE]


Δηλαδή σε χάλασε η Julie Christie; :p

 

Μηνύματα
2.260
Reaction score
1.205
Μόλις είδα και το Let the right one In (Σουηδικό) που επίσης δεν βλεπόταν...0/10

Υπόθεση: Ο 12χρονος μοναχικός Oscar έτρωγε συχνά μπούλινγκ απο 3 συμμαθητές του.Μία μέρα γνώρισε ένα συνομήλικο κορίτσι (της διπλανης πόρτας),ονόματι Έλι,που ζει με τον περίεργο πατέρα της και αυτή τρέφεται με το να πίνει ανθρώπινο αίμα και σκότωνε τους ενήλικους για την πλάκα,σκαρφαλώνε σε κτίρια κτλ.Τα φτιάξανε και τον στήριξε ψυχολογικά ώστε να αντιμετωπίσει επιτυχώς τους συμμαθητές του που πάντα τους φοβότανε...

Αρκετά ενδιαφέρουσα,ε ???
 




thunderace

Επαγγελματίας
Μηνύματα
176
Reaction score
22
Μόλις είδα και το Let the right one In (Σουηδικό) που επίσης δεν βλεπόταν...0/10

Υπόθεση: Ο 12χρονος μοναχικός Oscar έτρωγε συχνά μπούλινγκ απο 3 συμμαθητές του.Μία μέρα γνώρισε ένα συνομήλικο κορίτσι (της διπλανης πόρτας),ονόματι Έλι,που ζει με τον περίεργο πατέρα της και αυτή τρέφεται με το να πίνει ανθρώπινο αίμα και σκότωνε τους ενήλικους για την πλάκα,σκαρφαλώνε σε κτίρια κτλ.Τα φτιάξανε και τον στήριξε ψυχολογικά ώστε να αντιμετωπίσει επιτυχώς τους συμμαθητές του που πάντα τους φοβότανε...

Αρκετά ενδιαφέρουσα,ε ???
:lol:εχω ακουσει και το αλλο με τον τοτο και την ελενιτσα.
 

Μηνύματα
2.260
Reaction score
1.205
Εχω κατεβάσει το I.T. (2016) που δείχνει πολύ εργάρα αλλά δεν βρίσκω υπότιτλους...

Εχει μήπως εναλλακτική ονομασία,ξέρει κανείς;
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.723
Reaction score
83.475
Εχω κατεβάσει το I.T. (2016) που δείχνει πολύ εργάρα αλλά δεν βρίσκω υπότιτλους...

Εχει μήπως εναλλακτική ονομασία,ξέρει κανείς;
Γιατί δεν ξαναβλέπεις το "Let the right one In" ; :rolleyes:
 




spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.535
Reaction score
30.917
Captain Fantastic http://www.imdb.com/title/tt3553976/



Μεγάλη βαθμολογία στο imdb!

Δείτε το και βαθμολογήστε το.

Δεν θα βάλω βαθμό για να μην σας επηρεάσω,

αλλά πιστεύω ότι θα δω μεγάλο εύρος στη βαθμολογία από εσάς. 8-)
Και εμενα μου αρεσε! 8 στα 10 !
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.288
Reaction score
93.754
Δεν βοηθάτε με τις βαθμολογίες, δεν βοηθάτε! :D

Με βαθμολογία από 0 έως 10 η μία, 3 έως 8,5 η άλλη, πείτε μου τι να κάνω ο έρμος...:headbang:
 


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.288
Reaction score
93.754
Εγώ το φαντάστηκα Γιαννάκη! :)
Δεν είναι η μόνη. Στις τελευταίες σελίδες έχετε πάθει παράκρουση. Μια βαθμολογία μέτρια δεν βλέπω. Ή έπος ή τερατούργημα. Δεν γίνεται έτσι δουλειά πατριώτες...:D
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.583
Μηνύματα
2.866.397
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top