Τελειώνω, μη βαράτε

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.446
Δεν το χάνεις, φτιάξε. :sneaky:

Δε θα έχεις φινίρισμα και το DSP με τις εισόδους που έχει το plate amp. Αν και μπορείς να φτιάξεις sub με απλούστερο plate amp, περίπου σαν του Jan.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.057
Δεν το χάνεις, φτιάξε. :sneaky:

Δε θα έχεις φινίρισμα και το DSP με τις εισόδους που έχει το plate amp. Αν και μπορείς να φτιάξεις sub με απλούστερο plate amp, περίπου σαν του Jan.
τα συν ενός Plate amp σε σύγκριση με έναν εξωτερικό?
μόνο για την σύνδεση του dsp με το woofer? ή έχει και άλλο?
 








daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.057
Ενισχυτή έχεις?
μάλλον inuke 6000dsp...είδα και το software από έναν τύπο στο αμέρικα :party:...μετά κοιτάω για crown kai qsc

αυτός ο τύπος που έχει έδρα? https://loudspeakerfreaks.com/winkelmand.asp

αν και δήλωσα ΑΦΜ κλπ κλπ μου βγάζει και κάνα 100ρικο μτφρκ>:( θα περιμένω απάντηση αν μπορεί να μου τα στείλει αλλιώς...
ή αν είναι Γερμανία το μαγαζάκι έχω άτομο εκεί να τα παραλάβει..

καμιά καμπινούλα να μη λερώνομαι με κόλλες που θα βρούμε?:D:D
[DOUBLEPOST=1477476584][/DOUBLEPOST]
Ενισχυτή έχεις?

Anyway,Παρασκευή ανεβαίνω οπότε Σάββατο καφεδάκι στο μαγαζί.
κανόνισε τι θα μου πεις πάλι και με κατέβουν ταυτιά!>:(>:(

είπαμε compact καμπίνα..κατεβαίνει χαμηλά!!!Δεν θέλω να πιάσω τον όροφο!

 



TERMATOGAZI

Bass!
Μηνύματα
2.148
Reaction score
4.878
το συγκεκριμμενο dayton ειναι out of stock εδω και καιρο και οταν εμφανιστει δεν νομιζω να προλαβεις να το παρεις .
ειναι το ηχειο που χρησιμοποιει ο seaton και εχει γινει αναρπαστο.
[DOUBLEPOST=1477560797][/DOUBLEPOST]μιλησες μαζι του ? το εχει?
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.057
το συγκεκριμμενο dayton ειναι out of stock εδω και καιρο και οταν εμφανιστει δεν νομιζω να προλαβεις να το παρεις .
ειναι το ηχειο που χρησιμοποιει ο seaton και εχει γινει αναρπαστο.
[DOUBLEPOST=1477560797][/DOUBLEPOST]μιλησες μαζι του ? το εχει?
Ναι το έχουν...στο site λέει για δύο τεμάχια ''και καλά'' ότι έχουν, αλλά πάνω στην κουβέντα για καλύτερη τιμή μου είπαν πως θα

μπορούσαν να μου κάνουν στην πεντάδα..οπότε υποθέτω ότι έχουν παραπάνω

το έκλεισα για Δευτέρα που θα τους στείλω τα λεφτά..εκτός και αν ο παπάρας ο PAULT :whistling:μου το γυρίσει για κανένα άλλο..που δεν νομίζω..από όσα διάβασα είναι εξαιρετικό και με βολεύει σε καμπίνα;):party:
[DOUBLEPOST=1477562022][/DOUBLEPOST]Καμπίνα σχεδιάζω από χθες με βάση αυτήν http://www.parts-express.com/denovo...-for-dayton-audio-18-reference-seri--300-7079 λόγω του ότι έχει καλύτερα δεσίματα... αλλά σε διαστάσεις κύβου 55,22cm την πλευρά όπως τα έβγαλα χθες;)
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.057
καλό το f18 αλλά ξεφεύγει και θα φάω ξυλάρα..και το εννοώ...σε απόδοση τιμή το Dayton αξίζει και υπάρχει και προοπτική με τέτοιο κόστος για 2-3-4 αργότερα:whistling:
εκτός και αν θέλεις να μου δώκεις ένα RE στην τιμή του Dayton και να συμπληρώσεις για να πάρεις το F18..:whistling::p:roflmao::roflmao:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.057
Ένα μόνο πήρες; :confused:
Μη το π@ρ@χέσουμε...ίσα ίσα μπαίνει ανάμεσα κρυσταλιέρα και ηχείου με καμπίνα 55cm...
η συμφωνία έχει ως εξής:

''Πάρε ότι στον p@utso θέλεις αρκεί να μη σε ξαναδώ να κλαψουρίζεις και να κοιτάς sub στο PC...έχω βαρεθεί να βλέπω σελίδες με στρογγυλά πιάτα και κυματομορφές.., να χωράει στην περιοχή που έχεις κατουρήσει και που έχεις το παλιό..
Α!! και να μην ανεβαίνει πάνω από τα συρτάρια της κρυσταλιέρας '':sneaky:

φανταστείς που την έφτασα την γυναίκα:dance2::D:D:D

θα δω πως θα πάει και θα κοιτάξω να καβατζώσω ένα ακόμα για το άλλο σπίτι αργότερα...μέχρι τότε το πολύ πολύ να το έχω στο μαγαζί:thumbsup::thumbsup:
 

TERMATOGAZI

Bass!
Μηνύματα
2.148
Reaction score
4.878
Ναι το έχουν...στο site λέει για δύο τεμάχια ''και καλά'' ότι έχουν, αλλά πάνω στην κουβέντα για καλύτερη τιμή μου είπαν πως θα

μπορούσαν να μου κάνουν στην πεντάδα..οπότε υποθέτω ότι έχουν παραπάνω

το έκλεισα για Δευτέρα που θα τους στείλω τα λεφτά..εκτός και αν ο παπάρας ο PAULT :whistling:μου το γυρίσει για κανένα άλλο..που δεν νομίζω..από όσα διάβασα είναι εξαιρετικό και με βολεύει σε καμπίνα;):party:
[DOUBLEPOST=1477562022][/DOUBLEPOST]Καμπίνα σχεδιάζω από χθες με βάση αυτήν http://www.parts-express.com/denovo...-for-dayton-audio-18-reference-seri--300-7079 λόγω του ότι έχει καλύτερα δεσίματα... αλλά σε διαστάσεις κύβου 55,22cm την πλευρά όπως τα έβγαλα χθες;)
καντο αν μπορεις 60χ60χ45 και απο εκει και περα οσο πιο μεγαλο τοσο πιο λιγη ισχυ θα χρειαστεις.
[DOUBLEPOST=1477565276][/DOUBLEPOST]για ενισχυτη τι εχεις?
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.057
καντο αν μπορεις 60χ60χ45 και απο εκει και περα οσο πιο μεγαλο τοσο πιο λιγη ισχυ θα χρειαστεις.
[DOUBLEPOST=1477565276][/DOUBLEPOST]για ενισχυτη τι εχεις?
62cm είναι όλος ο χώρος...βεντούζα θα μπει:D:D

στο data-bass μιλάει για ''Internal volume 4.2 ft3''


θα τσιμπήσω μάλλον τον inuke 6000dsp για τα λεφτά του σε dsp είναι εκτός συναγωνισμού νομίζω
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.312
Μηνύματα
2.858.182
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top