To σαλόνι του SurfDrifter




Μηνύματα
2.693
Reaction score
638



daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.461
Θέλω να σας τις δείξω σε ένα ωραίο φωτορομάντζο όταν τελειώσει το project από την αρχή, μέχρι το τέλος, με ημερησια επεισόδια και συνδρομή 9,99€/ημέρα.
Αν δεν έχει κώλο και βυζί ρίξε λίγο τις τιμές καλέ!!:tongue::roflmao::roflmao::roflmao:
 









Μηνύματα
5.283
Reaction score
6.429
Θέλω να πιστεύω πως όχι. Τι ειναι pbi;
εσενα που παει το μυαλο σου?τι ασκει ηχητικη πιεση? χαρην ποιοτικης αδειας προσθετουμε αφαιρουμε αλλαζουμε καταληξεις γραμματα:o
 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
pressure by inch? Aaaa. PB13!
[DOUBLEPOST=1477859591][/DOUBLEPOST]
πωπωωωωωωωω............!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D πολυ καλωδιο βρε! :geek: unitech ειδα! ευγε! :thumbsup:
Και άλλο τόσο έξω στο μπαλκόνι. Κι εγω εξεπλάγην!
 
Last edited:

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.461
Λοιπόν. Βρήκα τη λύση. Θα βάλω ηλεκτρική που θα κατεβαίνει μπροστά απο τη μπαλκονόπορτα! 301x128cm καθαρή εικόνα.
Καλά μη χαίρεσαι...ρώτα κανέναν γείτονα πρώτα και μετά αποφασίζεις:whistling::p:roflmao::roflmao:
:thumbsup::thumbsup:
Υ.Γ.1 Καλοάκουστος φίλε!!θα γίνει υπέροχη φωλίτσα!!

Υ.Γ.2 Από μόνωση τι έχεις βάλει μέχρι τώρα?
 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Καλά μη χαίρεσαι...ρώτα κανέναν γείτονα πρώτα και μετά αποφασίζεις:whistling::p:roflmao::roflmao:
:thumbsup::thumbsup:

Αυτο έχει αποφασιστεί εδώ και καιρό. Είναι το μάξιμουμ μέγεθος που χωράει στον χώρο.
Υ.Γ.1 Καλοάκουστος φίλε!!θα γίνει υπέροχη φωλίτσα!!

Υ.Γ.2 Από μόνωση τι έχεις βάλει μέχρι τώρα?
Ηχομόνωση στο ταβάνι θα μπει. Ο δεξιά τοίχος επικοινωνεί με το διπλανό διαμέρισμα και είναι Τουβλο-Κενο 25cm-Τουβλο. Ουσιαστικά είναι 2 κτηρια δίπλα-διπλα. Θα μπεί και πέτρα/πλακάκι εκει, οπότε δεν νομίζω ότι χρειάζεται περαιτέρω ηχομόνωση. (δεν θέλω να χάσω και εμβαδόν στο σαλόνι, καθώς και τελειώνουν και τα χρήματα!).

Στο πάτωμα, δεν θα κάνω κάτι τώρα, μιας και μπορεί να γίνει κάτι αργότερα, αν χρειαστει. Επίσης σκέφτομαι πολύ σοβαρα, να αλλάξω την πόρτα εισόδου, για να αποφευγω διαρροές ήχου στο κλιμακοστάσιο, που έτσι μεταφέρονται σε όλη την πολυκατοικία. Αλλά και αυτό σε 2ο χρόνο. Να μαζέψουμε χρήματα πρώτα.
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.603
Μηνύματα
2.867.544
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top