Black, Death & Extreme metal

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.953
Reaction score
20.470
Ρε συ Στάθη, κάνε λίγο κράτει με τις φωτογραφίες ρε φίλε... Μας διαβάζει κι άλλος κόσμος, δεν είμαστε μόνο οι 4-5 πειραγμένοι στο forum/thread.

Στο πρώτο post την άφησα, στα quotes δεν είναι ανάγκη να επαναλαμβάνεται.
 





stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Πολωνέ βάζω νερό στο κρασί μου ,αν συνεχίσουμε έτσι θα τους διώξουμε όλους απο δω μέσα εκτός απ'τον νοσταλγό wizzy -ακόμα ψάχνει απεγνωσμένα το Κτήνος.:lol:

Old School Swedish Death Metal.

Unleashed - Where No Life Dwells 1991.
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Πολωνέ βάζω νερό στο κρασί μου ,αν συνεχίσουμε έτσι θα τους διώξουμε όλους απο δω μέσα εκτός απ'τον νοσταλγό wizzy -ακόμα ψάχνει απεγνωσμένα το Κτήνος.:lol:

Old School Swedish Death Metal.

Unleashed - Where No Life Dwells 1991.
Γαλλε :laugh: οκ, αλλα ετσι θα φυγω κι εγω, ανεχομαι πολλα πραγματα αλλα νοσταλγιες και νοσταλγούς ομολογω πως δυσκολεύομαι :rolleyes::whistling: Μαλλον βλεπω να τ'ανοιγουμε αυτό το μπουκαλι κρασι, δεν την γλυτώνουμε :rolleyes:
[DOUBLEPOST=1477485634][/DOUBLEPOST]
Ρε συ Στάθη, κάνε λίγο κράτει
wizzy, we love you yeah yeah :lol::roflmao::laugh::lolsign::lol:

 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Γαλλε :laugh: οκ, αλλα ετσι θα φυγω κι εγω, ανεχομαι πολλα πραγματα αλλα νοσταλγιες και νοσταλγούς ομολογω πως δυσκολεύομαι :rolleyes::whistling: Μαλλον βλεπω να τ'ανοιγουμε αυτό το μπουκαλι κρασι, δεν την γλυτώνουμε :rolleyes:
[DOUBLEPOST=1477485634][/DOUBLEPOST]

wizzy, we love you yeah yeah :lol::roflmao::laugh::lolsign::lol:

:lolsign::lol:
Μας διαβάζει και κόσμος ε;;:lol:
Δε θα κοτέψουμε όμως ε...
Aggressive Tyrants - Ko ko ko ko ko ko dak! :lolsign: from LP ''Případy plné ženské krve a mužského spermatu''
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Zoogz Rift - Tender Romance Sequence :rolleyes:from LP "Murdering Hell's Happy Cretins" :rolleyes: :whistling:(1988) SST Records


Για ολους τους νοσταλγούς εδώ μεσα κι εξωαποδώ :lol::spiteful::smoke:
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.953
Reaction score
20.470
Δεν θα σχολιάσω, δεν θα σχολιάσω, δεν θα σχολιάσω...
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Oranssi Pazuzu - Värähtelijä (2016) Svart Records


Βελουδινε Αρχοντα ετοιμασου, 11 Νοεμβρη ερχονται οι τρομεροι Φινλανδοι στην σκηνη του Gagarin για να μας εξαυλωσουν τις κ@λοτρυπιδες με το ψυχεδελικο crossover black metal τους κι εχοντας βεβαια στα μπαγκαζια τους ένα από τα καλυτερα φετινα albums. Και σαν να μην εφταναν όλα αυτά θα παιξουν μαζι με τους Hexvessel για να αποτελειωσουν ότι μας εχει απομεινει από τρυπες. Υπαρχει σοβαρο ενδεχομενο να είναι και το Κτηνος παρων.

