Home cinema professional (susano lx90)

susano lx90

Professional Home Cinema
Μηνύματα
1.547
Reaction score
5.052
20161022_112614.jpg
20161022_112556.jpg
20161022_112831.jpg

[DOUBLEPOST=1477150907][/DOUBLEPOST]
Αυτό έχει σημασία και είναι όλα τα λεφτά!;)
Μπράβο ρε φιλαράκι.Να το χαίρεσαι και να το απολαμβάνεις όσο περισσότερο μπορείς!Εύγε!:drinks:
ευχαριστω :):drinks:
 

Attachments


Timaras

*****
Μηνύματα
2.887
Reaction score
2.078
Τον προβολέα δε βλέπω στημένο.Τον ξεστήνεις?(Για να παίρνω καμμιά ιδέα για τον δικό μου)!
 

susano lx90

Professional Home Cinema
Μηνύματα
1.547
Reaction score
5.052
Τον προβολέα δε βλέπω στημένο.Τον ξεστήνεις?(Για να παίρνω καμμιά ιδέα για τον δικό μου)!
οχι στειμενος ειναι, απλα δεν προλαβα να βγλω φωτο, εφυγα σφαιρα! το βραδυ που θα παω θα ανεβασω;):D
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Πολύ ωραίο μερακλή Στέφανε μερικές λεπτομέρειες ακόμα και απολαμβάνεις την δουλειά που έριξες κυριολεκτικά μόνος σου τόσο καιρό (κάρτα χτύπαγες στις 6 το πρωϊ;;):D
Και φυσικά μετά την επέμβαση του calibrator σε ηχο εικόνα δεν θα μαζεύεις το κάτω σαγόνι.
Midbass θα έχει ρε;:p
:drinks:
 

susano lx90

Professional Home Cinema
Μηνύματα
1.547
Reaction score
5.052
Πολύ ωραίο μερακλή Στέφανε μερικές λεπτομέρειες ακόμα και απολαμβάνεις την δουλειά που έριξες κυριολεκτικά μόνος σου τόσο καιρό (κάρτα χτύπαγες στις 6 το πρωϊ;;):D
Και φυσικά μετά την επέμβαση του calibrator σε ηχο εικόνα δεν θα μαζεύεις το κάτω σαγόνι.
Midbass θα έχει ρε;:p
:drinks:
Ευχαριστώ πολύ φίλε Στάθη!:drinks: τι κάνει το πάθος για το Home cinema εεε?? :D πράγματικα κάρτα, κείνη την ώρα ξεκίναγα, πολλές φορές 04:45 ξυπναγα, πολυ άγχος αν θα πετύχει, γιατί έκανα μεγάλο άνοιγμα! Τέλος καλο ολα καλά;) με πολύ δουλειά και προσπάθεια απο τον Μανώλη πιστεύω να εχω λίγο midbass :lolsign::laugh::laugh:
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Ευχαριστώ πολύ φίλε Στάθη!:drinks: τι κάνει το πάθος για το Home cinema εεε?? :D πράγματικα κάρτα, κείνη την ώρα ξεκίναγα, πολλές φορές 04:45 ξυπναγα, πολυ άγχος αν θα πετύχει, γιατί έκανα μεγάλο άνοιγμα! Τέλος καλο ολα καλά;) με πολύ δουλειά και προσπάθεια απο τον Μανώλη πιστεύω να εχω λίγο midbass :lolsign::laugh::laugh:
To πάθος πάθος και γάτα σκισμένη ε;:lolsign:
Παντόφλες έχετε σπίτι ή κάηκαν στο τζάκι;:lol:
 


Μηνύματα
870
Reaction score
238
Στεφανε τρελλη δουλεια εκανες!!! Professional που λεει και ο τιτλος
Καλη ξεκουραση! Και καλες θεασεις, ακροασεις!!!
Το σαραουντ μπακ εκει π το εβαλες ειναι ολατα λεφτα!!!
 

Timaras

*****
Μηνύματα
2.887
Reaction score
2.078
Στέφανε,
δεν υπάρχει καλύτερο πράγμα από το να κοπιάζεις για κάτι και το τελικό αποτέλεσμα να είναι υπεράνω των προσδοκιών σου.Μπράβο τρελλό αγόρι,προχώρα κάνε ότι γουστάρεις.Όσο σε παίρνει βεβαίως βεβαίως γιατί εδώ που τα λέμε,της το'χεις κάνει λίγο poutain το σαλόνι.:D
 

susano lx90

Professional Home Cinema
Μηνύματα
1.547
Reaction score
5.052
Στεφανε τρελλη δουλεια εκανες!!! Professional που λεει και ο τιτλος
Καλη ξεκουραση! Και καλες θεασεις, ακροασεις!!!
Το σαραουντ μπακ εκει π το εβαλες ειναι ολατα λεφτα!!!
ευχαριστω πολυ κωστη,να σε καλα! :drinks::)
 

MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Καλά είναι πολύ καλό HC, αυτό που έφτιαξες, και διπλά καλό, γιατί το έφτιαξες με τα χέρια σου!!!

