Νέο design

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Κι'εμένα το κάνει, δεν έχω ασχοληθεί γιατί πιστεύω ότι οι υπόγειες μεθοδεύσεις μου κάποια στιγμή θα αποδώσουν και θα ξεφορτωθούμε αυτό το απαράδεκτο σκιν :D
Αφού δεν έβαλε το Ζ1000 πάλι καλά να λές.:lol:
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.953
Reaction score
20.471
Gojakla, (αλά Michael Jackson) You are not alooooooooooooooooone!
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.953
Reaction score
20.471
Χωρίς να έχω αλλάξει κάτι στις ρυθμίσεις του profile μου, παρατηρώ ότι όταν κάποιο μέλος κάνει quote ένα post μου, κάποιες φορές εμφανίζεται η σχετική ειδοποίηση και κάποιες όχι.
Περίεργο - δεν έχω αλλάξει κάτι στις ρυθμίσεις του σάιτ. Μήπως έχεις κάποια μέλη ignored?
Δεν έχω κάποιο μέλος στην ignore list μου. Συγκεκριμένα, το πρώτο quote (που πήρα ειδοποίηση) έγινε από τον Μιχάλη Μελίδη και το δεύτερο (για το οποίο δεν πήρα ειδοποίηση) από τον rose.athens.
Τελικά, πρέπει να ήταν κάτι παροδικό/προσωρινό. Από την ημέρα που έκανα την παρατήρηση μέχρι σήμερα, η σχετική ειδοποίηση μετά από quote ενός post μου εμφανίζεται κανονικά.
 

lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
Το βαζω εδω για να μην ανοιγω νεο θεμα: αλλαξε ο τροπος παρουσιασης των νεων μηνυματων; Αντι για σελιδα με την επικεφαλιδα του θεματος, τωρα βγαινουν κατι...κουτσουλιτσες αριστερα με ολα τα στοιχεια, αφηνοντας δεξια ανεκμεταλλευτη τη σελιδα. Δυσαναγνωστο προφανως και μη λειτουργικο.
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.402
Reaction score
74.685
Είναι πρόβλημα, ενημερώσαμε τον Δευκαλίωνα και ελπίζουμε να λυθεί σύντομα.
Πολλοί δεν το έχουν, ούτε εγώ, γι' αυτό δεν παρατηρήθηκε νωρίτερα.
 



Μηνύματα
19.288
Reaction score
13.519
Στο chrome βλέπω κανονικά τα νέα θέματα, όπως πριν. Στον firefox τις "κουτσουλίτσες"!
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.912
Reaction score
41.174
Και στο chrome αν πάει κανείς στη δεύτερη σελίδα των νέων μηνυμάτων βγάζει το "άλλο design".
Κάποιο update σε κάποιο plugin θα έγινε τελευταία και τα ρήμαξε.
 

Μηνύματα
19.288
Reaction score
13.519
Εδώ το βλέπω το κανονικό design και στη δεύτερη κλπ, σελίδα του chrome, αλλά μάλλον το πρόβλημα εμφανίζεται κατά τυχαίο τρόπο και ανάλογα με την έκδοση ή εγκατάσταση κάθε browser.
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.402
Reaction score
74.685
Δεν είναι plugin, άρχισε με τα κολλήματα του forum λόγω του server. Το περίεργο είναι πως κάποιες κατηγορίες χρηστών δεν το παθαίνουν.
 


lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
Και στην πρωτη σελιδα του Chrome εχω new design, σε ταμπλετ ομως [το μεγαλο εχω καιρο να το ανοιξω, χαζευω με το 12αρι!]
 

Μηνύματα
29.250
Reaction score
23.287
ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΠΑΝΕΡΘΟΥΝ ΤΑ "ΝΕΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ" ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΜΑ ΤΟΥΣ?

ΕΝΩ ΠΡΙΝ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΦΟΡΜΑ...

ΑΠΟ ΠΡΟΧΘΕΣ.....

ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΕΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΑΥΤΟ?

YΓ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΤΟΥ ΜΗΝΥΜΑΤΟΣ.
ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΣΕΞΕΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΧΑΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.
ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΜΕ ΙΕ11 ΣΕ 7 64ΒΙΤ ΚΑΙ ΜΟΖΙΛΑ.
 
Last edited:


Μηνύματα
29.250
Reaction score
23.287
ΟΧΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΠΛΑ.....

ΧΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ....

ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΛΥΣΗ?

ΕΓΩ ΕΧΩ 1366Χ768
 

Nelsy

Ιεράπετρα
Μηνύματα
5.204
Reaction score
2.874
Υπομονή παιδιά...ξημερώνει στην Αυστραλία,ώρα να ξυπνήσει ο Δευκαλίων:D(άντε γιατί δεν παλεύονται οι κουτσουλιές!!)
 





Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.590
Μηνύματα
2.866.714
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top