 




cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Autophagia - Postmortem Human Offal (2003) Bizzare Leprous Production


Ελληνικό goregrind απο την Θεσσαλονίκη, ξεχασμένο και πρώτης κλάσης, με ενα και μοναδικο μελος. Τοςα ρεξιματα και εμετοί δεν εχουν ποτε καταγράφει σε ηχογράφηση. Ώμο και ζεστό, χαοτικό και άναρχο και παντελως αηδιαστικό, με αλλα λογια έξοχο. Ο τύπος σταμάτησε να ηχογραφεί το 2005 και δεν εχω την παραμικρή ιδέα του τι κάνει σημερα, αλλα κατι εχω στο μυαλό μου ξέροντας το ονομα του. Άγγελος.
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Autophagia - Postmortem Human Offal (2003) Bizzare Leprous Production


Ελληνικό goregrind απο την Θεσσαλονίκη, ξεχασμένο και πρώτης κλάσης, με ενα και μοναδικο μελος. Τοςα ρεξιματα και εμετοί δεν εχουν ποτε καταγράφει σε ηχογράφηση. Ώμο και ζεστό, χαοτικό και άναρχο και παντελως αηδιαστικό, με αλλα λογια έξοχο. Ο τύπος σταμάτησε να ηχογραφεί το 2005 και δεν εχω την παραμικρή ιδέα του τι κάνει σημερα, αλλα κατι εχω στο μυαλό μου ξέροντας το ονομα του. Άγγελος.
Θεόςς..
:smoke:
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
THANATOMORPHOSE - Parapsychopathology EP (2014) Goregrind,Horror from Canada.
Necrophonic Recordings.


THANATOMORPHOSE - ''Flesh Eaters'' EP (2014)

Πολωνέ για πάρτυ σου.:drinks:
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Ωπ! Κι άλλος νοσταλγός! (@cosmarpan :D:fuckyou::D:fuckyou:)

Κι επειδή μ' αρέσει η νοσταλγία, συνεχίζω με ένα τραγούδι στο ίδιο μήκος κύμματος με τον PAULT.

Marduk - Kaziklu Bey

Μόλις είδατε κ@λοδακτυλα σας έπιασε πάλι νοσταλγία και ξεσκιστηκατε στα λαϊκ κουφαλιτσες :lolsign::roflmao::lolsign:

Huata - Lords Of the Flame from LP "Atavistic Of Mann" (2011) Boue Records


Μια τεράστια μπάντα απο την πατρίδα σου Γαλλε, που θα έδινα τα νεφρά μου να τους έβλεπα λαϊβ, αν και το λέω εκ του αςφαλους, μιας και δεν υπάρχουν πλέον :lol: Εβγαλαν άλλο ενα split μαζί με τους Bitcho στην Music Fear Satan και τους μαντρωςε Το Κτήνος οριστικά. Με την ίδια ευκολία που μπήκαν στο σκατοψυχο νήμα θα μπορούσαν να μπουν σε τουλάχιστον αλλα 3-4 νήματα. Μου λείπει ο Strawberry του Ολυμπιακού, δεν μπορώ πλέον να δω παιχνίδι μπάσκετ χωρίς αυτόν. Strawberry fields forever.:angel:
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Μόλις είδατε κ@λοδακτυλα σας έπιασε πάλι νοσταλγία και ξεσκιστηκατε στα λαϊκ κουφαλιτσες :lolsign::roflmao::lolsign:
Εγώ έκανα στο κομμάτι.:lol::lol::whistling::lolsign:

Deus Mortem - Emanations of the Black Light (2013) Black Metal from Poland.
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Εγώ έκανα στο κομμάτι.:lol::lol::whistling::lolsign:

Deus Mortem - Emanations of the Black Light (2013) Black Metal from Poland.
:lol: Ίσα μωρή Κυψελιωτισσα :fuckyou::lolsign::roflmao::lol:
Τελικά πλάκα πλάκα σε βλέπω να αλλάζεις ιθαγένεια, εχεις ποστάρει την μισή Πολωνία εδω μεςα. :rolleyes::drinks:
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.588
Μηνύματα
2.866.655
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top