ΥΓ. Πόσο σου στοίχισε η άδεια στην Πολεοδομία, για την ''αλλαγή χρήσης?'' του χώρου? γιατί βέβαια ''ήταν σαλόνι!'' :laugh::D:p
 

susano lx90

Professional Home Cinema
Μηνύματα
1.547
Reaction score
5.052
λίγο poutain το σαλόν
μου αρεσει το λιγο!!!!:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao: να σε καλα φιλε τιμο,σ ευχριστω!
[DOUBLEPOST=1477160490][/DOUBLEPOST]
Καλά είναι πολύ καλό HC, αυτό που έφτιαξες, και διπλά καλό, γιατί το έφτιαξες με τα χέρια σου!!!

ΥΓ. Πόσο σου στοίχισε η άδεια στην Πολεοδομία, για την ''αλλαγή χρήσης?'' του χώρου? γιατί βέβαια ''ήταν σαλόνι!'' :laugh::D:p
:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao: ειναι αυθερετο μην με δωσεις στην πολεοδομια!:lolsign::lol: σε ευχαριστω πολυ mad
 

Μηνύματα
2.576
Reaction score
4.326
Πότε θα ξεκινήσουν τα δρομολόγια του πούλμαν για το σπίτι σου; Και από που θα ξεκινάει; :p Καλορίζικο φίλε, να το ευχαριστηθείς μέχρι τέλους
 

Μηνύματα
681
Reaction score
255
Συγχαρητηρια για ολη την προσπαθεια, ευχομαι καλες οπτικοακουστικες αποδρασεις φιλε.
Ποια θα ειναι η πρωτη ταινια που θα παιξεις στο νεο συστημα σου ?
 

Μηνύματα
411
Reaction score
648
Ωραίος,αραξε να απολαύσεις τους κόπους σου.Βαλε Oblivion, Edge of tomorrow,Skyfall να χορτασεις εικόνα και ήχο.

Έχεις σκοπό στο μέλλον να βάλεις ηχεία για Dolby atmos ;
 

susano lx90

Professional Home Cinema
Μηνύματα
1.547
Reaction score
5.052
Πότε θα ξεκινήσουν τα δρομολόγια του πούλμαν για το σπίτι σου; Και από που θα ξεκινάει; :p Καλορίζικο φίλε, να το ευχαριστηθείς μέχρι τέλους
σε ευχαριστώ πολύ Γιώργο, να σε καλά!:) θα έχει ενα να ξεκιναει απο βόρεια προστασία και να κατεβενει προς κέντρο και ένα απο νότια:D:tongue::tongue: ο Μανώλης έρχεται τέταρτη η πέμπτη, οπότε μετά με π.μ κανονίσουμε οποίος θέλει:beach:
[DOUBLEPOST=1477229544][/DOUBLEPOST]
Συγχαρητηρια για ολη την προσπαθεια, ευχομαι καλες οπτικοακουστικες αποδρασεις φιλε.
Ποια θα ειναι η πρωτη ταινια που θα παιξεις στο νεο συστημα σου ?
Ευχαριστώ φίλε να σε καλά!
λέω να είναι το : captain america civil war, το εχω δει μια φορά cinema και μου άρεσε πολύ και θέλω να το ξανάδω:D
 

susano lx90

Professional Home Cinema
Μηνύματα
1.547
Reaction score
5.052
Ωραίος,αραξε να απολαύσεις τους κόπους σου.Βαλε Oblivion, Edge of tomorrow,Skyfall να χορτασεις εικόνα και ήχο.

Έχεις σκοπό στο μέλλον να βάλεις ηχεία για Dolby atmos ;
Ευχαριστώ αγορίνα! αυτό ακριβώς θα κάνω:D εκεί πού είμαι νομίζω οτι το τερμάτισα, στο τσακ το γλίτωσα το ξύλο:D:p αν πάω σε dedicated δεν το αποκλείω, αλλά ουτε το σκέφτεμαι, εξάλλου έχει μπει ψηλά η 3αδα μπροστά και τα surround και νόμιζο είμαι καλά
 





Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.320
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top