Πώληση cartriges denon DL 304 & dynavector DV20X2

Μηνύματα
234
Reaction score
21
Δίνω τις κεφαλές denon dl 304 & μια dynavector DV20X2. Και οι δυο κεφαλές θέλουν επισκευή και για τον λόγο αυτό τις δίνω 70€ έκαστη. Αυτό το λέω γιατί όποιος τις αγοράσει θα μπορέσει να τις χρησιμοποιήσει για να αγοράσει καινούργια από τις εταιρίες αυτές και ανάλογα την κεφαλή που θα πάρει να έχει και την ανάλογη έκπτωση. Σίγουρα η έκπτωση που θα λάβει θα είναι πολύ μεγαλύτερη από την τιμή που τις δίνω.
Όποιος θέλει μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου και στο τηλέφωνο 6944787280.
 

Μηνύματα
75
Reaction score
57
Δίνω τις κεφαλές denon dl 304 & μια dynavector DV20X2. Και οι δυο κεφαλές θέλουν επισκευή και για τον λόγο αυτό τις δίνω 70€ έκαστη. Αυτό το λέω γιατί όποιος τις αγοράσει θα μπορέσει να τις χρησιμοποιήσει για να αγοράσει καινούργια από τις εταιρίες αυτές και ανάλογα την κεφαλή που θα πάρει να έχει και την ανάλογη έκπτωση. Σίγουρα η έκπτωση που θα λάβει θα είναι πολύ μεγαλύτερη από την τιμή που τις δίνω.
Όποιος θέλει μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου και στο τηλέφωνο 6944787280.
Εισαι σιγουρος οτι η Denon δινεται πισω στην εταιρια για ανταλλαγη με καινουργια;;;
 

Μηνύματα
234
Reaction score
21
Καλήμερα είμαι σίγουρος γιατί πρόσφατα έχω μιλήσει με την Κινοτεχνική και παίρνει για ανταλλαγή την συγκεκριμένη κεφαλή για την αγορά κάποιας καινούργιας denon όπως (DL 103R,DL103,DL110).
Για ότι άλλο είμαι στην διάθεσή σου.
 


Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.412
Reaction score
50.383
- καλημέρα , τι δεν έχουν ; cantilever , διαμάντια , άλλη ζημιά ;
 

Μηνύματα
234
Reaction score
21
Η denon dl304 δεν έχει cantilever λόγω ατυχήματος από εμένα η dynavector DV20X2 απλώς έχει πρόβλημα το διαμάντι είναι φθαρμένο.
 



ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.326
Μηνύματα
2.858.619
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top