Ελληνικός Οδηγός για yamaha RX-V663

Μηνύματα
4
Reaction score
0
Γεια σας.Πηρα τον yamaha RX-V663 kai ειχε ενχειριοδιο μονο στα αγγλικα.Ξερει κανεις πως μπορω να το βρω στα ελληνικα γιατι οσο να ναι δε μπορω να βγαλω και πολυ ακρη με τα αγγλικα.Ευχαριστώ:137:
 



Μηνύματα
146
Reaction score
0
να υποθέσω ότι δεν υπάρχει manual αν πάρεις απο τον ΝΑΚΑ τον 663? Δεν το πιστεύω..
 


Μηνύματα
4
Reaction score
0
Τον αγόρασα απο το technics και δεν υπάρχει ελληνικό manual και δεν μπορούν να μου το προμηθεύσουν.Σε επικοινωνία απο τον ΝΑΚΚΑ ενώ έχει δεν μπορει να μου το δώσει χωριστά εφοσον η αγορά δεν εχει γίνει απο αυτον.
 

Μηνύματα
10
Reaction score
0
Πρό 2 εβδομάδων πήρα τον ίδιο από ένα γνωστό κατάστημα , και στην εξωτερική συσκευασία είχε μεσα σε διάφανο πλαστικό περίβλημα ένα βιβλίο με τις ελληνικές οδηγίες.Επίσης είχε και την εγγύηση από τον ΝΑΚΑ.Για τον ενισχυτή που αγόρασες ποιός σού παρέχει εγγύηση ;
αν είναι ο ΝΑΚΑΣ βασικά πρέπει να σου δώσει οδηγίες,αν είναι από παράλληλη εισαγωγή άστα - βράστα !
Δεν γνωρίζω ιδιαίτερα πράγματα,αλλά όποιες απορίες έχεις για τον V663 στείλε μου μήνυμα.Δυστυχώς το φορμά των οδηγιών είναι τέτοιο που δεν προσφέρεται για φωτοτυπίες και είναι πρόχειρη κατασκευή: έχει αρχίσει ήδη να μου διαλύεται
 

Μηνύματα
4
Reaction score
0
Επικοινώνησα εχθες με την εταιρια και υποσχεθηκαν οτι απο δευτερα περιμενουν να προμηθευτουν το προσπέκτους στα ελληνικά και θα μου το στειλουν.Εαν οχι θα σου ζητησω κάποιες διευκρηνινσεις.Ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον.
 

Μηνύματα
60
Reaction score
1
Απάντηση: Re: Ελληνικός Οδηγός για yamaha RX-V663

Επικοινώνησα εχθες με την εταιρια και υποσχεθηκαν οτι απο δευτερα περιμενουν να προμηθευτουν το προσπέκτους στα ελληνικά και θα μου το στειλουν.Εαν οχι θα σου ζητησω κάποιες διευκρηνινσεις.Ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον.
φιλε μου επειδη και εγω εχω το ιδιο προβλημα,με ποιους επικοινωνησες?ουτε εγω εχω manual και ξαχνω σεαν τρελος...
 


Μηνύματα
60
Reaction score
1
Απάντηση: Re: Ελληνικός Οδηγός για yamaha RX-V663

Ρε παιδιά εγγύηση από που έχετε? Δεν είχε την καρτέλα εγγύησης του Νακα μέσα?
οχι,εγω το πηρα απο Ηλεκτρονικη με 12 ατοκες,και απλα εχω την αποδειξη αγορας ως εγγυηση,manual ελληνικο μεσα γιοκ!!
 

Μηνύματα
2.886
Reaction score
50
Δε χρειάζεται να το έχεις πάρει από ΝΑΚΑ για να έχεις την εγγύησή του. Δεν τους παίρνεις ένα τηλέφωνο (στο ΝΑΚΑ) να τους πεις έχω το τάδε μοντέλο, θέλω manual στα ελληνικά; Αν θες να'σαι και σίγουρος ρώτα και την "Ηλεκτρονική" από πού προμηθεύονται τους ενισχυτές (αν και ΝΑΚΑ θα σου πουν 99%).
 

Μηνύματα
7
Reaction score
0
Γεια σας.. Συγνώμη που επανέρχομαι μετά από τόσα χρόνια στο θέμα. Μήπως όμως έχει κάποιος το Ελληνικό manual του RX-V663 ?. Από τον ΝΑΚΑ μου είπαν ότι είναι παλιό μοντέλλο και δεν το έχουν πια :/
 


Staff online

  • spylab
    Shalom
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.611
Μηνύματα
2.867.899
Members
37.939
Νεότερο μέλος
geo kok
Top